८ आश्विन २०८०, सोमबार

Sep 25, 2023

नयाँदिल्ली । भारतमा बिना टिकट यात्रा गर्ने यात्रुवाट भारतले १ सय ७० करोड जरिवाना उठाएको छ । 

Advertisement

गत अप्रिल र मार्चमा पश्चिम रेलवेले टिकट बिना यात्रा गर्नेहरूबाट १ सय ७० करोड रुपैयाँ जरिवाना संकलन गरेको छ। मुम्बईको उपनगरीय खण्डबाट मात्रै ४३ करोड रुपैयाँ उठाएको भारतीय रेल्वेले जनाएको छ । 

पश्चिम रेल्वेको जनसम्पर्क विभागका अनुसार टिकट नगरिएका र बुक नगरिएका सामानको जम्मा २५६३ लाख केस फेला परेका छन् । र एक वर्ष पहिले तिनीहरूको संख्या १८१८ लाख थियो।

अप्रिल र मार्चमा कुल केसहरूमा लगभग ३५ प्रतिशतले वृद्धि भएको छ। २०२१÷२२ को तुलनामा जरिवाना रकममा झण्डै पचास प्रतिशतले वृद्धि भएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोल्पामा बस दुर्घटना, तीन जना घाइते डेंगु संक्रमणबाट थप एकको निधन  चाँंगुको शिक्षाको विकासका लागि जेल जानुपरे सबैभन्दा पहिला म जान्छु : मेयर जीवन खत्री युवती बलात्कार आरोपमा बालक पक्राउ एसियाली खेलकुद : महिला क्रिकेटको उपाधि भारतलाई ड्रोनबाट ब्यानर उडाएर एमाले बागमती प्रदेश अधिवेशन सुरु सुशासन समृद्धि र भ्रष्टाचार कोरिया नेपाल बहुप्राविधिक शिक्षालय बुटवल-१२ तामनगरमा वेल्डिङ व्यवसाय तालीम सुरू विदेशमा नेपालीमा आत्महत्या र डिप्रेसनको डर लाग्दो समस्या बालुवा उत्खनन गर्ने १० ट्याक्टर प्रहरी नियन्त्रणमा पर्सामा ३२ किलो चरेससहित एक जना पक्राउ लागूऔषधसहित पाँचजना पक्राउ लम्पी स्किन भ्याक्सिनमा कालोबजारी, ८० रुपैयाँको खोप १७२ मा बेच्दै लोटस भेट अभियन्ताहरू बोलाउँदा आएनन्, उहाँहरूको नेतासँग वार्ता गर्नुपर्ने हो ?: बालेन नेपाल र चीनबीच १३ बुँदे समझदारीमा हस्ताक्षर प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो प्रधानमन्त्री प्रचण्डद्वारा चीनको राष्ट्रिय स्मारकमा पुष्पगुच्छा अर्पण अप्पर लोहोरे खोला हाइड्रोपावरको आईपीओ सूचीकृत, कारोबार सुरु विदेशबाट आएको रकम शाइन बैकको मोबाइल बैंकिङ्ग एपबाटै बुझ्न सकिने सुनचाँदीको मूल्य स्थिर