२१ असार २०७९, मंगलवार

Jul 5, 2022


वैशाख १८,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । गुल्मी बलेटक्सार–रुपन्देही सम्पर्क समाजको स्थापना दिवसको अवसरमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । रक्तसंचार केन्द्र बुटवलमा सम्पन्न कार्यक्रममा ५४ युनिट रगत संकलन भएको कार्यक्रम संयोजक चिरञ्जिवी ज्ञवालीले जानकारी गराए ।

रक्तसञ्चार केन्द्र बुटवलको प्राविधिक सहयोगमा भएको रक्तदान कार्यक्रममा रक्तदान गर्ने रक्तदातालाई अर्घखाँची सिमेण्ट प्रा.लि.ले टिसर्ट प्रदान गरेको हो । प्रा.लि.ले श्रमिक दिवसको अवसरमा रक्तदान गर्ने रक्तदातालाई सम्मान स्वरुप टिसर्ट प्रदान गरेको कम्पनीको मार्केटिङ्ग म्यानेजर निलकण्ठ खनालले बताए ।

कार्यक्रममा समाजका पदाधिकारी, सदस्यलगाएत अर्घखाँची र लहानका रक्तदाताले पनि रत्तदान गरेको संयोजक ज्ञवालीले बताए । सो अवसरमा रक्तदातालाई कदर स्वरुप प्रमाण–पत्र प्रदान गर्नुका साथै खानाको व्यवस्था गरिएको संयोजक ज्ञवालीले जनाए । संस्थाको स्थापना दिवसको अवसरमा सामाजिक कार्य गर्ने उद्देश्य अनुसार ‘रक्तदान जीवनदान भन्ने नारा अनुसार रक्तदान कार्यक्रम आयोजना गरिएको समाजका सचिव बिर बहादुर क्षेत्रीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

तानसेनलाई १३औं राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड उपाधि भेरी अस्पतालमा चिकित्सकको दादागिरी, महिना नपुग्दै अग्रिम हाजिरी : ‘स्वास्थ्य मन्त्रालयको संरक्षण’ १५ दिने सुन चाँदीका गहना बनाउने तालिम एक चौथाईले घट्यो लुम्बिनीको आन्तरिक आय, दानपेटिकामा भारतीय र नेपाली मुद्रा मात्र एकै परिवारका ६ जनाकाे हत्यामा संलग्न चार जनालाई आजीवन कारावास लुम्बिनी प्रदेशबाट रोजगारका लागि दैनिक ४ सय बढी युवा विदेशिन बाध्य सुख्खा पहिरोमा पुरिएर अमृताको मृत्यु अमेरिकामा गोलीकाण्ड : हजारौंको मृत्यु रामेछाप बस दुर्घटनामा मृत्यु हुनेमध्ये ८ जनाको सनाखत केरा खेतीले दियो नसोचेको सफलता जेष्ठ नागरिक, एकल महिला तथा अपाङ्गलाई सम्मान प्रधानमन्त्री देउवाद्वारा गिरिजाबाबुको अर्धकदको शालिक अनावरण लुम्बिनी सरकार: १९ दिनमा करिब ५ अर्ब खर्च रामेछाप बस दुर्घटना : मृतकको संख्या १२ पुग्यो, घाइतेको हेलिकप्टरबाट उद्धार अस्ट्रेलियामा बाढीः सिड्नीका ५० हजार जनालाई घर छाड्न भनियो छुट्टाछुट्टै स्थानमा अवैध लागूऔषधसहित सात जना पक्राउ बोक्सीको आरोप लगाई महिलामाथि कुटपिट गर्ने धामी पक्राउ डुंगा डुब्दा १५ जना मछुवा बेपत्ता सुनको भाउ तोलामा १०० रुपैयाँले बढ्यो गोली देखाई छिमेकी तर्साउने एक जना पक्राउ