१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023


बुटवल । तिलोत्तमा नगरपालिकाले इजरायलमा रहेका तिलोत्तमाबासीहरूलाई समस्या परे सम्पर्क गर्न अनुरोध गरेको छ । तिलोत्तमा नगरपालिकाका प्रमुख राम कृष्ण खाणले एक विज्ञप्ति जारी गरि इजरायलमा रहेका सम्पूर्ण नेपालीहरुलाई सजगता र संयमता अपनाउन र नेपाली दूतावाससँग सम्पर्कमा रहनुहुनका साथै तिलोत्तमा नगरपालिका अन्तर्गत बसोबास गर्ने नेपाली नागरिक ईजरायल देशभर कुनै क्षेत्रमा रहेको भएमा सम्पर्क गर्न आग्रह गरेका हुन् ।

‘कठिन परिस्थितिमा इजरायलमा रहेका सम्पूर्ण नेपालीहरुलाई सजगता र संयमता अपनाउन र नेपाली दूतावाससँग सम्पर्कमा रहनुहुनका साथै तिलोत्तमा नगरपालिका अन्तर्गत बसोबास गर्ने नेपाली नागरिक ईजरायल देशभर कुनै क्षेत्रमा रहनु भएको भएमा तिलोत्तमा नगर कार्यपालिकाको कार्यालय, वडा कार्यालयहरु तथा निम्न व्यक्तिहरुलाई सम्पर्क गर्नुहुन वा जिल्ला प्रशासन कार्यालय, रुपन्देहीमा जानकारी गर्नु/गराउनुहुन सम्बन्धित सबैमा अनुरोध गरिन्छ ।’- विज्ञप्तिमा भनिएको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

वडाध्याक्षकै अगुवाइमा बाटो अवरुद्ध रास्वपाका सबै सांसद केन्द्रीय सदस्य एनसेलबाट बाहिरिने आजियाटा ग्रुपको घोषणा नागरिक केन्द्रीत राज्य व्यवस्था स्थापनाको लागि भन्दै ‘नागरिक पहिलो’ अभियानको घोषणा पाल्पाका २२ वर्षीय सन्तोष सम्पर्कविहीन, खोजि गरिदिन परिवारको आग्रह आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु : ‘अस्पतालले हतारमा शव जिम्मा लगाएर उम्किन खोज्नुको कारण के थियो ?’ प्रेमिकाको बिहेमा नाच्ने अवसर! टिकटक बन्द गरे नगरेकाबारे जवाफ दिन निर्देशन भूकम्प प्रभावित क्षेत्रमा अस्थायी आवास बनाउन सुरक्षाकर्मी खटाइने राष्ट्रियसभा निर्वाचन माघ ११ गते गर्ने सरकारको निर्णय सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड, कतिमा हुँदैछ कारोबार ? म्याद गुज्रेको खाद्य सामग्री बिक्री त्रिविको इञ्जिनियरिङमा आवेदन दिने बढे, प्रवेश परीक्षा दिने घटे बुटवलको आम्दा अस्पतालमा सुरक्षा व्यवस्था कडा, सर्वसाधारणलाई प्रवेश निषेध सुत्केरीको मृत्यु भएपछि आम्दा अस्पतालका मेसु बस्यालमाथि कुटपिट केपी ओली कप क्रिकेट : सेमिफाइनल समीकरण पूरा, विहिबार फाइनल प्रवेशका लागि प्रतिस्पर्धा प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज यूएई जाने अस्टिनवासी समुदायसँग नेजाद्वारा अन्तरक्रिया प्रदीप खड्का ‘ऐरी’ बाट बलिउडमा प्रवेश गर्दै बिल नभएको सुन जस्तो देखिने धातुसहित एकजना पक्राउ