२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । लियो क्लव अफ बुटवल गोल्डेन जुव्लिले वेवहारिसे सडक तथा अनाथ बालबालिका को संरक्षण संस्था सि।आइ।एन। नेपालमा रहेका बालबालिका बिच रक्षावन्धन कार्यक्रम सम्पन्न गरेको छ ।

Advertisement

आइतबार बिहान सम्पन्न भएको कार्यक्रममा प्रमुख अतिथिको रुपमा लियो डिस्ट्रिक काउन्सिल ३२५ बि २ नेपालका कोषाध्यक्ष गोविन्द वन्जाडेको उपस्थिती रहेको थियो भने अतिथिहरुमा लियो डिस्ट्रिक काउन्सिल ३२५ बि २ नेपालका एरिया ४ का रिजन को–कोअर्डिनेटर सन्तोस खरेल, लियो डिस्ट्रिक काउन्सिल ३२५ बि २ नेपालका रिजन १८ का रिजन चेयर पर्सन किरण सिंग थापा लगाएतको उपस्थित रहेको थियो । क्लवका अध्यक्ष श्रीधर बस्यालको अध्यक्षता रहेको कार्यक्रमको संयोजन पवित्रा भुषालले गरेकी थिइन् ।

विशेषगरी हिन्दुहरूको महान पर्व जनैपूणिर्मा तथा रक्षा वन्धनको अवसर पारेर उक्त कार्यक्रमको आयोजना गरिएको थियो । क्लवमा आवद्ध महिलाहरुद्वारा त्यहाँ आश्रीत बालबालिकाहरुलाई राखी र डोरा एक आपसमा खुसी साटेर कार्यक्रम सम्पन्न गरिएको थियो । कार्यक्रमा वोल्दै क्लबका अध्यक्ष लियो श्रीधर बस्यालले हिन्दुहरूको महान चाड जनैपुर्णिमा तथा रक्षा वन्धन पर्वमा वाधिने राखी केवल हातमा सजाउने मात्र नभएर त्यो डोरीले दिदि भाइको सम्बन्ध अझ गाढा र प्रगाढ बनाउने हुनाले अनाथ बालबालिकाबिच कार्यक्रकको आयोजना गरिएको बताएका थिए।

कार्यक्रमकी संयोजक पवित्रा भुषालको स्वागत मन्तब्य रहेको कार्यक्रममा, मिडिया डिरेक्टर जिवन थापा क्षेत्रीको धन्यवाद मन्तब्य रहेको थियो भने सञ्चालन सचिव महेश ज्ञवालिले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित