१८ मंसिर २०७९, आईतवार

Dec 4, 2022

काठमाडौं । मुलुकभरका स्थानीय तहमा कार्यरत कर्मचारीहरुको पेशागत माग र मुद्दाहरुका विषयमा स्थानीय तहमा क्रियाशिल रहेका ट्रेड युनियन संगठनहरुको काठमाडौंमा बैठक सम्पन्न भएको छ । उक्त बैठकबाट निकट भविष्यमा स्थानिय तहका ट्रेड युनियनहरुको संयुक्त बैठक बसि साझा सहमति निर्माण गरि अगाडि बढ्दै जाने निर्णय भएको छ ।

सो अवसरमा एशोसियसनका नारायण प्रसाद तिमिल्सिनाले संगठनको विशेष पहलमा नेपाल सरकारको मन्त्री परिषदको कार्यसूची परेर समेत परित हुन बाँकी रहेको कर्मचारीको समायोजन मिलानसम्बन्धी मापदण्ड, २०७७ स्वीकृतिका लागि तदारुकता साथ संयुक्तरूपमा थप पहल गर्नुपर्ने धारणा राखे ।

यस्तै बैठकमा स्थानीय तह कर्मचारी युनियनका केन्द्रीय अध्यक्ष नरबहादुर साउद, स्थानीय तह कर्मचारी संघको तर्फबाट गोपाल प्रसाद पोखरेल, स्थानीय तह कर्मचारी युनियनका बागमति प्रदेश संयोजक शिबजि भट्टराई लगाएतले धारणा राखेका थिए । बैठकमा सहभागीहरुलाई स्वागत गर्दै जनप्रतिनिधिको तर्फबाट सधै साथ र सहयोग रहने विश्वास काठमाडौं जिल्ला समन्वय समितिका प्रमुख शिब सुन्दरराज बैधज्युले गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अनलाइन सञ्चार माध्यमको संख्या ३ हजार ७०३, सूचीकरण अद्यावधिक गर्न काउन्सिलको सूचना भैरहवामा अन्तर–विद्यालय क्रिकेट प्रतियोगिता सुरु रुपन्देहीमा घर बनाईदिने प्रलोभनमा लाखौँ ठगि गरी फरार प्रतिनिधिसभाका १६५ मध्ये १६४ स्थानको परिणाम सार्वजनिक राजधानी तत्काल दाङ नसार्न एमालेबाट निर्वाचित रुपन्देहीका ४ सांसदको माग सुकुम्बासी व्यवस्थापनबारे अध्ययन गर्न समिति गठन कहिले हुन्छ निर्वाचन आचारसंहिता फुकुवा ? बुटवलमा बसको ठक्करबाट १५ महिनाका बालकको मृत्यु विश्वका आधा प्रजातान्त्रिक देश पतनमाः अध्ययन जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा एक जना पक्राउ घाँटी रेटेर महिलाको हत्या गरेको आरोपमा प्रहरी जवान पक्राउ कांग्रेस प्रवक्ता महत किन भेट्दैछन् नेताहरूलाई ? कम्युनिस्टविनै बहुमतको सरकार बन्छ ? यस्तो छ सम्भावना बुटवलबाट मुख्यमन्त्रीले मन्त्रालय दाङ सार्न थालेपछि दलहरुको बिरोध कोलम्बियामा सरकार र विद्रोही समूहबीच वार्ताः सहमतिनजिक पुगेको राष्ट्रपतिको भनाई दोलखा प्रदेश सभा (ख)मा एमालेका केसी विजयी शुभकामनासहित धनराजलाई पद्माको सुझाब : ‘आगामी दिनमा तपाईबाट लोकतन्त्र अपहरित नहोस्’ माया लुहारका हत्या आरोपित सशस्त्र प्रहरी जवान पक्राउ मित्रपार्कमा खानेपानीको पाइपलाइन बिछ्याउन सडकमै खाल्डो, सवारी आवागमन प्रभावित पूर्वप्रहरीका सन्तानलाई विद्यालय र प्रहरी भर्ना छनोटमा प्राथमिकता दिइने