२३ श्रावण २०७९, सोमबार

Aug 8, 2022

बुटवल । रम्भादेवी ग्रुप अफ अर्गनाइजेशन अन्तर्गत सञ्चालित बुटवल उपमहानगरपालिका–१२ तामनगरमा स्थित न्यू भिजन माध्यमिक विद्यालयले यस वर्षदेखि नयाँ कार्यक्रमहरु थप गरेको छ । न्यू भिजनले बुटवल पश्चिममा पहिलो पटक कक्षा–११ मा विज्ञान, शिक्षा, व्यवस्थापन, मानविकी र कानून विषयको पठन–पाठन थपका लागि सम्बन्धन प्राप्त गरेको विद्यालयका निर्देशक मनोज कुमार बस्नेतले बताए ।

प्रदेश ५ मा नै नमूना भौतिक संरचनाका साथ विद्यालयले ती संकायका विषयको पठन–पाठन गराउने रम्भादेवी ग्रुप अफ अर्गनाइजेशनका अध्यक्ष सूर्य बहादुर भट्टराईले बताए । आगामी दिनमा अझ व्यवस्थित र प्रभावकारी रुपमा अगाडि बढाउने उद्देश्य रहेको उनले बताए । विश्वभरी महामरीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरसका कारण ६ महिनासम्म शैक्षिक संस्था ठप्प भएपनि बाँकी ६ महिनामा कोर्ष सक्ने गरी विद्यालयले पठन–पाठन गराउने विद्यालयका प्राचार्य केशव श्रीषले बताए ।

सरकारले विद्यार्थी भर्नाका लागि अनुमति दिएसँगै भर्नाका कार्यक्रम सुरु गरिएको उनले बताए । विद्यालयमा हाल सिटिइभिटी अन्तर्गतका एचए, सिएमएलटी, सिभिल ओभरसिज र सब–सिभिल ओभरसिजका कार्यक्रम सञ्चालित रहेका छन् । न्यू भिजनमा सिटिइभिटी अन्तर्गत ४३० जना विद्यार्थी रहेका छन् भने स्कूलतर्फ ६३० जना विद्यार्थीहरु रहेको विद्यालयले जनाएको छ । वि.स. २०५८ सालमा स्थापना भएको विद्यालयले २०७६ मा रम्भादेवी ग्रुपको स्वामित्व प्रदान गरेको थियो। विद्यालयले २०७४ सालको एसईई परीक्षामा ४ जिपिए ल्याएको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भोलि देशैभरका नासु बिदामा बस्ने पूर्व–पश्चिम लोकमार्गमा बस दुर्घटना, पाँच जना घाइते निर्मला प्रकरणमा मुछिएका दिलीपले युवतीलाई दुर्व्यवहार गरेको आरोप, अनुसन्धान जारी विश्वका लागि ताइवान किन यति महत्त्वपूर्ण छ ? गैरसांसदको कार्यकाल सकिएसँगै मन्त्री छान्न संसदीय दलको बैठक हेटौंडामा पाँच सवारीसाधन एक-अर्कासँग ठोक्किएपछि… चितवनमा दुई अर्ब लगानीमा क्यान्सर अस्पताल निर्माण ‘तिम्रै मान्छे हुम कर’ सार्वजनिक नेपाल समाजवादी पार्टीको लुम्बिनी इन्चार्जमा खनाल जापानको आधुनिक प्रविधि नेपालमा भित्र्याउनका लागि पहल गर्न प्रचण्डकाे आग्रह नेपाल खेलकूद महासंघ तिलोत्तमा ११ मा वडा कमिटि, अध्यक्षमा पुन आज कतिमा कारोबार भैरहेको छ सुनचाँदी ? ज्ञानेन्द्र शाही जुम्लाबाट चुनाव लड्ने इजरायलद्वारा गाजा युद्धविरामको प्रस्ताव स्वीकार भूमि आयोगः सम्झौतामा स्थानीय तहहरुको वेवास्ता, भूमिहीनहरु निराश सत्ता गठबन्धनलाई सिट बाँडफाँट मिलाउन कति सहज? गरिब किन गरिब भए ! पुरानो सुनलाई टल्काउछौँ भन्दै ठगी गर्ने दुई भारतीय नागरिक पक्राउ सिट बाँडफाँटबारे छलफल गर्न सत्ता गठबन्धनको कार्यदलको बैठक बस्दै कर्णालीका चार ठाउँमा नयाँ सहर, पूर्वाधारको काम छैन सन्तोषजनक