२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको मायादेवी गाउँपालिका –३ हरहरवामा आमाले १ वर्षीय छोरीको हत्या गरेकी छिन् । २१ वर्षीय आमा प्रेमा यादवले पहिले छोरीको हत्या गरी आफुले आत्महत्या गर्ने मनसाय बनाई हत्या गरेकी हुन् । आफ्नो कोठामा रहेको पंखामा बाधीएको डोरीले छारीको घाँटीमा बाधी हत्या गरी आफुले समेत सोही डोरीमार्फत आत्महत्या गर्ने प्रयास गरेकोमा प्रेमालाई नन्दले देखेर डोरी काटी बचाएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय रुपन्देहीका प्रवक्ता सत्यनारायण थापाले जानकारी दिए ।

आइतबार राती ९ बजे बालिकाको शकांस्पद मृत्यु भएकोमा आफन्तहरूले नजिकैको खोलामा लगेर गाडी सकेको जानकारी प्राप्त भएपछि प्रहरी तत्काल प्रहरी परिचालित भएको थापाले बताए । प्रहरीले खोज्ने क्रममा सोही ठाउँको दानव खोला नजिक शंकास्पद ठाउँमा खनी हेर्दा बालिकाको शव फेला परेको थियो । मृतक बालिकाकी आमा २१ वर्षीय प्रेमा यादव, ससुरा बुद्धिराम यादव, सासु राजमती यादव, श्रीमान राज कुमार यादव र प्रेमाको साथी लुम्बिनी सांस्कृतिक नगरपालिका–९ का प्रदिप चौधरीलाई प्रहरी नियन्त्रणमा लिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज?