ताजा अपडेट »

सभामुख सापकोटा र शीर्ष नेताबीच छलफल जारी

शुक्रबार, २८ जेठ २०७८, १५ : ०३
4 Shares

काठमाडौं । सभामुख अग्निप्रसाद सापकोटाले प्रतिनिधि सभामा प्रतिनिधित्व गर्ने दलका शीर्ष नेताहरूको बैठक सुरु भएको छ । 

संघीय संसद् भवन नयाँ बानेश्वरको ल्होत्से हलमा भर्खरै बैठक सुरु भएको हो । बैठकमा नेपाली कांग्रेसका सभापति शेरबहादुर देउवा, नेकपा माओवादी केन्द्रका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्ड, नेकपा एमालेका नेता माधवकुमार नेपाल,  संघीय समाजवादी पार्टीका संघीय परिषद अध्यक्ष डा। बाबुराम भट्टराईलगायत उपस्थित छन् ।  सापकोटाले पछिल्ला राजनीतिक घटनाक्रमबारे छलफल गर्न प्रधानमन्त्री, पूर्वप्रधानमन्त्रीहरू र प्रतिनिधि सभामा प्रतिनिधित्व गर्ने सबै राजनीतिक दलका नेताहरुको बैठक डाकेका हुन् । 

बैठकमा सभामुख सापकोटाले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीलाई निमन्त्रणा पठाए पनि उनी सहभागी भएका छैनन् । 

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।