१४ मंसिर २०७९, बुधबार

Nov 30, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैना नगरपालिकाले आजदेखि रेविजविरुद्धको भ्याक्सिन उपलब्ध गराएको छ । नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत टेकराज पन्थीले एक सूचना जारी गर्दै पर्रोहा स्वास्थ्य चौकीमा शुक्रबारदेखि नियमितरुपमा भ्याक्सिन उपलब्ध भईरहेको जानकारी गराएको हुन् ।

यो सँगै सैनामैना लगाएत आसपासका वासिन्दाहरुले रेविजविरुद्धको भ्याक्सिनका लागि बुटवल नै जानपर्ने बाध्यता हटेको उनको भनाई छ ।

May be an image of text that says 'प.स.: व.न.: सैनामैना नगरपालिका नगर कार्यपालिकाको कार्यालय बुदनगर रुपन्देही लुम्चिन्छ, नेपाल 2RRS नुदनगर. तपद्ही २०७३ #amahamunieay/eral.comm sainamainamun.gov.np मिति २०७६/०४/०४ रेविज विरुद्धको भ्याक्सिन संचालन सम्बत्धी सूचना यस सैनामैना नगरपालिका अन्तरगतको परोहा स्वास्थ्य चौकीमा कुकुर तथा अन्य जनावरहरुको टोकाई वाट सर्ने रेविज रोग विरुद्धको (Anti Rabies vaccine) भ्याक्सिन मिति २०७५1०४1०४ गते देखि नियमितरुपमा संचालन भईरहेको व्यहोरा सवैको जानकारीकोलागि यो सूचना प्रकाशित गरीएको छ। टेकराज अधिकृत प्रमुख पशासकीय प्रशासकीय'

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

सम्पादक कंडेलको स्मृतीमा दीप प्रज्वलन कांग्रेसमा संसदीय दलको नेता छान्न चुनाव हुने संकेत, गगन र विश्वप्रकाश अघि बढे रोटरीले बुटवलमा भित्र्यायो ग्लोबल ग्रान्टअन्तर्गत १० करोडका प्रोजेक्ट तिलोत्तमामा औधोगिक ब्यापार मेलाको तयारी पूरा, ३ सय स्टल सहभागी हुँदै विकासका कामहरुमा राजनीतिक रँग नदिन छत्रकाेट गाउँपालिकाका अध्यक्ष पाण्डेकाे आग्रह गृहमन्त्री खाणकै गृहजिल्ला रुपन्देहीमा कांग्रेस शुन्य, कार्यकर्ता असन्तुष्ट समानुपातिकतर्फ कसको कति मत ? भ्रष्टाचार आराेपमा दाङका तत्कालिन प्रमुख डिभिजनल इन्जिनियर विरुद्ध मुद्दा दायर स्याङ्जा २ र बाजुरामा पुनः मतदान नहुने, गणना सुरु गर्न आयोगको निर्देशन लुम्बिनीका कर्मचारी आन्दोलित : बुटवलबाट रातारात कुम्लो पारेर राजधानी सार्न हुँदैन कर्णाली सरकार गठनका लागि शक्ति केन्द्र धाउँदै नेताहरु अतिक्रमण गरेर बनाइएका संरचना ३५ दिनभित्र हटाऊ : उपत्यका विकास प्राधिकरण पोलियो खोपको तयारीमा रहेकाे प्रहरी ट्रकमा आत्मघाती हमला, ३ जनाको मृत्यु प्रत्यक्षतर्फ महिला निर्वाचित नहुँदा सुदूरपश्चिममा समानुपातिक कोटाबाट संसद छिर्न चाहने पुरुषलाई समस्या १६५ निर्वाचन क्षेत्रमा १६१ को अन्तिम नतिजा सार्वजनिक, हेर्नुहोस कहाँ कसले जिते ? स्याङ्जामा सुन्तला उत्पादन वृद्धि भएपछि किसान उत्साहित अरबाज खान र जर्जियाको ब्रेकअप सोलुखुम्बुका एक हजार परिवार बिजुलीविहीन चीनको आणविक हतियार सन् २०३५ सम्ममा तीन गुणा बढी: अमेरिका भैरहवा आँखा अस्पतालमा अत्याधुनिक मोडुलर शल्यक्रिया कक्ष स्थापना गरिने