९ कार्तिक २०७८, मंगलवार

Oct 26, 2021

बुटवल । रुपन्देहीको बुटवलस्थित लुम्बिनी वाणिज्य क्याम्पसका केही दिन बन्द रहने भएको छ । पब्लिक क्याम्पस प्राध्यापक संघ इकाई समिति र कर्मचारी संघ इकाई समितिको निर्णय बमोजिम पठन-पाठनसहित क्याम्पसका सम्पूर्ण प्रशासनिक कार्यहरु बन्द हुने भएका हुन् ।

आन्दोलनरत विभिन्न विद्यार्थी संगठनहरुले क्याम्पसमा तोडफोड गर्ने, कर्मचारी तथा प्राध्यापकहरुमाथि धम्की दिने जस्ता कार्यहरु भईरहेको भन्दै सहज रुपमा कार्य गर्ने वातावरण नभएकोले बन्द गर्ने निर्णय भएको पब्लिक क्याम्पस प्राध्यापक संघ इकाई समिति र कर्मचारी संघ इकाई समितिद्वारा छुट्टाछुट्टै जारी विज्ञप्तीमा उल्लेख छ ।

यस्तै, आन्दोलनरत विद्यार्थी संगठनलाई वार्ता र सहमतिको माध्यमबाट सहज रुपमा काम गर्ने वातावरण मिलाइदिन आग्रह समेत गरिएको छ ।

No description available.
No description available.

Advertisement

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

थप ६६६ जनामा कोरोना संक्रमण, ११ जनाको मृत्यु सिभिल लघुवित्तले २० प्रतिशत लाभांश दिने आउने निर्वाचनपछि देश स्थिरता र विकासमा अघि बढ्छ : एमाले नेता पौडेल एशियन लाइफले घोषणा गर्‍यो नयाँ बोनसदर खान नपाएर आठ जनाको मृत्युदेखि ऋण तिर्न सन्तान बेच्दै अभिभावक भरतमणिलाई पूर्वयुवराज पारसले भने- फन्नी फन्नी किप इट अप नेपाल सेवा र विन लघुवित्तको एकीकृत कारोबार १५ कात्तिकदेखि सुरु हुने ६ महिनादेखि जब मोबाइल फोन आन्द्रामै अड्कियो… आज पनि ७८ अंकले उकालो लाग्यो नेप्से तिहार नजिकिएसँगै माला उन्दै वनमाला गरिब परिवारमा आत्महत्या दर बढी चीनमा फेरि लकडाउन, अत्यावश्यक कामबाहेक घर बाहिर ननिस्कन आदेश १५ न्यायाधीशको छलफल सकियो, प्रधानन्यायाधीशले राजीनामा दिनुपर्ने अडान कायमै सेनाले जाजरकोटमा बनायो रात पनि अवतरण गर्ने मिल्ने हेलिप्याड तीन तहकै निर्वाचनको तयारी थाल्न नेता कार्यकर्तालाई ओलीको निर्देशन सभामुख न्यायाधीश बने : ओली परमादेश त पाँचैजनाले गर्नुभएको थियो, किन एकजनाको राजीनामा माग्नुहुन्छ श्रीमान् ?: ओली विवादका बीच जापानकी राजकुमारीद्धारा सर्वसाधारण युवकसँग बिवाह अर्घाखाँचीको झाडापखाला नियन्त्रण उन्मूख, पानी परीक्षणका लागि स्वास्थ्यकर्मी खयरभट्टीमा गुल्मी जीप दुर्घटनाः मृतक र घाइतेका परिवारलाई मुसिकोटले गर्यो राहत वितरण