१५ चैत्र २०७९, बुधबार

Mar 29, 2023

बुटवल । रुपन्देहीको बुटवलस्थित लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पसका केही दिन बन्द रहने भएको छ । पब्लिक क्याम्पस प्राध्यापक संघ इकाई समिति र कर्मचारी संघ इकाई समितिको निर्णय बमोजिम पठन-पाठनसहित क्याम्पसका सम्पूर्ण प्रशासनिक कार्यहरु बन्द हुने भएका हुन् ।

आन्दोलनरत विभिन्न विद्यार्थी संगठनहरुले क्याम्पसमा तोडफोड गर्ने, कर्मचारी तथा प्राध्यापकहरुमाथि धम्की दिने जस्ता कार्यहरु भईरहेको भन्दै सहज रुपमा कार्य गर्ने वातावरण नभएकोले बन्द गर्ने निर्णय भएको पब्लिक क्याम्पस प्राध्यापक संघ इकाई समिति र कर्मचारी संघ इकाई समितिद्वारा छुट्टाछुट्टै जारी विज्ञप्तीमा उल्लेख छ ।

यस्तै, आन्दोलनरत विद्यार्थी संगठनलाई वार्ता र सहमतिको माध्यमबाट सहज रुपमा काम गर्ने वातावरण मिलाइदिन आग्रह समेत गरिएको छ ।

No description available.
No description available.

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कोदालोले हानेर परिवारबाटै एक पुरुषको हत्या मन्त्रालय बाँडफाडको गर्न सत्तारुढ दलको बैठक बस्दै जितगढीलाई सुन्दर बनाउने नाममा ऐतिहासिकता नै मेटिने डर (फोटो फिचर) निरिह उपभोक्ता, निर्लज्ज बजार र निकम्मा नियामक श्रवणदृष्टि विहिन अपाङ्गाता बारे सञ्चारकमीलार्ई अभिमुखीकरण चैत्र १७ गते राइड टु रानिमहल सिजन टु, तयारी अन्तिम चरणमा पर्यटन प्रवर्द्धनमा हाम्रो जोड मिटरव्याजलाई अपराध घोषणा गरेर कानूनमा सजायको व्यवस्था गर्ने सरकारको निर्णय सत्ता गठबन्धनका शीर्ष नेताहरूको बैठक सुरू मोटरसाइकल दुर्घटना : श्रीमान–श्रीमतीको मृत्यु, छोरी घाइते सरकारमा सहभागी हुनेको नामावली पेस गर्न एकीकृत समाजवादीको कार्यदललाई निर्देशन नगरप्रमुख माथि माेबिल छ्याप्ने एकजना प्रहरी नियन्त्रणमा, दुईजना फरार ‘धोके बाज हौ तिमी’ गीत प्रधानमन्त्री प्रचण्डकै लागि गाएजस्तो भयो : योगेश भट्टराई धरौटी बुझाएर छुटे प्रधानमन्त्रीविरुद्ध नाराबाजी गर्दा जेल परेका युवकहरू विराटनगरमा पहिचानवादी र प्रहरीबीच झडप, अश्रुग्यास प्रहार ‘लालपुर्जा लिँदा लाग्ने शुल्क धेरै भयो, घटाउनुको विकल्प छैन्’ मोटरसाइकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु लागुऔषधसहित १० जना पक्राउ लटरम्म फूलेको आँपमा फड्के किराको प्रकोप बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ