१५ मंसिर २०७९, बिहीबार

Dec 1, 2022

तिलोत्तमा । नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा) तिलोत्तमा नगर कमिटीको आइतबार बसेको बिस्तारित बैठकले आगामी फागुन १ गते बुटवलमा हुने जनसहभागिताका लागि उल्लेख्य सहभागिता गराउने निर्णय गरेको छ ।

जनसहभागिताका लागि तिलोत्तमा नगर अन्तर्गत १७ वटै वडाबाट गरी साढे १६ हजार जनता सहभागी गराउने निर्णय गर्दै बैठकले यसका लागि प्रत्येक शाखा कमिटीहरुलाई जिम्मेवारी बाँडफाँड गरेको नगर अध्यक्ष मोहन चापागाइंले जानकारी दिए । बैठकलाई संबोधन गर्दै पार्टीका केन्द्रीय सदस्य एवं लुम्बिनी प्रदेशसभा सदस्य दधिराम न्यौपानेले पार्टीको एकथरी समूहले जनतामा छरेको भ्रम चिर्नुपर्नेमा जोड दिंदै फागुन १ गते बुटवलमा हुने जनसभाले प्रधानमन्त्रीले चालेको कदम सही सावित हुने बताउनुभयो । प्रतिनिधिसभा विघटनको अवस्थामा पुर्याउने दाहाल-नेपाल समूह अहिलेको परिस्थितिको मुख्य दोषी रहेको भन्दै उनले अव ताजा जनादेशको विकल्प नभएको बताए ।

पार्टीका अर्का केन्द्रीय सदस्य एवं बुटवल उपमहानगरपालिकाका प्रमुख शिवराज सुवेदीले बुटवलमा आयोजना हुने जनसभामा एकलाख भन्दा बढी सहभागी हुने भन्दै अव देश चुनावतर्फ उन्मुख भएको बताए । बैठकमा नगर अध्यक्ष चापागाई, नगर कार्यालय सचिव मिनप्रसाद पोखरेललगायतले पनि आ-आफ्नो धारणा व्यक्त गरेका थिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

अब उनले मेरो फोन कहिल्यई उठाउने छैनन् ! सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका