१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

तिलोत्तमा । तिलोत्तमा नगरपालिका वार्ड नम्बर ८ मा रहेको शान्ति ज्योती टोल विकास समितिको साधारणसभा तथा अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । साधारणसभामा बोल्दै तिनपा ८ का वार्ड अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद पौडेलले टोल विकास समितीहरु स्थानीय वासिन्दा र सरकारलाई जोड्ने अङ्ग भएकोले स्थानिय क्षेत्रमा रहेका समस्याहरुको जानकारी तिनै तहका सरकारलाई गराउने, आवस्यक कार्यक्रम र योजना माग गर्ने तथा सरकारका कामहरुको अनुगमन तथा निगरानी गरिरहनुपर्ने बताए ।

लेखक तथा अधिवक्ता युवराज कंडेलले आधुनिकताको नाममा समाजमा मानिसहरू एक्लिदै गएकोले टोल समितिहरुले मानिसहरुलाई भावनात्मक र सामाजिक रुपमा जोड्ने गतिविधिहरु सन्चालन गर्नुपर्ने बताए ।उनले स्थानिय किसानका समस्याहरु सम्बोधन हुने गरि कार्यक्रमहरू सन्चालन गर्न, किसान वन्यजन्तु द्वन्द समाधान गर्न, तथा स्थानिय आवस्यकतामा आधारित विकासका कार्यक्रमहरु सन्चालन गर्न सरकारलाई घच्घचाउने काम गर्न टोल विकास समितिहरु लागिरहनुपर्ने कुरामा जोड दिए । कार्यक्रममा नेपाली काङ्ग्रेस तिलोत्तमा नगर सभापति हरिलाल पान्डे, भवानी पाण्डे , टंकलाल श्रेष्ठ लगायतले बोलेका थिए । टोल विकास समितिको आजै सम्पन्न दोश्रो अधिवेशनले लोकनाथ पाण्डेको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लण्डन लगानी सम्मेलनः सन् २०३० सम्म ५ अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल, १५ हजार मेघावटा बिजुली व्यवसायिक रुपमा उत्कृष्ट कृषि पशुपालन गरेका ४३ किसान पुरस्कृत विद्युत प्राधिकरणको लापरबाही : करेन्ट लागेर बालिकाको हात गुम्यो सरकारविरुद्ध राप्रपाको मसाल जुलुस [तस्बिरहरू] नेप्सेमा सामान्य अंकले गिरावट कानुनको परिपालना गराउन कानुनी शिक्षाको भूमिका अहम् : राष्ट्रपति भण्डारी टिकटक बनाउने क्रममा मोटरसाइकलले ठक्कर दिँदा एक बालिका घाइते महिला हिंसा नियन्त्रणका लागि विधि र प्रविधिको व्यवस्था गर्न सरकारसँग माग बुटवलमै छ मुलुकको ठूलो जर्मन प्रविधिको विद्युत उद्योग रविको पार्टी निर्वाचन आयोगमा दर्ता चट्याङ लागेर एक युवकको मृत्यु, दुई जना घाइते भारतमा संक्रमण बढ्दा पनि छैन् सीमानाकामा कडाई रवि लामिछानेको राष्ट्रिय स्वतन्त्र पार्टी दर्ता गर्ने निर्णय भएको छैन : आयोग पाल्पामा टिपर दुर्घटना, १ जना घाइते भुवन केसीलाई बोर्ड अध्यक्ष बन्न उमेर र शैक्षिक योग्यता बाधक बाढीले प्रभावित बारा निजगढको जनजीवन सामान्य बन्दै ‘दूरसञ्चार पूर्वाधारमा दोहोरो लगानीले उपभोक्तालाई आर्थिक बोझ’ नबिल बैंकमा सीईओको कार्यभार ढुंगानाले सम्हाले पाँच वर्षकी नाबालिकालाई जबर्जस्ती करणी गर्ने किशोर पक्राउ पोखरा महानगरले तोक्यो खुर्सानीदेखि धानसम्मको बिक्री मूल्य