९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । बुटवलमा स्थानीय स्काउट संरक्षक प्रमुख, स्काउट संयोजक तथा सदस्यहरुको दिक्षान्त समारोह तथा सपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल स्काउट लुम्बिनी प्रदेशको आयोजनामा आईतबार दिक्षान्त समारोह तथा सपथग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

सो अवसरमा स्काउटका राष्ट्रिय संयोजक लोकबहादुर भण्डारी, बुटवल उपमहानगरपालिका प्रमुख शिबराज सुबेदी, सैनामैना नगरपालिका प्रमुख चित्रबहादुर केसी, कञ्चन गाउँपालिका प्रमुख गोकर्णबहादुर क्षेत्री लगायतलाई दिक्षान्त गरिएको प्रदेश संयोजक दिननाथ भट्टराईले बताए ।

कार्यक्रममा स्काउटका राष्ट्रिय संयोजक भण्डारीले नेपाल स्काउटले नगरपालिका गाउँपालिका, विद्यालयहरुलगायत सबै क्षेत्रहरुलाइ समेटेर अगाडी बढन लागेको बताए । कार्यक्रम स्काउट लुम्बिनी प्रदेशका संयोजक दिनानाथ भट्टराइको अध्यक्षता तथा भरत अर्यालको स्वागत मन्तव्यमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

प्रधानन्यायाधीशमाथि महाभियोग लगाउने आधार छन्, तर माओवादीले सोचेको छैन: बिडारी प्रधानन्यायाधीशमात्र होइन पाँचै न्यायाधीशलाई कारबाही हुनुपर्छ : एमाले नेता बडाल कांग्रेस प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा र महाभियोगको पक्षमा छैन : भट्टराई भिरबाट लडेर एक जनाको मृत्यु मुटुरोगी पार्वतीको पीडा : ६ लाख उपचार खर्च कहाँबाट ल्याउनु ? न्यायालयमा साँढेको जुधाइ, बाच्छाको मिचाइ राष्ट्रिय उद्योग व्यापार संगठन लुम्बिनीमा पराजुली रोहिणी देशकै पहिलो स्वास्थ्य बीमा संयोजन समिति गठन गर्ने स्थानीय तह थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश