२९ श्रावण २०७९, आईतवार

Aug 14, 2022

तिनाउ । तिनाउ गाउँपालिकाकाले विभिन्न वडाहरुको भवन निर्माणलाई तीव्रता दिएको छ । गाउँपालिकाकाले आग्रामी आर्थिक वर्षमा सम्पन्न गर्ने गरी वडा न. ४ र ५ को भवन शिलान्याश गरिएको छ । वडा न. ४ को सत्यवत्ति तथा वडा न. ५ को चरचरेमा प्रतिभवन ६५ लाख लागतमा निर्माण गर्न लागिएको गाउँपालिका अध्यक्ष ओम बहादुर घर्ती मगरले जानकारी दिए ।

वडा नं. ४ को भवन निर्माणका लागि स्थानीय दलबहादुर दर्लामीले जग्गा उपलब्ध गराएका हुन भने ५ का लागि स्थानीय प्रेम श्रेष्ठ, विष्णु थापा र वडाध्यक्ष दल बहादुर दर्लामीले जग्गा उपलब्ध गराएका हुन् । आग्रामी आर्थिक वर्षदेखि निर्माण कार्य सुरु गर्नेगरी वडा नं. ३ को झुम्सा र ६ को मस्याममा समेत भवन निर्माणको तयारी गरिएको गाउँपालिकाले जनाएको छ । गाउँपालिकाका सबै वडा कार्यालयहरुलाई सुबिधा सम्पन्न भवन निर्माण गर्ने योजनामा रहेको बताउँदै अध्यक्ष घर्ती मगरले आउँदो आर्थिक वर्षमा नै गाउँपालिका भवन निर्माण कार्य सुरु गरिने बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संघीय सरकारविरुद्ध मधेश प्रदेशका मुख्यमन्त्री र मन्त्रीहरू नै धर्नामा गणपूरक संख्या नपुगेपछि दोस्रो पटक पनि संसद बैठक स्थगित प्रचण्ड-बाबुरामबीच एउटै चुनाव चिन्हमा लड्ने सहमति एमालेले अर्थमन्त्री शर्मालाई स्वीकार्‍यो विद्यालयमा बहुउपयोगी शैक्षिक सामग्री र दृश्टिविहिन विद्यार्थीहरुलाई भोजन पहिरोले एक्स्काभेटर पुर्दा चालकको घटनास्थलमै मृत्यु रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटबल रामापिथेकसको अध्यक्षमा घिमिरे कर्णाली प्रदेशका उद्योगमन्त्री शाहीले लिए सपथ विवेकशील साझा पार्टी पुनर्गठन गर्ने मिलन पाण्डेको घोषणा कहिले पुग्छ कर्णालीका विद्यार्थीको हातमा पाठ्यपुस्तक ? बुटवलमा नेपाल रक्तदाता संघको केन्द्रिय कार्यालय उद्घाटन ‘मिस्टर एन्ड मिस थारु’ प्रतियोगितामा ५१ प्रतिस्पर्धी लमजुङमा एक वर्षमा २० वर्ष नपुग्दै एक सय ५५ जना आमा दागबत्ती दिन पाँच लाख माग गठबन्धन कर र डर दुवै हो: रामचन्द्र पौडेल भेन्टिलेटरमा रहेका राजु श्रीवास्तवलाई सुनाइँदैछ अमिताभको अडियो ट्रयाक्टर दुर्घटना हुँदा एक जनाको मृत्यु पौडी खेल्ने क्रममा डुबेर २६ वर्षीय निराजन पोख्रेलको मृत्यु शिक्षकका लागि राखेको पानी पिएको आरोपमा कुटिएका दलित विद्यार्थीको मृत्यु प्रवासमा रहेका नेपाली राप्रपाको एजेन्डाप्रति आकर्षित छन् : राजेन्द्र लिङ्देन