१३ आश्विन २०७९, बिहीबार

Sep 29, 2022


साउन २६,
बुटवल । बोन म्यारो रोगबाट ग्रसीत कपिलवस्तुको बुद्धभूमी नगरपालिका ३ की गृष्मा खनालको स्वास्थ्येमा सुधार आएको परिवारले जानकारी गराएका छन् । ६ वर्षिया गृष्मा बोन म्यारोबाट ग्रसीत भएपछि उनलाई बचाउँन आर्थीक सहयोग संकलनका लागि पहिलो पाईलाले सक्रियता जनाउँदै आएको छ ।

यसैबीच पहिलो पाइलाले आयोजना गरेको गृष्मा वचाउ अभियानको रकम हस्तान्तरण कार्यक्रममा बुबा श्रीधर खनालले छोरी गृष्मालाई किमो दिइरहेको र स्वास्थमा सुधार आएको जानकारी दिदै पहिलो पाइला बुटवल शाखालाई धन्यवाद व्यक्त गरेका छन् । पहिलो पाइलाले विभिन्न स्थानमा रकम संकलन कार्यक्रम गरि रु ५० हजार ७० रुपैयाँ शनिवार हस्तान्तरण गरेको हो । कार्यक्रम संस्थाका अध्यक्ष आयुष पौडेलको अध्यक्षता र संस्थाका मिडिया संयोजक सुनिता बेल्वासेको सञ्चालनमा भएको थियो ।


अभियानका संयोजक तथा पहिलो पाइला नेपाल बुटवल शाखा सचिव पारस मरासिनिले आकश्यक पर्दा जुनसुकै समय संस्था र आफ्नो व्यक्तिगत साथ सहयोग रहने प्रतिद्धता व्यक्त गरे । आफुले अगाडि बढाएको अभियानले सार्थकता पाएको र गृष्माको स्वास्थ सुधार भएकोमा खुसी व्यक्त गरे । बुद्धभूमी नगरपालिका वाड न ३ का अध्यक्ष बिकास आचार्य, पहिलो पाइला नेपाल बुटवल शाखाका सह–संयोजक शालिक भुषाल र संस्थाका सल्लाहकार गँगाधर न्यौपाने लगायत सदस्यको उपस्थितिमा रकम हस्तान्तरण गरिएको हो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

कबीर अटो मोबाइल्सको चाड–पर्व अफर : ‘स्वदेशी उत्पादन प्रयोग गरौं, नगद सस्तोमा किनौं’ यु-१७ पुरुष फुटबल टिम घोषणा लुम्बिनीसम्मको धम्म यात्राले रामग्रामबासी हर्षित बुटल बजारको मुख्य समस्या पार्किङ, खस्किँदै ब्यापार बुटवलमा डेङ्गु संक्रमण बढ्दै गएपछि रगत अभाव रोक्न रक्तदान पैदल यात्राकाे सुरक्षा महानगरकाे जिम्मेवारी हो, फुटपाथ व्यापारीमाथि लचिलो हुँदैनौं: बालेन देउवाप्रति गोकुल बास्कोटाको कटाक्ष– सरकार चलाउन सिकाउनेलाई देउवाले उल्टै तोरीको फूल देखाई दिए नवौं राष्ट्रिय खेलकुदको समापनमा प्रमुख अतिथि बन्न प्रधानमन्त्री देउवालाई निम्तो प्रहरी सहायता कक्षकै अगाडि यात्रुको तानातान लुम्बिनीका विद्युतीय बस सूचारु, चाड पर्वको अवधिभर नि:शुल्क दसैं लागेसँगै हरेक दिन एक लाखले छाड्दैछन् काठमाडौं रामग्राम नगरपालिकाले सुरु गर्यो वडाबाटै सामाजिक सुरक्षा भत्ता वितरण दुई महिनामा ५११ केजी सुन नेपाल भित्रियो, साढे तीन अर्ब बढी रकम बाहिरियो आज कति छ सुनचाँदीको मूल्य ? गठबन्धनको भागबन्डा टुंगियो, कुन दलले कुन क्षेत्र पाए ? (सूचीसहित) त्रिभुवन विमानस्थल वरपर चङ्गा उडाए कारबाही हुने रेस्टुरेन्टमा आगलागी हुँदा कम्तीमा १७ जनाको मृत्यु एमाले सचिवालय बैठक बस्दै, उम्मेदवार टुंग्याउने चटारो दसैंको मुखमा चामल बिक्री बन्द भारतमा पनि आईफोन १४ उत्पादन सुरु