१६ असार २०७९, बिहीबार

Jun 30, 2022

तिलोत्तमा । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) तिलोत्तमा नगर कमिटीको आइतबार बसेको बिस्तारित बैठकले आगामी फागुन १ गते बुटवलमा हुने जनसहभागिताका लागि उल्लेख्य सहभागिता गराउने निर्णय गरेको छ ।

जनसहभागिताका लागि तिलोत्तमा नगर अन्तर्गत १७ वटै वडाबाट गरी साढे १६ हजार जनता सहभागी गराउने निर्णय गर्दै बैठकले यसका लागि प्रत्येक शाखा कमिटीहरुलाई जिम्मेवारी बाँडफाँड गरेको नगर अध्यक्ष मोहन चापागाइंले जानकारी दिए । बैठकलाई संबोधन गर्दै पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्य दधिराम न्यौपानेले पार्टीको एकथरी समूहले जनतामा छरेको भ्रम चिर्नुपर्नेमा जोड दिंदै फागुन १ गते बुटवलमा हुने जनसभाले प्रधानमन्त्रीले चालेको कदम सही सावित हुने बताउनुभयो । प्रतिनिधिसभा विघटनको अवस्थामा पुर्याउने दाहाल-नेपाल समूह अहिलेको परिस्थितिको मुख्य दोषी रहेको भन्दै उनले अव ताजा जनादेशको विकल्प नभएको बताए ।

पार्टीका अर्का केन्द्रीय सदस्य एवं बुटवल उपमहानगरपालिकाका प्रमुख शिवराज सुवेदीले बुटवलमा आयोजना हुने जनसभामा एकलाख भन्दा बढी सहभागी हुने भन्दै अव देश चुनावतर्फ उन्मुख भएको बताए । बैठकमा नगर अध्यक्ष चापागाई, नगर कार्यालय सचिव मिनप्रसाद पोखरेललगायतले पनि आ-आफ्नो धारणा व्यक्त गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

विभिन्न विपद् कोषमा ६ अर्ब ८० करोडभन्दा बढी रकम, कुन प्रदेशमा कति ? केपी ओली र वामदेव गौतमबीच भेटवार्ता पर्खाल भत्किएर पुरिँदा एक महिलाको मृत्यु प्रजातन्त्र होइन गठबन्धनतन्त्र ! सर्वोत्तम लिटोको प्याकेटमा कीरा कसरी लाग्छ हैजा ? यी हुन् लक्षण र रोकथामका उपाय सुनको मूल्य प्रतितोला तीन सय रुपैयाँले घट्यो दक्षिण कोरियामा २०२३ का लागि श्रमिकको तलब ५ प्रतिशतले वृद्धि सयपत्री हाइड्रोपावरको आईपीओ भर्ने समय थप ट्रक र मोटरसाइकल ठोक्किँदा एक जनाको मृत्यु राजस्थानमा धार्मिक तनावः मोदीलाई धम्की, इन्टरनेट सेवा बन्द रुपन्देहीको सैनामैनाका एक युवा मृत अवस्थामा फेला फुटबलर भरत र नवयुग एनएसी प्रतियोगिता खेल्न अमेरिका प्रस्थान डाइभर्सन निर्माणपछि खुल्यो पूर्व–पश्चिम राजमार्ग, कस्ताे छ अन्य सडककाे अवस्था ? मध्यअसारसम्म लुम्बिनीमा ३३ प्रतिशत मात्र रोपाईं आज पनि देशभर वर्षाको सम्भावना श्रीमान १० वर्ष वेपत्ता भए श्रीमतीलाई एकल भत्ता दिने प्रस्ताव रोटरी क्लब भैरहवाद्वारा तिलोत्तमास्थित विद्यापिठका विद्यार्थीलाई कम्प्युटर तथा झोला वितरण एमाले निकट युवा संघको धान राेपाइँमा कुटाकुट बुटवलमा जंगली च्याउ खाँदा ६ जना बिरामी, अवस्था गम्भीर