६ चैत्र २०७९, सोमबार

Mar 20, 2023

बुटवल । प्रादेशिक प्रयोगशाला भैरहवामा हालसम्म गरिएको कोरोना परिक्षणमा सोमबारसम्म ६० जनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको अस्पताल प्रशासनले जनाएको छ । प्रादेशिक प्रयोगशाला भैरहवाले दिएको जानकारी अनुसार हालसम्म रुपन्देहीमा २६,कपिलवस्तुमा २९, अर्घाखाँचीमा २ र गुल्मीमा ३ जनामा कोरोना पोजेटिभ देखिएको हो ।

प्रदेश ५ को प्रहाडी जिल्ला अर्घाखाँचीमा भने पहिलो पटक सोमबार कोरोना संक्रमण देखिएको हो । प्रादेशिक प्रयोगशाला भैरहवामा हालसम्म २ हजार ६ सय ९१ जनाको परिक्षण गरिएको छ । जसमध्ये ८ सय १ जनाको रिपोर्ट आउन अझै बाकी रहेको छ । समग्र प्रदेश ५ मा मात्रै सोमबार साझसम्म कोरोना संक्रमितको संख्या २ सय ९५ जना पुगेको छ ।-यस अगाडि अन्यथा भएकोमा सच्चाइएको छ ।- सम्पादक

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानमन्त्री प्रचण्डले पाए विश्वासको मत जनमोर्चाले प्रधानमन्त्रीलाई विश्वासको मत दिन्छ: चित्रबहादुर उद्योग वाणिज्य महासंघ कार्यसमिति सदस्यमा बुटवलका नवराज कुँवरको उम्मेदवारी ओली लक्षित माधवको प्रश्न- किन कसैसँग सहकार्य हुन सकेन ? कोसीका मुख्यमन्त्री सवार गाडिमा तोडफोड प्रयास माधव नेपालको दावी : यो गठबन्धन ५ वर्षसम्म टिक्छ बुटवललाई सफा र सुन्दर बनाउन नियमित सरसफाई व्यवस्थित गर्न नगरप्रमुखको निर्देशन राजेन्द्र लिङ्देनको प्रश्न : हाइड्रोजन गाडी दिएको तर पुरानै चलाउँछु भनेर हाम फालेपछि के गर्नु ? एमाले सहमति छोडेर भागेको माओवादीको आरोप प्रधानमन्त्री ज्यु पुस १० गते सहयात्राका लागि किन सहमत हुनुभयो ? गठबन्धनको संस्कारलाई आत्मसात गर्दै अघि बढ्नुको विकल्प छैनः सभापति देउवा दुई महिना नपुग्दै विश्वासको मत लिनुपर्ने अवस्था आउला भन्ने लागेकाे थिएन: प्रधानमन्त्री प्रचण्ड गुल्मीको स्ववियु निर्वाचनमा बामगठबन्धनको वर्चश्व एमालेले प्रधानमन्त्रीलाई विश्वासको मत नदिने तालिवान सरकारद्वारा उच्च पदस्थ व्यक्तिका आफन्तलाई सरकारी पदबाट हट्न आदेश फागुनमा ६१ हजारले लिए श्रम स्वीकृति रासायनिक मलमा दिँदै आएको अनुदान यथावत् राख्ने सरकारको निर्णय सुनको भाउ तोलामा ७ सय रुपैयाँले घट्यो बुटवल वहुमुखी क्याम्पसमा अनेरास्ववियुको प्यानल नै निर्वाचित शान्ति व्यवस्थापन र कानुनी उपचार