१७ चैत्र २०७९, शुक्रबार

Mar 31, 2023

भैरहवा । सरकारले होटल तथा रेष्टुरेण्ट सञ्चालन गर्न अनुमति दिएकै दिन भैरहवामा अत्याधुनिक रेष्टुरेण्ट सञ्चालनमा आएको छ । करिब ४ करोडको लागतमा भैरहवामा जोडेक लाउन्ज एण्ड बार सञ्चालनमा आएको हो ।

भैरहवामै पारिवारिक वातावरणमा अन्र्तराष्ट्रिय स्तरको रेष्टुरेण्टको माहौल उपलब्ध हुने भएको हो । भैरहवाका ५ जना युवाहरुले सञ्चालनमा ल्याएको बारमा डिजे सुविधासहित स्वादिष्ट परिकारहरुको उपलब्ध गराउने सञ्चालक सुनिल सेन्चुरीले बताए । भैरहवामा गौतम बुद्ध बिमानस्थल सुचारु भए पछि पर्यटकको आगमनलाई ध्यानमा राख्दै रेष्टुरेन्ट सन्चालनमा ल्याइएको बताए । उनले अन्य रेष्टोरेन्टभन्दा यहाँ भिन्दै वातावरण पाउने दावी गरे । लाईभ म्यूजिक, ब्याण्डसहित यस क्षेत्रकै उत्कृष्ट स्वाद पर्यटकले लिन पाउने उनले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

उपनिर्वाचन : तनहुँ र बारामा २६ दल दर्ता पार्टीभित्र भागवण्डा नमिलेपछि काँग्रेसले बुझायो चार मन्त्रीको मात्रै नाम माल्टा पठाउने नाममा ठगी राष्ट्रपति र प्रधानमन्त्रीबीच भेटवार्ता, दिउँसो ३ बजेका लागि शपथको तयारी दाइजाे प्रथा र महिला हिंसाविरुद्ध मधेशमा सडक नाटक प्रदर्शन एकैदिन तोलामा एक हजार रुपैयाँ बढ्यो सुनको भाउ लुम्बिनीमा राष्ट्रिय मिडिया सम्मेलन : पत्रकारिताको भूमिका परिवर्तन गर्न मन्त्री शर्माको आग्रह मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु बिमा कम्पनीहरूले लाइसेन्स नवीकरण गर्नु नपर्ने कोरोना जोखिम बढेपछि भारतबाट फर्किने निगरानीमा, सीमामा कडाइ अमेरिकी डलरको भाउ स्थिर रहँदा युरो बढ्यो आईपीओ निष्कासन गर्ने प्रस्तावसहित आज कान्तिपुर टेलिभिजनको विशेष साधारणसभा बस्दै भारत पुगेर उपचार गराइरहेका क्यान्सर पीडित राईलाई १७ लाख जुट्यो माेटरसाइकल दुर्घटनामा २ जनाकाे मृत्यु जितगढीदेखि सुरु भयो ‘राइड टु रानीमहल सिजन-३’ ६ दशकपछि भरतपुर विमानस्थल स्तरोन्नति र विस्तार गरिँदै अब स्थानीय पालिकाबाटै पुनः श्रम स्वीकृति र व्यक्तिगत श्रम स्वीकृतिको आवेदन कर्णालीका मुख्यमन्त्री शर्माले विश्वासको मत लिँदै प्रधानमन्त्री थ्री नेसन्स कपको फाइनल आज, नेपाल र लाओस भिड्दै आजदेखि इण्डियन प्रिमियर लिग ‘आईपीएल’