७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

मंसिर ८,

Advertisement

सन्धिखर्क । अर्घाखाँचीको भुमिकास्थान नगरपालिकाका एक जनाको भिरबाट लडेर ज्यान गएको छ । जिल्लाको भुमिकास्थान नगरपालिका वडा नम्बर–९, डेभाका जग बहादुर नेपालीको भिरबाट लडेर ज्यान गएको हो ।

७० वर्षिय जग बहादुर गत शुक्रवारदेखी बेपत्ता थिए । खोजी गर्दै जाने क्रममा आईतवार दिउँसो उनको स्थानिय सल्लेडाँडाको भिरमा शव भेटिएको थियो । स्थानियले अत्याधिक मदिरा सेवन गरेर हिंडेको देखेकाले त्यही कारणले उनी भिरबाट लडेको हुन सक्ने प्रहरीले जनाएको छ ।

शवको अर्घाखाँची जिल्ला अस्पतालमा पोस्टमार्टम पछी परिवारको जिम्मा लगाईएको प्रहरी निरिक्षक प्रकाश खत्रीले जानकारी दिए । -लक्ष्मण घिमिरेको सहयोगमा

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ भरतपुरमा रेनु फराकिलो अग्रतातर्फ, पौडेलले कटाए १० हजार मत मधेसमा ओली ‘मिसन’ सफल-पाँचौंबाट दोस्रो दलतर्फ उक्लिँदै एमाले