१४ माघ २०७९, शनिबार

Jan 28, 2023


वैशाख १८,
ग्लोबल आवाज
बुटवल । गुल्मी बलेटक्सार–रुपन्देही सम्पर्क समाजको स्थापना दिवसको अवसरमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । रक्तसंचार केन्द्र बुटवलमा सम्पन्न कार्यक्रममा ५४ युनिट रगत संकलन भएको कार्यक्रम संयोजक चिरञ्जिवी ज्ञवालीले जानकारी गराए ।

रक्तसञ्चार केन्द्र बुटवलको प्राविधिक सहयोगमा भएको रक्तदान कार्यक्रममा रक्तदान गर्ने रक्तदातालाई अर्घखाँची सिमेण्ट प्रा.लि.ले टिसर्ट प्रदान गरेको हो । प्रा.लि.ले श्रमिक दिवसको अवसरमा रक्तदान गर्ने रक्तदातालाई सम्मान स्वरुप टिसर्ट प्रदान गरेको कम्पनीको मार्केटिङ्ग म्यानेजर निलकण्ठ खनालले बताए ।

कार्यक्रममा समाजका पदाधिकारी, सदस्यलगाएत अर्घखाँची र लहानका रक्तदाताले पनि रत्तदान गरेको संयोजक ज्ञवालीले बताए । सो अवसरमा रक्तदातालाई कदर स्वरुप प्रमाण–पत्र प्रदान गर्नुका साथै खानाको व्यवस्था गरिएको संयोजक ज्ञवालीले जनाए । संस्थाको स्थापना दिवसको अवसरमा सामाजिक कार्य गर्ने उद्देश्य अनुसार ‘रक्तदान जीवनदान भन्ने नारा अनुसार रक्तदान कार्यक्रम आयोजना गरिएको समाजका सचिव बिर बहादुर क्षेत्रीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

यस्तो रहनेछ आजको मौसम सर्वोच्चको फैसलाले रविको रफ्तारमा रोक एसईई परीक्षा चैत १७ गतेदेखि (तालिकासहित) रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी