१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

बुटवल । रुपन्देहीको देवदह-७ की दिपा भट्टराई लामो समयदेखि मृगौला रोगको संक्रमणबाट पीडित भएपछि सहयोग जुटाई दिन परिवारले आग्रह गरेका छन् । ३१ वर्षीया दिपाको दुबै मृगौलाले काम गर्न नसक्नेभएपछि उनका परिवारले आर्थिक सहयोग जुटाई दिन सबैसँग आग्रह गरेका हुन् ।

Advertisement

नेपालका काठमाण्डौ, भरतपुर र भारतका दिल्ली, पञ्जाव, राजंस्थान लगायतका विभिन्न स्थानमा उपचार गराउँदा निको नभएको र झण्डै ३० लाख खर्च भई सकेको दिपाका श्रीमान नुरकान्त भट्टराईले बताए । उनले श्रीमतीको उपचार गर्दागर्दा भएको पैसा सकिएको र आर्थिक अवस्था पनि निकै कमजोर भएकाले उपचारमा सहयोग गर्न आग्रह गरे । उनले शनिबार संचारकर्मीसँग कुरागर्दै उपचारका लागि खर्च जुटाईदिन सबैसँग आग्रह गरे ।

श्रीमती (दिपा) को उपचार गर्दागर्दा आफूसँग भएको सम्पत्ति समेत सकिसकेको बताउँदै उनले थोरै-थोरै भए पनि आर्थिक सहयोग गर्न आग्रह गरे । उनले पूर्वी नवलपरासी कावासोतीमा शाखा रहेको प्राईम बैंकको खाता नम्बर ०१५००७९७ मा पीडीको नाममा सहयोग गरिदिन आग्रह गरे । पाँच वर्षदेखि दुबै मृगौला फेल भएको र उपचार भई रहेको छ । दिपाको अहिले भरतपुर पुरानो मेडिकल कलेजमा उपचार चलि रहेको छ । दिपाका दुई सन्तान रहेको र मृगौला फेर्नुको विकल्प नभएको श्रीमान नुरकान्तले बताए ।

प्रत्येक हप्ता मृगौलाको डाइलासिस गर्नु पर्ने सुनाएका नुरकान्तले एक हप्तामा पाँच हजार पाँचसयबढी खर्च लाग्ने बताए । मृगौला प्रत्यारोपण गर्नका लागि ३०/३५ लाख रुपैयाँ लाग्ने भन्दै सहयोग जुटाई दिन दिपाका परिवारले आग्रह गरेका हुन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एसियन हाइड्रोपावरकाे २७ माघदेखि आईपीओ खुल्ने पालिकाबाटै सीसी क्यामेराले रोहिणीको निगरानी गृहमन्त्री पदले सत्तासाझेरमा खटपट : रविको प्रस्तावमा सकारात्मक देखिएनन् प्रधानमन्त्री अभिव्यक्ति स्वतन्त्रता र सूचनाको हकको सुनिश्चित गर्न सरकार प्रतिबद्ध छ : प्रधानमन्त्री सुनको मूल्य ५०० रुपैयाँले घट्यो ट्रान्सपरेन्सी रिपोर्ट : नेपालमा झन बढ्यो भ्रष्टाचार, ३४ अंकसहित ११० औं स्थानमा प्रधानमन्त्री र रवि लामिछानेबीच भेटवार्ता प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से २.९१ अंकले बढ्यो बालापन झल्काउने गणेशको ‘चियावाला’, हजुरबुवादेखिको पेशालाई नयाँ स्वरुपमा ‘ब्राण्डिङ’ मन्नतको बालकोनीमा किन जान्छन् शाहरुख ? सहकारीको ऋण चुक्ता नगर्ने आठ ऋणीको जग्गा रोक्काका लागि मालपोतमा निवेदन वृद्धाभत्ता नदिएको भन्दै छोराले गरे बन्चरोले हानेर आमाको हत्या प्रचण्डलाई नेकपा एसको ज्ञापनपत्र- चरम आर्थिक संकट पर्‍याे (पूर्णपाठ) बैतडीका २० बर्षीय युवक चार दिनदेखि बेपत्ता प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई भेट्न बालुवाटार पुगे रवि लामिछाने मर्स्याङ्दीपारीबाट वैकल्पिक सडक स्तरोन्नति गर्न पहल यस्ताे छ विदेशी मुद्राकाे विनिमय दर डिएसपीसहित ८ सुरक्षाकर्मी मारिएको टिकापुर घटनाको सर्वोच्चमा आज पेसी आजको मौसमः कर्णाली र लुम्बिनीमा पानी पर्न सक्ने, हिमाली भु–भागमा हिउँ पर्ने लुम्बिनीमा राष्ट्रियसभा उपनिर्वाचनको अन्तिम तयारी, तीन उम्मेदवार सार्वजनिक