९ आश्विन २०७९, आईतवार

Sep 25, 2022

काठमाडौँ । जोर्डी अल्बाले बार्सिलोनामा आफ्नो पारिश्रमिक कटौती गर्न सहमत भएका छन् ।  क्लब आर्थिक रुपमा मुश्किलमा परेको बेला सहयोग गर्ने खेलाडीको सूचीमा जेरार्ड पिके पछि कप्तान समुहका अल्बा पनि अगाडी आएका हुन् ।सोमबार अल्बाले बार्सिलोना व्यवस्थापनसँग आफ्नो पारिश्रमिक कटौतीमा सहमति जनाएको स्पेनिस मिडियाले उल्लेख गरेका छन् ।यस अघि पिकेले पारिश्रमिक घटाउन सहमति जनाएपछि बार्सिलोनाले मेम्फिस डिपे र एरिक गार्सियालाई ला लिगामा दर्ता गरेको थियो । 

Advertisement

अल्बाले आफुलाई दुई तीन साता अघिसम्म बार्सिलोना व्यवस्थापनबाट केहि कुरा नभनिएको बताउदै रियल सोसियडाडको खेलपछि मात्र यो विषय आफूसँग आएको बताएका छन् । मार्काका अनुसार अल्बाले आफुले जहिले पनि क्लबलाई सहयोग गर्न चाहेको बताउदै पिकेको पालामा उनले सहयोग गरेको र आफुहरु क्लबलाई सहयोग गर्ने कुरामा कहिल्लै पछि नहटेको बताएका छन् । 

बार्सिलोनाले आफ्ना कप्तान समुहका दुइ खेलाडी पिके र अल्बालाई पारिश्रमिक घटाउन सहमत गराएपछि अब बाँकि दुई खेलाडी सेर्जियो बुसक्वेट्स र सेर्गी रोबेर्टोसँग पनि केहि दिनमा छलफल गर्ने तयारी गरेको छ ।  सेर्गी रोबेर्टोको अर्को सिजनमा बार्सिलोनामा सम्झौता सकिन लागेकोले उनीसँग सम्झौता नवीकरण गर्ने विषयमा पनि एकै पटक छलफल हुने बताइएको छ । बार्सिलोनाले यसै सिजनमा भित्र्याएका सर्जियो अग्युरोलाई अझै ला लिगामा दर्ता गर्न बाँकी रहेको छ ।   

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

‘प्रेम गीत-३’ हिन्दी भर्सन सोमबारदेखि क्यूएफएक्ससहित देशभरका हलमा प्रदर्शन हुने बुटवलको देविनगरस्थित नवदुर्गा मन्दिरमा भागवत महापुराण महायज्ञ हुने खोलामा डुबेर एक बालकको मृत्यु चाडपर्वमा महङ्गी र कालोबजारी, अनुगमन गर्न माग चोरी आरोपमा वडासदस्य पक्राउ माइल्स इन्टरनेशनल कन्सल्टेन्सीको दाङमा पहिलो सेमिनार, डेढ सय बढी सहभागी मोबाइलको लतले पढाइमा विद्यार्थीको रुची घट्दै, शिक्षक र अभिभावक चिन्तामा आयोगलाई आचारसंहिता व्यवहारिक बनाउन दलहरूको सुझाव उत्साहित भएर नगरबासीकाे सेवा प्रवाह लाग्न कर्मचारीलाई नगर प्रमुख पाण्डेयको आग्रह रुपन्देहीमा ६ लाख ३२ हजार मतदाता, कुन निर्वाचन क्षेत्रमा कति ? व्याकुल माइलालाई अब सरकारले प्रत्येक महिना ५० हजार भत्ता दिने भारतबाट दुई महिनामा ४१ अर्बभन्दा बढीको डिजेल, पेट्रोल र ग्यास नेपाल भित्रियो माओवादी केन्द्र धनकुटाद्वारा सामुहिक राजीनामा रुपन्देहीको देवदह नगरपालिकाले ८२ फुट भित्रका ठेला र अबैध संरचना हटाउने यस्तो छ रुपन्देही प्रहरीको चाडपर्व लक्षित सुरक्षा योजना दुई महिनामा १२१ बढी देशसँग वैदेशिक व्यापारः ११६ देशसँग घाटामा गाविस सविचसहित दुई जनाविरुद्ध भ्रष्टाचार मुद्दा पशुपालनमा केन्द्रित हुँदै दाङका किसान चोयाका पोशाक लगाउने भरीबहादुर भैरहवा अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल टर्मिनल भवन व्यवस्थापनमा आवेदन परेन