२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

भैरहवा । कोरोना भाइरसको संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि रोटरी क्लब अफ भैरहवाले सिद्धार्थनगर नगरपालिकालाई ३१ हजार रुपैंया नगरपालिकाले स्थापना गरेको कोरोना भाइरस संक्रमण रोकथाम तथा उपचार कोषमा रोटरीले उक्त रकम सहयोग गरेको हो । विभिन्न सामाजिक कार्य गर्दे आइरहेको रोटरी क्लबले केहि दिन अगाडि भैरहवामा रहेका प्रहरी कार्यालय,ट्राफिक प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी, बृद्धा आश्रम लगायत विभिन्न संघ–संस्थामा कोरोना भाइरसबाट बच्न मास्क वितरण गरेको रोटरीले सामाजिक कार्य अन्तरगत आर्थिक सहयोग गरेको रोटरी क्लब भैरहवाका संस्थापकअध्यक्ष राजकुमार गुप्ताले जानकारी दिए।

रोटरी क्लबले नगरपालिकाका प्रमुख हरिप्रसाद अधिकारी, नगरपालिकाका वरिष्ठ अधिकृत गणेश क्षेत्री, नगरपालिका का कार्यकारी अधिकृत तुल्सीराम मरासिनीको उपस्थितिमा रोटरी क्लब अफ भैरहवाका सदस्य रविकुमार रौनियारले चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् । चेक बुझ्दै नगरप्रमुखअधिकारीले रोटरीले विभिन्न सामाजिक कार्य गर्नुका साथै विपद्मा परेकाहरुलाई सहयोग गरेर उदाहरणीय कार्य गरेको बताउँदै आभार प्रकट गरे । चेक हस्तान्तरण कार्यक्रममा रोटरी क्लब अफ भैरहवाका सदस्यहरु रविकुमार रौनियार, दुश्यन्त थापा लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक नेपालीहरूलाई पनि भारतीय सेनाको अग्निपथ भर्ना गर्ने योजना कोभिडका कारण चीनको हवाइमा ८० हजार पर्यटक फसे कमजोर बन्दै मनसुनी प्रभाव मोटरसाइकलबाट खसेर महिलाको मृत्यु