२० मंसिर २०७९, मंगलवार

Dec 6, 2022

तिलोत्तमा । तिलोत्तमा नगरपालिका वार्ड नम्बर ८ मा रहेको शान्ति ज्योती टोल विकास समितिको साधारणसभा तथा अधिवेशन सम्पन्न भएको छ । साधारणसभामा बोल्दै तिनपा ८ का वार्ड अध्यक्ष कृष्ण प्रसाद पौडेलले टोल विकास समितीहरु स्थानीय वासिन्दा र सरकारलाई जोड्ने अङ्ग भएकोले स्थानिय क्षेत्रमा रहेका समस्याहरुको जानकारी तिनै तहका सरकारलाई गराउने, आवस्यक कार्यक्रम र योजना माग गर्ने तथा सरकारका कामहरुको अनुगमन तथा निगरानी गरिरहनुपर्ने बताए ।

लेखक तथा अधिवक्ता युवराज कंडेलले आधुनिकताको नाममा समाजमा मानिसहरू एक्लिदै गएकोले टोल समितिहरुले मानिसहरुलाई भावनात्मक र सामाजिक रुपमा जोड्ने गतिविधिहरु सन्चालन गर्नुपर्ने बताए ।उनले स्थानिय किसानका समस्याहरु सम्बोधन हुने गरि कार्यक्रमहरू सन्चालन गर्न, किसान वन्यजन्तु द्वन्द समाधान गर्न, तथा स्थानिय आवस्यकतामा आधारित विकासका कार्यक्रमहरु सन्चालन गर्न सरकारलाई घच्घचाउने काम गर्न टोल विकास समितिहरु लागिरहनुपर्ने कुरामा जोड दिए । कार्यक्रममा नेपाली काङ्ग्रेस तिलोत्तमा नगर सभापति हरिलाल पान्डे, भवानी पाण्डे , टंकलाल श्रेष्ठ लगायतले बोलेका थिए । टोल विकास समितिको आजै सम्पन्न दोश्रो अधिवेशनले लोकनाथ पाण्डेको अध्यक्षतामा नयाँ कार्यसमिति चयन गरेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दिक्क मानेर कार्यालयमा बस्ने भन्दै मालिकले निकालिदिए, अदालतले पुनर्वहाली गरिदियो लागुऔषधसहित ५ जना पक्राउ मेलम्ची खानेपानी आयोजनालाई लिएर प्रकाशमानले प्रधानमन्त्री देउवालाई बुझाए ध्यानाकर्षण पत्र जनप्रतिनिधि आएको आठ महिनासम्म लालपुर्जा वितरण नभएपछि बर्दिवासवासी चिन्तित मोटरसाइकलको ठक्करबाट ८ वर्षीय बालिका घाइते प्रि-ओपन सेसनमा नेप्से सूचक २.३१ अंकले वृद्धि भाइलाई पत्नी जुटाउन यी दिदीले १२ वर्षदेखि गर्दैछिन् पैसाको जोहो अनुमतिविनाका अस्पताल छ्यापछ्याप्ती, नियमक निकाय मूकदर्शक सुपरमादीको आईपीओ खुल्यो, पुस ५ सम्म भर्न पाइने रोनाल्डो किन्‍न साउदी क्लब तयार सिम्रिकसँग हेलिकोप्टर किनेको हेली एभरेष्टले माग्यो ६ जना पाइलट अर्घाखाँचीको एउटै गाउँमा फल्यो पाँच करोडको सुन्तला पहिरोले बस पुर्दा कम्तीमा ३३ जनाको मृत्यु नेपाली अर्थतन्त्रको उल्टो यात्रा गृहमन्त्रीको चेतावनीलाई टेरेनन् मुख्यमन्त्रीले, बुटवलबाट रातारात मन्त्रालय दाङ देशभर चिसो बढ्यो, तराईमा साझ विहान हुस्सु वायु प्रदूषणः चीनमा हरेक वर्ष ६४ हजार शिशुको गर्भमै मृत्यु महाकालीको समस्या समाधानका लागि नेपालले आज कूटनीतिक नोट पठाउँदै नयाँ सांसद पनि भाडाकै भवनमा किन पार्टी फेरिरहन्छन् दीपक मनाङे ?