१४ मंसिर २०८०, बिहीबार

Nov 30, 2023

बुटवल । उद्योग व्यापार संगठन, रुपन्देही (चेम्बर अफ कमर्श, रुपन्देही) को १६ औं वार्षिक साधारणसभा तथा आठौं अधिवेशन आगामी असोज ६ गते शनिबार हुने भएको छ । संगठनको भदौ २ गते बसेको नियमित बैठकले साधारणसभा तथा अधिवेशन असोज ६ गते गर्ने निर्णय भएको अध्यक्ष अनिल कुमार ज्ञवालीले बताए । 

साधारणसभा तथा अधिवेशन रुपन्देहीको सिद्धार्थनगर नगरपालिका वडा नम्बर ९, उदयपुरस्थित उद्योग व्यापार संगठनको हलमा हुने महासचिव सचिन रोक्काले बताए ।

साधारणसभा तथा अधिवेशनमा उपस्थित हुन संगठनले आफ्ना सम्पूर्ण सदस्यहरुलाई आग्रह गरेको छ । संगठनले उद्योगी व्यवसायीको हकहितमा काम गर्नुका साथै सामाजिक उत्तरदायित्वका कार्यहरु गर्दै आएको कोषाध्यक्ष राम मिलन यादवले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कोपको सम्मेलनमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री दुबई प्रस्थान नेकपा एमालेको मध्य पहाडी लोकमार्ग पदयात्रा आजबाट सुरु हुँँदै सुपर लिगः धनगढी र बुटबल लुम्बिनी भिड्दै वडाध्याक्षकै अगुवाइमा बाटो अवरुद्ध रास्वपाका सबै सांसद केन्द्रीय सदस्य एनसेलबाट बाहिरिने आजियाटा ग्रुपको घोषणा नागरिक केन्द्रीत राज्य व्यवस्था स्थापनाको लागि भन्दै ‘नागरिक पहिलो’ अभियानको घोषणा पाल्पाका २२ वर्षीय सन्तोष सम्पर्कविहीन, खोजि गरिदिन परिवारको आग्रह आम्दा अस्पतालमा सुत्केरी मृत्यु : ‘अस्पतालले हतारमा शव जिम्मा लगाएर उम्किन खोज्नुको कारण के थियो ?’ प्रेमिकाको बिहेमा नाच्ने अवसर! टिकटक बन्द गरे नगरेकाबारे जवाफ दिन निर्देशन भूकम्प प्रभावित क्षेत्रमा अस्थायी आवास बनाउन सुरक्षाकर्मी खटाइने राष्ट्रियसभा निर्वाचन माघ ११ गते गर्ने सरकारको निर्णय सुनको मूल्यमा नयाँ रेकर्ड, कतिमा हुँदैछ कारोबार ? म्याद गुज्रेको खाद्य सामग्री बिक्री त्रिविको इञ्जिनियरिङमा आवेदन दिने बढे, प्रवेश परीक्षा दिने घटे बुटवलको आम्दा अस्पतालमा सुरक्षा व्यवस्था कडा, सर्वसाधारणलाई प्रवेश निषेध सुत्केरीको मृत्यु भएपछि आम्दा अस्पतालका मेसु बस्यालमाथि कुटपिट केपी ओली कप क्रिकेट : सेमिफाइनल समीकरण पूरा, विहिबार फाइनल प्रवेशका लागि प्रतिस्पर्धा प्रधानमन्त्री प्रचण्ड आज यूएई जाने