११ माघ २०७८, मंगलवार

Jan 25, 2022

नेपालगन्ज । इलाका प्रहरी कार्यालय कोहलपुरले आफुलाई प्रहरी निरीक्षक ( इन्स्पेक्टर) हु भन्दै सर्बसाधारणलाई धम्क्याउदै हिड्ने एक जनालाई पक्राउ गरेको छ।

कोहलपुर ११ बसपार्क एरियामा गएराती १० बजे आफुलाई सिआइबीको इन्स्पेक्टर हु भन्दै धम्क्याउदै हिंडेका दार्माकोट २ सल्यानका ३२ बर्षीय दिपेन्द्र रोकायलाई गएराती पक्राउ गरेको कोहलपुरका डिएसपी रबिन्द्र खनालले जानकारी दिएका छन् ।

पक्राउ परेका रोकायले इन्स्पेक्टर हु भनेर स्थानीय,होटेल तथा पसलहरुमा गएर धम्की दिदै हिंडेको अवस्थामा पक्राउ गरेको डिएसपी खनालले बताए। पक्राउ परेका रोकायसंग थप अनुसन्धान गरिरहेको खनालले जानकारी दिएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भोलि हुने राष्ट्रियसभा निर्वाचनको तयारी पूरा क्यामरुनको रंगशालामा भागदौड हुँदा ६ जनाको मृत्या राष्ट्रियसभा निर्वाचन सुरक्षाकाे जिम्मा प्रदेश प्रहरीलाई काठमाडौंमा सिटामोलको अभाव छ, यसमा पनि नाफाखोरीको तारतम्य छ ? कोरोनाको नाममा आफूखुसी कार्यालय अनुपस्थित, स्वीकृती लिएरमात्र बस्न निर्देशन जिल्ला भित्रने सबैलाई खोप कार्ड अनिवार्य मूल्यवृद्धिको बिरोधमा विप्लव नेकपाको प्रदर्शन प्रहरीको मोटरसाइकल लिएर फरार कैदी नाइके पक्राउ कर्णालीका मुख्यमन्त्री शाहीको सम्पत्ति : ५६ तोला सुन, ठाउँ-ठाउँमा जग्गा दाङमा अतिरिक्त खोप लगाउन सुरु, सिरिन्ज अभाव व्यवसायीलाई हतोत्साहित नबनाऔं सिद्धबाबा सुरुङमार्गको निर्माण आगामी महिना सुरु हुने बढ्यो संक्रमण, छैन सर्तकता राष्ट्रिय सभा निर्वाचन : लुम्बिनीमा कुन दलको कस्तो अवस्था ? नेपालमा एक लाख ६८ हजारले लगाए बुस्टर डोज, अझै एक करोड खोप मौज्दात १६ पुसदेखि हराइरहेकी महिलाको शव घरभित्रै फेला सुस्ता गाउँपालिकाद्वारा ६१ करोडको बजेट प्रस्तुत बिपी प्रतिष्ठान सम्हाल्न आइपुगे यादव, आन्दोलनरत पक्षकाे स्वागत, कर्मचारीकाे विरोध नालामा फसेर गैंडा मरेको विषयमा अनुसन्धान गर्न सहायक वार्डेनलाई जिम्मा जिल्ला प्रशासन रसुवाका ९० प्रतिशत कर्मचारीलाई कोरोना, शुक्रबारसम्म सेवा बन्द