११ आश्विन २०७८, सोमबार

Sep 27, 2021

बुटवल । नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ रुपन्देहीद्वारा परिचयात्मक तथा भेटघाट कार्यक्रम गरिएको छ । महासंघले सोमबार मणिग्राममा आयोजना गरेको कार्यक्रममा सहभागिहरुले देश विकासका लागि उद्योग क्षेत्रको विकास अनिवार्य रहेको बताए । उनीहरुले देशको सम्बृद्विका लागि सबै तहका सरकारले उद्योगको विकासका लागि नीति र बजेट निर्माणमा जोड दिए ।

महासघ रुपन्देहीका अध्यक्ष ध्रूर्व धितालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा महासंघका सल्लाहकारहरु तेज कुमार पाठक, नवराज श्रेष्ठ, वसन्त रोक्का, वोनिन पिया, शिवचन्द्र गुप्ता, जिवनारायण अधिकारी, बिक्रम खड्का लगायतले मन्तव्य राखेका थिए । कार्यक्रममा महासंघका उपाध्यक्ष टंक अधिकारी, महिला अध्यक्ष विष्णु थापा,देवान्द पाण्डेय लगाएतले महासंघको गतिविधिका विषयमा जानकारी राखेका थिए । कार्यक्रममा महासंघका रुपन्देहीका सात पालिकाका अध्यक्षहरु, सल्लाहकार, कार्यसमितिका पदाधिकारी सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भैरहवास्थित भिम अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मी फेरी आन्दोलनमा, माग पुरा नभएको गुनासो २४ घण्टा व्यवसाय सञ्चालन गर्न पाउनुपर्ने माग पत्रकार पन्त सम्मानित ५० लाख धरौटीमा छुटे शर्मा नेप्सेमा उच्च अङ्कको गिरावट, कारोबार रकम समेत घट्यो पर्यटकको आगमनले उत्साहित हुँदै व्यवसायी नेपालमा थपिए १ हजार २८२ कोरोना संक्रमित, ७ जनाको मृत्यु बुटवलमा दशैं सस्तो बजार मध्य भोटेकोशीको आइपीओ बाँडफाँट दक्षिण कोरियामा कोरोना भाइरसले पुनः महामारीको रुप लियो सुरु भएन विद्युतीकरण सुस्ताएको पर्यटन व्यवसाय जुरमुराउँदै टिपरको ठक्करबाट बोलेरो चालकको मृत्यु लुम्बिनीको नेपालगन्ज उपमहानगर बैठकमा लफडा, एक घाइते फार्मेसी संघ, लुम्बिनी प्रदेशद्वारा शुभकामना तथा अन्तरक्रिया कार्यक्रम फार्क विद्रोहीको आक्रमणमा पाँच जनाको मृत्यु भारतमा थप २६ हजार नयाँ सङ्क्रमित मल अनुदानमा वृद्धि बेँसी झर्न थाले भेडी गोठ सरकारको लक्ष्यानुसार नै कोरोनाको खोप पुग्दै, नेपाल सार्कमा चौथो