८ आश्विन २०८०, सोमबार

Sep 25, 2023

बुटवल । वेस्टर्न युनियनको १० तोला सुनपती योजनाको पहिलो लक्की ड्र सम्पन्न गरेको छ । आफ्ना प्रमुख एजेन्ट प्रतिनिधिहरु, एटीटी रेमिट, सीजी फिन्को, डिजिटेक रेमिटेन्स, हुलास रेमिटेन्स, माया रेमिट, नबिल बैंक र सूर्य रेमिट मार्फत भदौ २७ गते पहिलो साप्ताहिक लक्की ड्र सम्पन्न गरेको हो ।

योजना अनुसार १० ग्राहकहरुले चाँदीका सिक्का, १० जनाले मिक्सर ग्राइन्डर र १० जनाले इन्डक्सन चुलो जितेका छन् । विजेताहरु नेपालका विभिन्न जिल्लाहरुबाट रहेका छन् । चाँदीका सिक्काका विजेताहरु, दिपक यसमाली मगर, देबेन्द्र बहादुर बस्नेत, पदम बहादुर थापा, रामकल्यान महतो, विष्णु प्रसाद गैरे, महम्मद रेहान राना, अली साफी, घनेन्द्र प्रसाद सापकोटा, लक्ष्मण बुढा मगर र मेख राना रहेका छन् । इन्डक्सन चुलोका विजेताहरुमा, भिमप्रकास वली, राम प्रकास यादव रिता, राम प्रसाद तराइत, सम्शद आलम, विर बहादुर कार्की, मनोज डाँगी, टिकाराम दमाइ दासी, मोहन कुमार राइ, ओजन विष्ट र सुनिल कुमार चंगाले रहेका छन् ।

त्यस्तै, मिक्सर ग्राइन्डरका विजेताहरुमा, महम्मद उमर मुसलमान, कृष्ण कुमाल, बिपेस कोइराला, समिर गैरे विष्णु गैरे, हासिम मिया कवारी, भरत चन्द्र, राम चन्द्र सुनार उजार, मिना खड्का, प्रकास विसी र नन्द किशोर कामै रहेका छन् । पहिलो साप्ताहिक लक्की ड्र सम्पन्न भए संगै वेस्टर्न युनियन नेपालले दोस्रो साप्ताहिकको तयारी गरिरहेको छ । यस योजना अन्तर्गत एक भाग्यशाली विजेताले बम्पर लक्की ड्रमा १० तोला सुन जिती सुनपती बन्न सक्नेछन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रोल्पामा बस दुर्घटना, तीन जना घाइते डेंगु संक्रमणबाट थप एकको निधन  चाँंगुको शिक्षाको विकासका लागि जेल जानुपरे सबैभन्दा पहिला म जान्छु : मेयर जीवन खत्री युवती बलात्कार आरोपमा बालक पक्राउ एसियाली खेलकुद : महिला क्रिकेटको उपाधि भारतलाई ड्रोनबाट ब्यानर उडाएर एमाले बागमती प्रदेश अधिवेशन सुरु सुशासन समृद्धि र भ्रष्टाचार कोरिया नेपाल बहुप्राविधिक शिक्षालय बुटवल-१२ तामनगरमा वेल्डिङ व्यवसाय तालीम सुरू विदेशमा नेपालीमा आत्महत्या र डिप्रेसनको डर लाग्दो समस्या बालुवा उत्खनन गर्ने १० ट्याक्टर प्रहरी नियन्त्रणमा पर्सामा ३२ किलो चरेससहित एक जना पक्राउ लागूऔषधसहित पाँचजना पक्राउ लम्पी स्किन भ्याक्सिनमा कालोबजारी, ८० रुपैयाँको खोप १७२ मा बेच्दै लोटस भेट अभियन्ताहरू बोलाउँदा आएनन्, उहाँहरूको नेतासँग वार्ता गर्नुपर्ने हो ?: बालेन नेपाल र चीनबीच १३ बुँदे समझदारीमा हस्ताक्षर प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक बढ्यो प्रधानमन्त्री प्रचण्डद्वारा चीनको राष्ट्रिय स्मारकमा पुष्पगुच्छा अर्पण अप्पर लोहोरे खोला हाइड्रोपावरको आईपीओ सूचीकृत, कारोबार सुरु विदेशबाट आएको रकम शाइन बैकको मोबाइल बैंकिङ्ग एपबाटै बुझ्न सकिने सुनचाँदीको मूल्य स्थिर