१ कार्तिक २०७८, सोमबार

Oct 18, 2021

बुटवल । रोटरी क्लब अफ तिनाउ बुटवलले अपांगता भएका महिलालाई ह्विलचियर प्रदान गरेको छ । क्लबले तीजको अवसर पारेर तीजमिलनका कार्यक्रमको आयोजना गरी २ जनालाई ह्विल चियर वितरण गरेको हो ।

Advertisement

लामो समयदेखी अपांगता जीवन बिताइरहेकी बुटवल-७ की नमा घिमिरे र तिलोत्तमा-९ की दुर्गादेबी थापालाई रोटरी इन्टरनेशनल नेपाल भुटान अन्तर्गत जोन २८ एसाइन असिस्टेन्ट गभर्नर देबि गुरुङले चेयर प्रदान गरिन् । गुरुङले सामाजिक सेवामा रोटरी अभियानमा लागीरहँदा रोटरी तिनाउले गरेको कार्यप्रति आभार व्यक्त गरिन् । स्वार्थभन्दा माथिको सेवा भावले स्थापना गरिएका सामाजिक संघ सस्थाले एक अर्कामा दुःख-सुख साटासाट गर्नुपर्ने गुरुङको भनाई छ ।

तीजको प्रसङ्गमा बोल्दै गुरुङले महिलाहरुको परम्परादेखि चलिआएको तीज पर्व कुनै धर्मसँग सम्बन्धित नभई सम्पूर्ण नेपाली महिलाहरुले धुमधामका साथ मनाउनु सकारात्मक पक्ष भएको बताइन् । कार्यक्रममा ह्विल चियर प्राप्त गरेकी घिमिरे र थापाले आफूहरुको दुःखलाई बुझेर संस्थाले गरेको सहयोगप्रति धन्यवाद ज्ञापन गरिन् ।

स्वतन्त्र बिकास समाज नेपाल रुपन्देहीको समन्वयमा र्राष्ट्रिय अपाङ्ग पुनःस्थापना केन्द्र समाज अनामनगरको सहयोगमा अटोमेटिक ह्विलचेयर प्रदान गरिएको सचीव साबित्रा घिमिरेले जानकारी दिइन् । क्लबका जिएसआर एजाज आलमले महिलाहरुले पनि जस्तासुकै काम गर्न सक्छन् भन्ने उदाहरणीय बन्न सफल भएको बताए । क्लब स्थापना गर्दाको क्षण स्मरण गर्दै आलमले उत्कृष्ट कार्य गरि आफ्नो पहिचान बनाउन सुझाव दिए ।

मातृ क्लबका अध्यक्ष होमराज बस्यालले रोटरी तिनाउले सधै उत्कृष्ट कार्यक्रम आयोजना गर्दै आइरहेको बताए । कार्यक्रमका संयोजक सर्जेन्ट एट आम्स फस्ट राधिका पोखरेलले तीजको ऐतिहासिक महत्वलाई जोगाइराख्न पनि कार्यक्रमको आयोजना गरिएको बताइन् । रोट्रयाक्ट क्लब अफ तिनाउ बुटवलका अध्यक्ष साधना अधिकारी, पूर्व अध्यक्ष जमुना पौडेल, ज्ञानधरा पन्थ लगायतले एक आपसमामा रमाइलो गर्दै चाडपर्व मनाउनु पर्नेमा जोड दिए । कार्यक्रम इलेक्ट प्रेसीडेन्ट कल्पना तिवारी धन्यवाद ज्ञापन, अध्यक्ष प्रतिमा भट्टराईको अध्यक्षता तथा सचीव साबित्रा घिमिरेको संचालनमा सम्पन्न भएको थियोे ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रुपन्देहीको समृद्धिका लागि सदैब प्रयत्नशिल रहनेछु : गृहमन्त्री खाँण बाढीले डाइभर्सन बगायो, पुर्व–पश्चिम राजमार्ग अवरुद्ध दुई दिनको वर्षाले धानबाली नष्ट, काटेर राखेका धान पनि खेतमै डुब्यो भित्र्याउने बेलाको रुपन्देहीको धानबालीमा वर्षाले क्षति, क्षतिको विवरण आउन बाँकी जेम्स बोन्डको सम्पत्ति सन्तानले नपाउने प्रकृतिसँग रमाउन सिद्धबाबाधाम मनकामनामा बस दुर्घटना : ३० घाइते, १० को अवस्था गम्भीर बजारमा गोलभेडाको मुल्य बढ्दा साना किसानको टनेलबाटै खोसाखोस सुविधा मात्रै लिएर बित्यो चार वर्ष, भूमिकाविहीन जिसस अभिषेक, दर्शन, मनिष र आयुष सम्मिलित यू–२३ टोलीकाे घोषणा हिन्दू मन्दिर तोडफोड, मुसलमानको ज्यादतीबिरुद्ध भोक हड्ताल घोषणा आईसीएफसी फाइनान्सको १०% बोनस सेयर र ४% नगद लाभांश घोषणा गुल्मी कारागारमा क्षमताभन्दा तेब्बर कैदीबन्दी : १० स्थायी दरबन्दी १ कर्मचारी श्रीमतीको लौरो प्रहारबाट श्रीमानको ज्यान गयो,श्रीमती गम्भिर घाइते रुपन्देही आउन लागेका गृहमन्त्री खाँण काठमाण्डौंमा रोकिए स्वदेश फर्कियो साफ उपविजेता नेपाली टोली पानीले खर कुहिएपछि किसान मर्कामा हिमाली भेगमा यसरी हुँदैछ बलिवुड चलचित्र उँचाईको छायांकन टी-ट्वान्टी विश्वकपमा आज पनि दुई खेल सुकाएको खर पानीले कुहिएपछि किसान मर्कामा