८ चैत्र २०७९, बुधबार

Mar 22, 2023

बुटवल । जनता समाजवादीले भैरहवा भन्सार कार्यालयमा कोरोना भाइरसको उच्च जोखिम देखिएकोले नियन्त्रणका लागि सुरक्षा सतर्कता बढाउन आग्रह गरेको छ ।

पार्टीका जिल्ला अध्यक्ष राम अवतार यादवले आज एक प्रेस विज्ञप्ती जारी गर्दै भन्सार कार्यालयमा कोरोना भाइरसको उच्च जोखिम देखिएकोले नियन्त्रणका लागि सुरक्षा सतर्कता बढाउन नेपाल सरकार, प्रदेश सरकार तथा स्थानीय सरकारसँग माग गरेको हुन् । ‘भारतबाट यस नाका हुदै आउने मालवाहक कन्टेनरलाई भन्सार गेटमै सेनेटाईजर छर्किने ,मालबाहक भारतीय चालक, सहचालक लाई स्वाथ्य चेकजाच जाँच गरेर भन्सार गेटभित्र प्रबेश गर्न अनुमति दिने ब्यवस्था मिलाउनु सम्बन्धित निकाय सँग जोडदार माग गर्दछौ’ विज्ञप्तीमा भनिएको छ ।

साथै यो महामारीको समयममा विशेष गरि बेलहियामा रहेका भन्सारबाट प्रर्याप्त चेकजाच सेनटाईजर चालक सहचालक सहयोगीहरूको स्वाब प्ररिक्षण बिना भन्सार प्रबेश गराउने र भन्सारबाट नेपालको बिभिन्न ठाउमा पठाउनु जोखिमपुर्ण रहेकाले उक्त कार्य रोक्न पनि माग गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

स्विफ्ट एजुकेशनद्वारा ‘करियर परामर्श’ सम्पन्न सुदूरपश्चिम-११ थ्री स्टारलाई हराउँदै तिलोत्तमा गोल्ड कपको फाइनलमा दुई उद्योगमाथि मुद्दा दायर, नौ सय ७३ व्यावसायिक फर्मलाई कारबाही वैदेशिक रोजगारीमा जाने युवालाई दुःख दिने कार्य स्वीकार्य छैन : प्रधानमन्त्री प्रचण्ड बागमती प्रदेशसभा बैठक शुक्रबारका लागि सारियो वैदेशिक रोजगार विभागका नासु प्रमोद पाण्डेविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा दायर २४ चैतमा बहाव, सुरक्षा भन्छिन्- दुई महिना सुगासँग समय बिताएँ लुम्बिनीमा ‘पिस म्याराथन’ हुने बाग्मतीका मुख्यमन्त्रीलाई कांग्रेसले विश्वासको मत दिने रोजगारी सिर्जना गर्ने नीति ल्याउन सरकारलाई सुझाव सेयर बजार १५.६७ अंकले ओरालो तिलोत्तमा नगरभित्र गुट्खाजन्य पदार्थ विक्रि गरे ५० हजारसम्म जरिवाना ! ओडिआईमा नेपालको सुधार, एक स्थानमाथि उक्लियो लागुऔषधसहित ९ जना पक्राउ राजनीतिक दलहरूकाे खिचातानीले विद्यालय प्रधानाध्यापकविहीन राष्ट्रिय सभामा सांसद बिमला राईको प्रश्न: बोल्न खोज्नेको मुख थुन्न मिल्छ ? चुँदारा पेसा गरेर दैनिकी चलाउनै कठिन अयोग्य लडाकुका नाममा फेरि रकम वितरण गर्ने सरकारकाे निर्णय अराजकताको पराकाष्ठा : राप्रपा भीम रावलको प्रश्न: जनताको मुख थुन्ने कु–बुद्धी कस्ले सिकायो ? शेखर कोइरालाले भने, ‘यो वा त्यो बहानामा ब्यक्तिगत फोन टयाप गर्न पाईदैन्’