ताजा अपडेट »

रुपन्देहीमा संक्रमित बढ्दै, ४५ जनामा संक्रमण पुष्टि

शुक्रबार, १८ असार २०७८, १७ : ०८
6 Shares

बुटवल । ​ रुपन्देहीमा पछिल्लो २४ घण्टाको अवधीमा ४५ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ भने १५ जना निको भएका छन् ।

स्वास्थ्य कार्यालय रुपन्देहीका अनुसार पछिल्लो २४ घण्टामा सैनामैना नगरपालिकामा ११, बुटवल उपमहानगरपालिकामा ९, तिलोत्तमा नगरपालिका र देबदह नगरपालिकामा ५-५ , सिद्धार्थनगर नगरपालिका र सुद्धाेधन गाउँपालिकामा ३-३, कञ्चन गाउँपालिकामा २, ओमसतिया गाउँपालिकामा १ जना, संक्रमित थपिएका हुन् ।

​रुपन्देहीमा पछिल्लो २४ घण्टाको अवधीमा काेराेनाबाट कुनैपिन संक्रमितको ज्यान गएको छैन । जिल्लामा अहिलेसम्म जिल्लामा ४८७ जनाको ज्यान गईसकेको छ । जिल्लामा हाल कोरोनाका संक्रिय संक्रमितको संख्या २९५ रहेको छन् ।

ग्लोबल आवाज
लेखकको बारेमा
ग्लोबल आवाज
ग्लोबल आवाज लुम्बिनी प्रदेशबाट प्रकाशित लोकप्रिय अनलाइन पत्रिका हो ।