२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022

बुटवल । लुम्बिनी प्रदेशका मंगलबार ६ जनाले आत्महत्या गरेका छन् । रुपन्देहीको बुटवल उपमहानगरपालिका–११, कालिकानगरका २३ की प्रशंसा श्रेष्ठले आफ्नै घरको बैठक कोठाको सिलिङ पंखामा झुण्डीएको अवस्थामा फेला परेकी हुन् । झुण्डीएको अवस्थामा फेला परेपछि उनको दाई र दिदीले तत्काल पासो काटी उपचारको लागी चौराह हस्पिटलमा उपचारको लागि लिई गएका थिए । श्रेष्ठको उपचारको क्रममा मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

Advertisement

बुटवल– १३ बस्ने १६ वर्षीया बालिकाले पनि आत्महत्या गरेकी छन् । बाग्लुङ घर भई बुटवल बस्दै आएकी बालिकाले आफु सुत्ने कोठाको फलामको बलो (पाईप)मा झुण्डिएको आत्महत्या गरेको प्रहरी जनाएको छ । झुण्डिएको अवस्थामा देखेपछि उनको काकाले उपचारको लागी लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पताल ल्याएको र चिकित्सकले मृत प्रमाणित गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

यस्तै पश्चिम नवलपरासीको सुनवल गरपालिका १२ हरकट्टामा सिसौको रुखमा झुण्डीएको अवस्थामा शव फेला परेको छ । अन्दाजी ३५, ४० वर्षका पूरुषको शव सडेको भेटीएको र पहिचान नभएको लुम्बिनी प्रदेश प्रहरी कार्यालय, दाङले जनाएको छ ।

बाँकेको राप्ती सोनारी गाउँपालिका – ५ चाचरफर्काका मिश्री लाल थारुका १८ वर्षीय बर्ष छोरा बिकास थारुले आफ्नै २ तले कच्ची घरको माथिल्लो तलाको बलोमा झुण्डिएर आत्महत्या गरेका छन् । झुण्डिएको देखेपछि उनका वुबा मिश्रीलाल थारुले पासो काटि हेर्दा निजको मृत्यु भईसकेको र ईलाका प्रहरी कार्यालय बैजापुर बाँकेबाट थप अनुसन्धान भईरहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

त्यसैगरी पाल्पा रैनादेवी छहारा गाउँपालिका– ४ घाटखोलाका ५० को गणेश गहतराज आफ्नै घरदेखी १५ मिटर माथी ज्योतिमान श्रेष्ठको खरबारीमा रहेको फोस्रोको रुखमा झुण्डिएर आत्महत्या गरेका प्रहरी जनाएको छ ।

यस्तै रोल्पाको सुनछहरी गाउँपालिका– ५ हाम्जा बस्ने शेर बहादुर रोका मगरको ३६ वर्षीय श्रीमती सर्मिला रोका मगरले विषादी सेवन गरेकी छन् । उनले आफ्नै घरमा कोही नभएको बेला नुभान नामक बिषादी सेवन गरेको र उपचारको लागि प्राथमिक स्वास्थ्य केन्द« सुलिचौरमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएको प्रहरीले जनाएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मौसम : लुम्बिनीका केहि स्थानमा मेघ गर्जनसहित मध्यम वर्षाको सम्भावना कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर चार महिनामा विपद्का घटनाले लियो १५७ जनाको ज्यान, ८५ करोडभन्दा बढीको आर्थिक क्षति लुम्बिनी अस्पतालको टेण्डर घोटाला : कागजातसहित ७ दिन भित्र उपस्थित हुन प्राधिकरणलाई निर्देशन कपिलबस्तुको सिद्धार्थ रिसोर्टमा तीज विशेष कार्यक्रम हुने, सहभागीलाई पुरस्कार !