२१ जेष्ठ २०८०, आईतवार

Jun 4, 2023

बुटवल । नेपाल मगर विद्यार्थी संघ बुटवल बहुमुखी क्याम्पसको अध्यक्षमा दुर्गा थापा मगर चयन भएकी छिन् । आइतबार सम्पन्न क्याम्पस कमिटीको १८ औं अधिवेशनबाट थापा मगर सर्वसम्मत रुपमा अध्यक्षमा चयन भएकी हुन् ।

Advertisement

जसको उपाध्यक्षमा कल्पना बुढा मगर र खेम चौहान मगर, सचिवमा भूमिराज खासु मगर, कोषाध्यक्षमा सागर अस्लामी मगर र सह–कोषाध्यक्षमा अस्मिता सारु चयन भएका छन् । यस्तै सचिवालयमा सदस्यमा प्रबिना बुढाथोकी मगर र कल्पना थापा मगर चयन भएका छन् । कार्यक्रममा बोल्दै नेपाल मगर संघका केन्द्रिय सदस्य मनिष फालले मगर विद्यार्थी संघले मगर विद्यार्थीहरुको हक हितका लागि मात्रै नभएर आम विद्यार्थीहरुको लागि काम गर्ने बताए ।

कार्यक्रम रश्मी पेमी मगरको अध्यक्षता, नेपाल मगर विद्यार्थी संघ केन्द्रीय सदस्य मनिष फालको प्रमुख आथित्यता र नेपाल मगर विद्यार्थी संघ लुम्बिनी प्रदेश अध्यक्ष प्रदीप घर्ती मगरकोे विशिष्ट आथित्यतामा भएको कार्यक्रममा उपाध्यक्ष कमल थापा मगर, रुपन्देही जिल्ला अध्यक्ष दिपक दर्लामी मगर, जिल्ला सदस्य रमेश सारु मगर, लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पस अध्यक्ष टेक राना मगर लगायतको आथित्यता रहेको थियो ।

दुर्गा थापा मगरको स्वागत मन्तव्यमा भएको कार्यक्रमको संचालन नेपाल मगर विद्यार्थी संघका बुटवल बहुमुखीका सचिब धनेश्याम खड्काले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरबहाल सम्बन्धी समस्या समाधान गर्न राज्यपक्ष गम्भिर हुनुपर्ने एक पक्षीय भएको भन्दै पत्रकार महासंघ रुपन्देहीको शुद्धिकरण प्रस्तावलाई प्रेस चौतारीले गर्यो अस्वीकार भारतले आफ्ना नागरिकलाई नेपाली नागरिकता दिलाउन खोजिरहेको छ : चित्रबहादुर केसी राष्ट्रपति पौडेलले प्रमाणीकरण गरेको नागरिकता विधेयक कार्यान्वयनलाई सर्वोच्चले रोक्यो भिरबाट लडेर १९ वर्षीय किशोरको मुत्यु नवलपरासीमा भत्किएको पुलमा दुर्घटना भएको मृतकको परिचय खुल्यो जाउँ हिड रेसुङ्गा… १० प्रतिशत बिरामीको निःशुल्क उपचार गर्न निर्देशन हेमन्तले जन्माएको वेलकम टु हेम्जाकोट छुवाछुत उन्मूलन दिवसको अवसरमा देविनगर राखियो सूचना वोड प्रतिनिधिसभा बैठक भोलि ११ बजेसम्मका लागि स्थगित गायिका समीक्षा अधिकारीको ‘ए सुवा’मा समारिका र जोन गौर हत्याकाण्डविरुद्ध सर्वोच्चमा मुद्दा दर्ता, भोलि पेसी लागूऔषधसहित ६ जना पक्राउ मलेसियासँगको शृंखला उपाधि नेपाललाई जसपाको अगुवाइमा भएको संघर्षका कारण परिवर्तन सम्भव भयोः महेन्द्र यादव खाना नास्ता प्रकरण : गल्ती लुकाउन २४ लाखको झुटो विवरण, भुक्तानी दिएको १४ लाख गायब संसद बैठक १ घण्टाका लागि स्थगित नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणले संसद बैठक अवरुद्ध, सांसदहरुको नाराबाजी   काफल बेच्दै कलमकापीको जोह गर्दै बालबालिका