२४ मंसिर २०७९, शनिबार

Dec 10, 2022

बुटवल । बुटवलमा स्थानीय स्काउट संरक्षक प्रमुख, स्काउट संयोजक तथा सदस्यहरुको दिक्षान्त समारोह तथा सपथ ग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । नेपाल स्काउट लुम्बिनी प्रदेशको आयोजनामा आईतबार दिक्षान्त समारोह तथा सपथग्रहण कार्यक्रम सम्पन्न भएको हो ।

सो अवसरमा स्काउटका राष्ट्रिय संयोजक लोकबहादुर भण्डारी, बुटवल उपमहानगरपालिका प्रमुख शिबराज सुबेदी, सैनामैना नगरपालिका प्रमुख चित्रबहादुर केसी, कञ्चन गाउँपालिका प्रमुख गोकर्णबहादुर क्षेत्री लगायतलाई दिक्षान्त गरिएको प्रदेश संयोजक दिननाथ भट्टराईले बताए ।

कार्यक्रममा स्काउटका राष्ट्रिय संयोजक भण्डारीले नेपाल स्काउटले नगरपालिका गाउँपालिका, विद्यालयहरुलगायत सबै क्षेत्रहरुलाइ समेटेर अगाडी बढन लागेको बताए । कार्यक्रम स्काउट लुम्बिनी प्रदेशका संयोजक दिनानाथ भट्टराइको अध्यक्षता तथा भरत अर्यालको स्वागत मन्तव्यमा सम्पन्न भएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कांग्रेस केन्द्रीय कार्यसम्पादन समितिको बैठक आज हाेराइन जिबिएस स्कुल ड्राइभरटाेलमा डान्स आइकन र ट्यालेन्ट हन्ट तिलोत्तमामा जारी प्रथम टोल स्तरीय सेभेनए साइड फुटबलमा आज फाइनल खेल हुँदै महिलासहित २७ जनालाई सार्वजनिक स्थलमा कोर्रा पाल्पामा भएको दुर्घटनामा रुपन्देहीका ३४ वर्षीय युवाको मृत्यु आज अन्तर्राष्ट्रिय मानव अधिकार दिवस सरकारमा सहभागी हुन रेशम चौधरीलाई रिहा गर्नुपर्ने नागरिक उन्मुक्ति पार्टीको सर्त राजधानीको विषयलाई लिएर राजनीति होइन प्रदेशसभाको निर्णय कार्यान्वयन गर्न सहयोग गर्नुहोस्: मुख्यमन्त्री केसी तिलोत्तमा मेला : कुस्तीमा नेपालकै पहलमान विजयी, शनिबारदेखि ब्याडमिन्टन प्रतियोगिता हुँदै राजनीतिले धरापमा पर्यो नेपालकको खेलकूद : केन्द्रिय उपाध्यक्ष श्रेष्ठ टरिगाउँ विमास्थलको डिपोमा हवाई इन्धन भरेको ६ महिनापछि रिफिल सेवा सञ्चालनको तयारी बुटवलमा सम्पन्न ११ औं एभरेष्ट वादविवादको उपाधि नव ज्योतिका पाठकलाई विश्वकपका अतिथिलाई खाना खुवाउँछन् नेपालका विनोद, धेरैको रोजाई माछा र तारेको आलु बुटवलको नरैनापुर विद्यालयमा शैक्षिक सुधारसँगै विद्यार्थीको आकर्षण तिलोत्तमा सहकारीद्वारा रक्तदान, ५२ यूनिट संकलन अन्तरविद्यालय क्रिकेटः लुम्बिनी र शान्ति नमूना फाइनलमा संसद सचिवालयको पत्र कार्यान्वयन नगर्न अन्तरिम आदेश राजनीतिक दलहरुले निर्वाचनमा महिलामाथि व्यापक विभेद् गरेः आयोग आर्थिक क्षेत्र चलायमान बनाउने नयाँ सरकारको पहिलो प्राथमिकता : गृहमन्त्री खाँण बुटवलमा पदक विजेता खेलाडीलाई सम्मान, पत्रकारद्वय पाण्डे र श्रेष्ठ पुरस्कृत