४ जेष्ठ २०७९, बुधबार

May 18, 2022

मंसिर ११,
ग्लोबल आवाज

Advertisement

बुटवल । बुटवल उद्योग बाणिज्य संघको आयोजनामा आगामी पुसमा सञ्चालन हुन लागेको ‘औद्योगिक व्यापार मेला बुटवल–२०७६’ मा ई–रिक्साले यात्रुलाई ५ रुपैंयाँ छुट दिने भएको छ । बुटवलका बिभिन्न स्थानबाट मेला स्थल बुटवल–११ देवीनगरसम्म जाने यात्रुलाई प्रतियात्रु ५ रुपैंया छुट गर्ने सहमति भएको हो ।

बुटवल उद्योग बाणिज्य संघ र नेपाल ई–रिक्सा चालक व्यबसायी संघबिच बुधबार भएको बैठकले मेलाको प्रचारप्रसारका कम्तिमा सय रिक्सामा मेलाको व्यानर राख्ने र त्यसबापत संघले निश्चित रकम प्रदान गर्ने तथा बुटवलका बिभिन्न स्थानहरु योगिकुटी चोक, देवीनगर चोक र कालिकानगर चोकदेखि मेला स्थलमा आउने जाने यात्रुलाई लिँदै आएको भाडामा ५ रुपैंया छुट गर्ने सहमति भएको मेला सचिवालयले जानकारी गराएको छ । अहिले बुटवलमा नगर क्षेत्र भित्र ई–रिक्सामा यात्रा गर्दा २५ रुपैंया लिँईदै आएको छ । मेला अवधिभर निर्धारित क्षेत्र भित्रबाट मेलामा जाने यात्रुलाई ५ रुपैंया छुट गरि प्रतियात्रु २० रुपैंयाँ लिने सहमति भएको हो ।

उक्त सहमतिमा संघका तर्फबाट मेला प्रचारप्रसार उपसमितिका संयोजक तथा संघका कार्यसमिति सदस्य मुक्ति अधिकारी र नेपाल ई–रिक्सा चालक व्यबसायी संघ रुपन्देहीका अध्यक्ष लालमणी भण्डारीले हस्ताक्षर गरेका छन् । संघले पश्चिम नेपाल बस व्यबसायी समितिसंग जिल्लाका ग्रामिण क्षेत्रबाट मेला स्थलसम्म बस सेवा सञ्चालन गर्ने सहमति गरिसकेको छ । बस र ई–रिक्सा एउटै रुटमा चलाउँदा ट्राफिक व्यबस्थापनमा समस्या हुने भएकाले बस र ई–रिक्सा सञ्चालन गर्ने रुट समेत फरक फरक व्यबस्थापन गरिने प्रचारप्रसार समितिका संयोजक अधिकारीले बताए । ट्राफिक व्यबस्थापनलाई सहज बनाउनका लागि ट्राफिक प्रहरीसँग सहकार्य गरि ब्यवस्थीत बनाइने उनले बताए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सिद्धार्थनगर प्रमुखमा कांग्रेसका इश्तियाक, उपप्रमुखमा एमालेकी उमा विजयी रुपन्देहीको ओमसतिया अध्यक्षमा एमालेका यादव विजयी एमाले अध्यक्ष ओली अस्वस्थ बुटवलको कालिकानगरमा मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा गुल्मीका ४० वर्षीय ज्ञवालीको मृत्यु रुपन्देहीको मायादेवी अध्यक्षमा पुनः कांग्रेसका चौधरी तिनाउ नदिमा डुबेर बुटवलका ८ वर्षिय रिदमको मृत्यु अर्घाखाँचीको सन्धिखर्कमा एमालेसँग गठबन्धन पराजित मतगणना सकिएका चितवनका तीनवटै पालिकामा एमाले विजयी नेप्से झिनो अंकले सुधार बुद्धका ज्ञान बाँड्दै बुटवल लेडि जेसिज पोखरामा मतगणनाका क्रममा विवाद, एमालेको नाराबाजी भरतपुरमा रेनुलाई १९ सय ६ मतको अग्रता गठबन्धनलाई पराजित गर्दै देवदह नगरपालिकाको प्रमुखमा एमालेका ध्रुव खरेल विजयी भारतसँगको असमान व्यापार सम्बन्ध सच्याऔँ : बाबुराम भट्टराई निर्वाचन आयोगले दियो बढीमा पाँच दिनभित्र मतगणना कार्य सम्पन्न गर्न निर्देशन कालिकाका शिक्षकका लागि पुनर्ताजगी तालिम बुटवलमा बम बिस्फोट गराउने ३ जना पक्राउ युवाको हातमा सर्दै स्थानीय सरकारको साँचो बालेन साहले पाएको मत दलप्रतिको आक्रोश : हरिबोल गजुरेल विद्युत् प्राधिकरण टाट पल्टिने अवस्थामा जाँदै छ : योगेश भट्टराई