२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । बुटवलमा ५२ वटा गोरु र गाईसहित ८ जना पक्राउ परेका छन् । मंगलबार बुटवल उप–महानगरपालिका वडा नं.८ रामनगरमा सवारी साधन चेकजाँच गर्ने क्रममा पश्चिम बाट पुर्व तर्फ आईरहेका ना ६ ख ३८२६ र ना ६ ख २३७१ नम्बरको ट्रकलाई रोकी चेकजाँच गर्ने क्रममा ना ६ ख ३८२६ नम्बरको ट्रकमा २२ वटा गोरु र ना ६ ख २३७१ नं. को ट्रकमा २५ वटा गाई र ५ वटा गोरु सहित उनीहरुलाई पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ ।

पक्राउ पर्नेमा चितवनको राप्ती नगरपालिका–४ का ३० वर्षीय चक्र राई, मकवानपुरको मनहरी गाउँपालिका–७ का २१ वर्षीय उज्जल कुमार सिंह, सुनसरीका २४ वर्षीय सोहिद आलम, सोही ठाउँका २५ वर्षीय समिर आलम, जिल्ला चितवनको राप्ती नगरपालिका–४ का ३२ वर्षीय बुद्धिलाल तामाङ, सोही ठाउँका २२ वर्षीय बच्छुराम भुजेल, बर्दियाको गुलरिया गाउँपालिका–१ का २८ वर्षीय
मनोहर खान र सोही ठाउँका ३२ वर्षीय महमद एकराम खान रहेको प्रहरीले जनाएको छ ।

पक्राउ परेका सबै ट्रकका चालक र सहचालक हुन् । आवश्यक अनुसन्धान एवं कारबाहीको लागी पशु क्वारेन्टाईन चेकपोष्ट बेलहिया रुपन्देही पठाईएको प्रहरीले जनाएको छ । पछिल्लो समय रुपन्देहीमा गोरु तस्करीहरु पक्राउ परिरहेका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मामाघर जाँदा खोलाले बगाएका बालकको शव फेला निरन्तर वर्षा हुन थालेपछि किसान चिन्तामा प्रचण्डले चितवन–३ छाडे, गोरखा–२ बाट निर्वाचन लड्ने एमाले लुम्बिनीमा ११ जिल्लाका उम्मेद्वारको टुङ्गो, यस्तो छ नामावली पश्चिम नवलपरासीमा निर्वाचन अधिकृतको कार्यालय एमाले दाङमा तीन मध्ये दुई महिला उम्मेदवार बाढी र पहिरोले गुल्मीमा ६ घरका २० जना विस्थापित प्युठानमा पहिरोले घर बगाउँदा ६ जना बेपत्ता राप्ती नदीको सतह उच्च, सुरक्षित स्थान जान आग्रह एमाले उम्मेदवार धमाधम सार्वजनिक हुँदै खोलामा बगेर महिला वेपत्ता यस्त छन् उम्मेद्वारले गर्नुपर्ने स्वघोषणा लेक लागेर श्रीमान्‌को मृत्यु, श्रीमती बेपत्ता महिला एसिया कप : पाकिस्तानद्वारा भारत पराजित ‘सम्भावना खाडीमा होइन, झाडीमा’ यस वर्षको नोबेल शान्ति पुरस्कार एक व्यक्ति र दुई संस्थालाई निरन्तर वर्षा, बाढी र पहिरो : सतर्क बनौं, सुरक्षित हौं फिफा वरीयतामा नेपालको सुधार गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार