११ आश्विन २०८०, बिहीबार

Sep 28, 2023

बुटवल । तमु ह्युल छोंज धीं गुरुङ राष्ट्रिय परिषद ईकाई समिति अञ्चलपुरद्वारा आयोजित एकदिने उद्घोषक प्रशिक्षण कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ।

आफनो ब्यक्तित्व विकासका लागि भैरहवा अञ्चलपुर सिआइ चन्द्र ८ मा पथमा रहेको गुरुङ समाज भवनमा कार्यक्रम भएको हो । कार्यक्रममा सहजिकरण गर्दै अध्यक्ष कमानसिंह गुरुङले अहिलेको समयमा हरेक मानिसमा आफ्नो ब्यक्तित्व बिकास हुन जरुरी बताए । साथै कुनै ठाउँमा पनि निर्धक्कसँग बोल्न सक्नु हुनुपर्छ भनेका थिए। कार्यक्रम मा ३५ जनाको सहभागिता रहेको थियो । कार्यक्रममा मनु गुरुङले प्रशिक्षण दिएकी थिइन् ।

कार्यक्रममा प्रमुख अतिथि तमु ह्युल छोंज धींका नगर अध्यक्ष देबी गुरुङ, कार्यक्रम संयोजक उपाध्यक्ष ऋी सुकमाया गुरुङ कार्यक्रम संचालक, प्रेम बहादुर गुरुङले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

माओवादीको निष्कर्ष– देशमा धार्मिक र साम्प्रदायिक सद्भाव खल्बलिन लाग्यो स्वास्थ्यकर्मीमाथि आक्रमण गर्ने दोषीलाई कारबाही गर्न गृह मन्त्रालय प्रतिबद्ध जनताका मुद्दामा ध्यान दिन्छौँ, सडक तताउँदैनौँ : रवि लामिछाने कलाकारहरूको टोलीसहित जनचेतनाका लागि वेस्टर्न युनियनको देश दौडाहा, बुटवलमा पनि आउने सर्लाहीमा जलाउन लागिएको युवतीको शव चिताबाट बरामद, ३ जना पक्राउ नारायणीमा नुहाउने क्रममा दुई युवक बेपत्ता राप्रपा अध्यक्ष लिङ्देन कतार प्रस्थान, कार्यवाहक अध्यक्षको जिम्मेवारी बुद्धिमान तामाङलाई १ हजार ४०० रुपैयाँ घट्यो सुनको भाउ विदेश जाने मोह त्यागेर निजामती रोजेको म ! हिरोइन तस्करीको मामिलामा भारतमा कांग्रेस सांसद पक्राउ १९औं एसियाली खेलकुद : ब्याडमिन्टनमा नेपाल पुरुष टिम क्वाटरफाइनलमा प्रवेश मीड सोलु हाइड्रोपावरको आइपीओ बाँडफाँट ३५ स्थानीय तहलाई एम्बुलेन्स वितरण गर्दै काठमाडौं महानगर नेपालको सार्वजनिक ऋण २३ खर्ब ९ अर्ब पुग्यो, दुई महिनामै ४९ अर्ब २३ करोड थपियो एमाले बाग्मती प्रदेशका भावी नेतृत्वका लागि आज मतदान सन्दर्भ सेप्टेम्बर २८ : रेविजबाट बच्न सकिन्छ लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा बढ्दै जनविश्वास, सेवा सुधारका लागि ‘निर्देशिका’ ल्याउने तयारी  साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन