१९ चैत्र २०७९, आईतवार

Apr 2, 2023

भैरहवा । कोरोना भाइरसको संक्रमण रोकथाम तथा नियन्त्रणका लागि रोटरी क्लब अफ भैरहवाले सिद्धार्थनगर नगरपालिकालाई ३१ हजार रुपैंया नगरपालिकाले स्थापना गरेको कोरोना भाइरस संक्रमण रोकथाम तथा उपचार कोषमा रोटरीले उक्त रकम सहयोग गरेको हो । विभिन्न सामाजिक कार्य गर्दे आइरहेको रोटरी क्लबले केहि दिन अगाडि भैरहवामा रहेका प्रहरी कार्यालय,ट्राफिक प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी, बृद्धा आश्रम लगायत विभिन्न संघ–संस्थामा कोरोना भाइरसबाट बच्न मास्क वितरण गरेको रोटरीले सामाजिक कार्य अन्तरगत आर्थिक सहयोग गरेको रोटरी क्लब भैरहवाका संस्थापकअध्यक्ष राजकुमार गुप्ताले जानकारी दिए।

रोटरी क्लबले नगरपालिकाका प्रमुख हरिप्रसाद अधिकारी, नगरपालिकाका वरिष्ठ अधिकृत गणेश क्षेत्री, नगरपालिका का कार्यकारी अधिकृत तुल्सीराम मरासिनीको उपस्थितिमा रोटरी क्लब अफ भैरहवाका सदस्य रविकुमार रौनियारले चेक हस्तान्तरण गरेका हुन् । चेक बुझ्दै नगरप्रमुखअधिकारीले रोटरीले विभिन्न सामाजिक कार्य गर्नुका साथै विपद्मा परेकाहरुलाई सहयोग गरेर उदाहरणीय कार्य गरेको बताउँदै आभार प्रकट गरे । चेक हस्तान्तरण कार्यक्रममा रोटरी क्लब अफ भैरहवाका सदस्यहरु रविकुमार रौनियार, दुश्यन्त थापा लगाएतको उपस्थिति रहेको थियो।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेविरुद्ध सर्वोच्च अदालतमा रिट निवेदन आरआर क्याम्पसमा २७ चैतमा स्ववियु निर्वाचन बारा- २ : हेभिवेट भिडन्तमा पूर्वमन्त्री पौडेललाई अघि सार्ने एमालेको तयारी राप्रपाले टुंग्यायो उपनिर्वाचनका उम्मेदवार रुकुममा ५ थान भरुवा बन्दुक बरामद दक्ष जनशक्तिको उत्पादनले मात्र विश्वबजारमा प्रतिस्पर्धा गर्न सकिन्छ : प्रधानमन्त्री कपिलबस्तुमा लागु औषधसहित २ जना पक्राउ काेशी नामाकरण बिरुद्व भईरहेकाे पहिचानवादीकाे आन्दाेलनलाई जसपाकाे समर्थन कोरोना संक्रमण बढ्न थालेपछि नियन्त्रणको तयारीबारे सांसदको चासो कामना सेवा विकास बैंकले गर्‍याे लाभांश घोषणा कांग्रेसले गर्‍यो नेताहरुमाथि लगाइएको कारबाही फुकुवा मिटरब्याजीको रकम राष्ट्रियकरण गर्न र पीडितलाई न्याय दिन संसदमा माग समाजसेवी सावित्री साहुको स्मृतिमा श्रीमान‍्ले राखे दुई लाखको अक्ष्यकोष कांग्रेसले बारा-२ मा उपेन्द्र यादवलाई समर्थन गर्ने डलरसँगै घट्यो युरोको भाउ, कतिमा हुँदैछ बिदशी मुद्राकाे खरिदबिक्री ? मोदी इनर्जीको आईपीओ बाँडफाँट राष्ट्रपति पौडेलको स्वास्थ्य अवस्था बुझ्न प्रधानमन्त्री शिक्षण अस्पतालमा चलचित्र ‘बहाव’को टिकट किन्दा निःशुल्क थाइल्याण्डकाे प्याकेज लुम्बिनीको अन्तर्राष्ट्रिय सभाहलमा पानी चुहियो, मर्मत नभएसम्म विल भुक्तानी रोक्का प्रतिनिधिसभा सदस्यको मञ्जु शर्मा अन्सारीले लिइन् शपथ