१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022

परासी। पश्चिम नवलपरासी प्रहरीले २२ वर्ष पछि फरार एक जना अभियुक्त पक्राउ गरेको छ । २०५६ साल माघ १९ गते नवलपरासी जिल्ला अदालतबाट एक वर्ष ११ महिना ५ दिन कैद सजाय तोकिएका बर्दघाट नगरपालिका–१४ बस्ने साहेव चौधरीलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको हो ।

साविक दाउन्ने गा.वि.स. वडा नम्बर ५ निवासी चौधरीलाई सवारी ज्यान मद्धामा कैद सजाय सुनाइएको थियो । फरार रहेका उनलाई रामग्राम नगरपालिका वडा नम्बर ११ बाट भदौ ४ गते पक्राउ गरिएकोमा सोमबार सार्वजनिक गरेको जिल्ला प्रहरी कार्यालयका सूचना अधिकारी डिएसपी राजु लामाले जानकारी दिए।चौधरीलाई सोमबार नै अदालतमा उपस्थित गराएको र उनलाई कैद भुक्तानीका लागि अदालतले कारागार चलान गरेको डिएसपी लामाले बताएका छन् ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु