१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023

बुटवल । नेपाल घरेलु तथा साना उद्योग महासंघ रुपन्देहीद्वारा परिचयात्मक तथा भेटघाट कार्यक्रम गरिएको छ । महासंघले सोमबार मणिग्राममा आयोजना गरेको कार्यक्रममा सहभागिहरुले देश विकासका लागि उद्योग क्षेत्रको विकास अनिवार्य रहेको बताए । उनीहरुले देशको सम्बृद्विका लागि सबै तहका सरकारले उद्योगको विकासका लागि नीति र बजेट निर्माणमा जोड दिए ।

महासघ रुपन्देहीका अध्यक्ष ध्रूर्व धितालको अध्यक्षतामा भएको कार्यक्रममा महासंघका सल्लाहकारहरु तेज कुमार पाठक, नवराज श्रेष्ठ, वसन्त रोक्का, वोनिन पिया, शिवचन्द्र गुप्ता, जिवनारायण अधिकारी, बिक्रम खड्का लगायतले मन्तव्य राखेका थिए । कार्यक्रममा महासंघका उपाध्यक्ष टंक अधिकारी, महिला अध्यक्ष विष्णु थापा,देवान्द पाण्डेय लगाएतले महासंघको गतिविधिका विषयमा जानकारी राखेका थिए । कार्यक्रममा महासंघका रुपन्देहीका सात पालिकाका अध्यक्षहरु, सल्लाहकार, कार्यसमितिका पदाधिकारी सदस्यहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रमोद खरेलको ‘कन्सर्ट’ हेर्न आएका ९ जना बढी भिडका कारण घाइते, कार्यक्रम स्थगित पत्रकार स्व. कंडेल परिवारलाई एक लाख १० हजार सहयोग तिलाेत्तमा १ स्थित वाटिका टाेल विकास संस्थाकाे अध्यक्षमा पुष्करनाथ पन्थ लुम्बिनीको दाङमा अटो पल्टिँदा ९ जना घाइते बसको ठक्करबाट स्याङ्जामा एक जनाको मृत्यु पेस्तोलसहित जनकपुरबाट दुई युवक पक्राउ समृद्धिका लागि शिक्षा नीति बाधक मारवादी सेवा संघ भैरहवाको २२ कोठे भवन उद्घाटन बुटवलबाट चलचित्र ‘फूलबारी’को प्रमोशन सुरु, देश दौडाहमा कलाकार सबै सरकारी वेबसाइट डाउन, अन्तर्राष्ट्रिय उडान रोकियाे नेपाल पुनः प्रयोग योग्य बस्तु व्यवसायी संघ रुपन्देहीमा पदस्थापन कर्मचारी संगठनको केन्द्रीय बैठक रुपन्देहीमा, तयारी अन्तिम चरणमा फागुन २८ अगावै राष्ट्रपति निर्वाचन नभए मुलुकमा अनिष्ट हुन्छ : शेखर कोइराला पत्रकार ऋषि धमलाकी पत्नी एलिजा गौतम नागरिक उन्मुक्ति पार्टीमा प्रवेश प्रधानमन्त्री प्रचण्डले सम्हाले गृह मन्त्रालयको कार्यभार पत्रकार भण्डारीको पुस्तक ‘सत्ता संघर्ष’काे परिचर्चा रवी लामिछानेको मुद्दाले एनआरएनलाई कुनै असर गर्दैन् : डा. हेम राज शर्मा, उपाध्यक्ष चन्द्रौटामा सिद्राको व्यापार फष्टाउँदै रोहिणी अध्यक्ष कप क्रिकेट प्रतियोगिता : उपाधि रोहिणी–१ लाई प्रहरी हुँ भन्दै ठगी गर्ने एक जना पक्राउ