१६ चैत्र २०७९, बिहीबार

Mar 30, 2023

भैरहवा । प्रदेश ५ को राजधानी दाङ्गको भालुवाङ्गमा राख्ने प्रदेश सरकारको प्रस्तावको बिरुद्धमा नेपाली कांग्रेसले आज बन्द आव्हान गरेको छ । कांग्रेसले बन्द आव्हान गरे पनि भैरहवामा यसको प्रभाव आंशिक रुपमा मात्र परेको छ ।

Advertisement

भैरहवामा प्राय औद्योगिक एवम व्यापारीक प्रतिष्ठानहरु सञ्चालनमा रहेका छन भने मूख्य बजारहरु पनि खुलेका छन् । बन्दको आंशिक प्रभाव यातायातमा देखिएको छ । भैरहवाबाट लामो तथा छोटो दुरीका यातायात सञ्चालन हुन सकेनन् ।

नेपाली कांग्रेसका न्यून कार्यकर्ताहरु मात्र सडकमा देखिएका छन् । भैरहवाको देवकोटा चोक बाहेक अन्त बन्दको प्रभाव रहेको छैन । देवकोटा चोकमा नेपाल तरुण दल र नेपाल बिद्यार्थी संघको अगुवाईमा टायर बालेर प्रदर्शन भएको छ । अन्य ठाउँमा कुनै बन्दकर्ताको उपस्थिति रहेन ।

प्रदर्शनको अगुवाई गरि रहेको नेपाल तरुण दलका नगर सभापति दिपेन्द्र बुढाप्रिथीले बुटवलबाट प्रदेश राजधानी दाङ्ग राजधानी सारेको बिरोधमा बन्दको आव्हान गरिएको बताए । उनले बुटवलमा सबै संरचना भएको अवश्थामा पनि नेकपाको दबाबमा प्रदेश राजधानी बुटवलबाट अन्यत्र सार्ने षडयन्त्र भैरहेको बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीमा शुक्रबारदेखि ३ दिने बायोपिक चलचित्र कार्यशाला तिनाउमा एमालेको मिसन ग्रासरुट संघर्ष तथा सफलताका कथा लेखन सम्बन्धि अनुशिक्षण कांग्रेसले टुङ्गायो मन्त्रीको नाम (मन्त्रालय र नामावलीसहित) विकास साझेदारहरुसँग बुटवलको विकासबारे छलफल काँग्रेस त्यागेका स्वर्णिम वाग्लेले लिए रास्वपाको सदस्यता, तनहुँ १ को टिकट उनैलाई लुम्बिनी प्रदेश सांसदका स्वकीय सचिवः श्रीमान्, श्रीमती, छोरा, छोरी, भाइ, भतिज ! कांग्रेस छाडेको घोषणा गर्दै स्वर्णिमले भने- कांग्रेस दाइ-भाउजुको अक्षम गिरोहमा परिणत हुने क्रममा छ भैरहवामा तीनदिने फोटो पत्रकारिता तालिम सुरु उपनिर्वाचन : बारा, चितवन र तनहुँका लागि मुख्य निर्वाचन अधिकृत नियुक्त भारत भ्रमणमा नेपाली भूमिमाथि दाबेदारी प्रस्तुत गर्न प्रधानमन्त्रीलाई ओलीको सुझाव सोनालिकाको सिरिज–२ अन्तर्गतका कम्बाईन्ड हार्भेष्टरको विक्री सुरु कोटहीमाईको एघारौं गाउँसभा, चार कार्यविधि अनुमोदन सेयर बजार १०.८७ अंकले ओरालो ६ वर्षपछि फेरि संसार देख्ने भइन् चुम्फा नेपाली लागुऔषधहित ७ जना पक्राउ ज्ञानेन्द्र मल्लसहित पाँच क्रिकेटर सम्मानित (फाेटाे फिचर) कांग्रेसले चितवन–२ मा जीतनारायण श्रेष्ठलाई उम्मेदवार बनाउने मिटरब्याजी पीडितको माग सम्बोधन गर्न सरकारसँग कांग्रेसको माग कांग्रेसका मन्त्री छान्ने जिम्मा सभापति देउवालाई