८ आश्विन २०८०, सोमबार

Sep 25, 2023

बुटवल । पूर्वखोला गाउँपालिका २, जल्पा,ढोलीमाराको चुलीडाँडा पर्यटकीय क्षेत्रमा ढोलीमाराका आले परिवारले आफ्ना पूर्वजहरुको स्मृति र हरियाली प्रवर्द्धनका लागि गुलमोहर, ज्याकाराण्डा लगायतका फूलफुल्ने बेर्नाहरु रोपेका छन् ।

उक्त वृक्षरोपण कार्यक्रममा स्थानीय शयारी युवा क्लव,ढोलीमारा कवुलियती वन उपभोक्ता समूह तथा आले परिवारको सार्थक सहभागिता रहेको थियो ।आईतवार र सोमवार गरि स्थानीयहरुको सहयोगमा ७३ वटा विभिन्न प्रजातिका वेर्नाहरु रोपण गरिएको स्थानीय सामाजिक अभियन्ता माया रानाले बताईन् ।

वृक्षराेपण कार्यक्रमको उद्घाटन र समापन पूर्वखोला गाउँ कार्यपालिका सदस्य भिमिसरा आलेले गरेकी थिईन ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोल्पामा बस दुर्घटना, तीन जना घाइते डेंगु संक्रमणबाट थप एकको निधन  चाँंगुको शिक्षाको विकासका लागि जेल जानुपरे सबैभन्दा पहिला म जान्छु : मेयर जीवन खत्री युवती बलात्कार आरोपमा बालक पक्राउ एसियाली खेलकुद : महिला क्रिकेटको उपाधि भारतलाई ड्रोनबाट ब्यानर उडाएर एमाले बागमती प्रदेश अधिवेशन सुरु सुशासन समृद्धि र भ्रष्टाचार कोरिया नेपाल बहुप्राविधिक शिक्षालय बुटवल-१२ तामनगरमा वेल्डिङ व्यवसाय तालीम सुरू विदेशमा नेपालीमा आत्महत्या र डिप्रेसनको डर लाग्दो समस्या बालुवा उत्खनन गर्ने १० ट्याक्टर प्रहरी नियन्त्रणमा पर्सामा ३२ किलो चरेससहित एक जना पक्राउ लागूऔषधसहित पाँचजना पक्राउ लम्पी स्किन भ्याक्सिनमा कालोबजारी, ८० रुपैयाँको खोप १७२ मा बेच्दै लोटस भेट अभियन्ताहरू बोलाउँदा आएनन्, उहाँहरूको नेतासँग वार्ता गर्नुपर्ने हो ?: बालेन नेपाल र चीनबीच १३ बुँदे समझदारीमा हस्ताक्षर प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो प्रधानमन्त्री प्रचण्डद्वारा चीनको राष्ट्रिय स्मारकमा पुष्पगुच्छा अर्पण अप्पर लोहोरे खोला हाइड्रोपावरको आईपीओ सूचीकृत, कारोबार सुरु विदेशबाट आएको रकम शाइन बैकको मोबाइल बैंकिङ्ग एपबाटै बुझ्न सकिने सुनचाँदीको मूल्य स्थिर