२१ जेष्ठ २०८०, आईतवार

Jun 4, 2023

काठमाडौँ । दक्षिण अमेरिकी समुहको विश्वकप छनौट अन्तर्गत अर्जेन्टिना बराबरीमा रोकिएको छ । शुक्रबार विहान सम्पन्न खेलमा अर्जेन्टिना पराग्वेसँग गोल रहित बराबरीमा रोकिएको हो ।

त्यस्तै आजै भएको खेलमा उरुग्वे र कोलम्बियाबीचको खेलपनि गोलरहित बराबरीमा नै रोकिएको छ। यो खेलपछि अर्जेन्टिनाको ९ खेलमा १९ अंक भएको छ । अर्जेन्टिनाले अहिलेसम्म९ खेलमा ५ जित र ४ बराबरी खेलेको छ । अर्जेन्टिना अंकतालिकामा दोस्रो स्थानमा रहेको छ ।

त्यस्तै पराग्वेको १० खेलमा १२ अंक रहेको छ र अंक तालिकामा छैटौ स्थानमा रहेको छ ।त्यस्तै उरुग्वेको १० खेलमा १६ अंक छ र अंक तालिकामा चौथो स्थानमा रहेको छ भने कोलम्बिया १० खेलमा १४ अंकसहित अंकतालिकामा पाँचौ स्थानमा रहेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

घरबहाल सम्बन्धी समस्या समाधान गर्न राज्यपक्ष गम्भिर हुनुपर्ने एक पक्षीय भएको भन्दै पत्रकार महासंघ रुपन्देहीको शुद्धिकरण प्रस्तावलाई प्रेस चौतारीले गर्यो अस्वीकार भारतले आफ्ना नागरिकलाई नेपाली नागरिकता दिलाउन खोजिरहेको छ : चित्रबहादुर केसी राष्ट्रपति पौडेलले प्रमाणीकरण गरेको नागरिकता विधेयक कार्यान्वयनलाई सर्वोच्चले रोक्यो भिरबाट लडेर १९ वर्षीय किशोरको मुत्यु नवलपरासीमा भत्किएको पुलमा दुर्घटना भएको मृतकको परिचय खुल्यो जाउँ हिड रेसुङ्गा… १० प्रतिशत बिरामीको निःशुल्क उपचार गर्न निर्देशन हेमन्तले जन्माएको वेलकम टु हेम्जाकोट छुवाछुत उन्मूलन दिवसको अवसरमा देविनगर राखियो सूचना वोड प्रतिनिधिसभा बैठक भोलि ११ बजेसम्मका लागि स्थगित गायिका समीक्षा अधिकारीको ‘ए सुवा’मा समारिका र जोन गौर हत्याकाण्डविरुद्ध सर्वोच्चमा मुद्दा दर्ता, भोलि पेसी लागूऔषधसहित ६ जना पक्राउ मलेसियासँगको शृंखला उपाधि नेपाललाई जसपाको अगुवाइमा भएको संघर्षका कारण परिवर्तन सम्भव भयोः महेन्द्र यादव खाना नास्ता प्रकरण : गल्ती लुकाउन २४ लाखको झुटो विवरण, भुक्तानी दिएको १४ लाख गायब संसद बैठक १ घण्टाका लागि स्थगित नागरिकता विधेयक प्रमाणीकरणले संसद बैठक अवरुद्ध, सांसदहरुको नाराबाजी   काफल बेच्दै कलमकापीको जोह गर्दै बालबालिका