७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

बुटवल । बुटवलमा स्थानीय स्काउट संरक्षक प्रमुख, स्काउट संयोजक तथा सदस्यहरुको दिक्षान्त समारोह तथा सपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल स्काउट लुम्बिनी प्रदेशको आयोजनामा आईतबार दिक्षान्त समारोह तथा सपथग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

सो अवसरमा स्काउटका राष्ट्रिय संयोजक लोकबहादुर भण्डारी, बुटवल उपमहानगरपालिका प्रमुख शिबराज सुबेदी, सैनामैना नगरपालिका प्रमुख चित्रबहादुर केसी, कञ्चन गाउँपालिका प्रमुख गोकर्णबहादुर क्षेत्री लगायतलाई दिक्षान्त गरिएको प्रदेश संयोजक दिननाथ भट्टराईले बताए ।

कार्यक्रममा स्काउटका राष्ट्रिय संयोजक भण्डारीले नेपाल स्काउटले नगरपालिका गाउँपालिका, विद्यालयहरुलगायत सबै क्षेत्रहरुलाइ समेटेर अगाडी बढन लागेको बताए । कार्यक्रम स्काउट लुम्बिनी प्रदेशका संयोजक दिनानाथ भट्टराइको अध्यक्षता तथा भरत अर्यालको स्वागत मन्तव्यमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुर दुर्घटना अपडेट : मृतक संख्या चार पुग्यो भरतपुरमा रेनुले लिइन् ६६६६ मतान्तरको अग्रता मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ