२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । प्रादेशिक प्रयोगशाला भैरहवामा हालसम्म गरिएको कोरोना परिक्षणमा सोमबारसम्म ६० जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको अस्पताल प्रशासनले जनाएको छ । प्रादेशिक प्रयोगशाला भैरहवाले दिएको जानकारी अनुसार हालसम्म रुपन्देहीमा २६,कपिलवस्तुमा २९, अर्घाखाँचीमा २ र गुल्मीमा ३ जनामा कोरोना पोजेटिभ देखिएको हो ।

प्रदेश ५ को प्रहाडी जिल्ला अर्घाखाँचीमा भने पहिलो पटक सोमबार कोरोना संक्रमण देखिएको हो । प्रादेशिक प्रयोगशाला भैरहवामा हालसम्म २ हजार ६ सय ९१ जनाको परिक्षण गरिएको छ । जसमध्ये ८ सय १ जनाको रिपोर्ट आउन अझै बाकी रहेको छ । समग्र प्रदेश ५ मा मात्रै सोमबार साझसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या २ सय ९५ जना पुगेको छ ।-यस अगाडि अन्यथा भएकोमा सच्चाइएको छ ।- सम्पादक

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

राष्ट्रियसभामा तीन प्रतिवेदन पेश थप ९३४ जनामा कोरोना, एकको मृत्यु फोहर व्यवस्थापन : सोचमा नै छ खोट बजेट भाषण अनुसार नै तलब वृद्धि हन्छ : अर्थमन्त्री शर्मा काँग्रेस नेताहरूकाे बैठकः सय सिट राखेर मात्र गठबन्धन गर्न सुझाव भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश