१४ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Sep 30, 2022

बुटवल । रुपन्देहीमा ईट्टा उद्योग सञ्चालकका लागि दुई दिने व्यवसायिक रणनीतिक कार्ययोजना कार्यशाला शुक्रबार सम्पन्न भएको छ । ग्लोबल फेयरनेस इनिसियटिभद्वारा संचालित बेटर ब्रिक नेपाल (बिविएन) परियोजनाले रुपन्देही र कपिलबस्तुका ईट्टा उद्योग संचालकहरुलाई उद्योगमा व्यवसायिक रणनीतिक कार्ययोजना कार्यशाला गरेको हो ।

कार्यशालामा ग्लोवल फेयरनेसका कार्यक्रम प्रमुख भास्कर अधिकारी, सिनियर कम्युुनिकेशन अफिसर संयुक्ता भण्डारी, प्राविधिक प्रमुख श्याम महर्जन, घरघरमा शिक्षा तथा आत्मनिर्भर विकास संस्था नेपालका कार्यक्रम संयोजक दुर्गा अर्याल लगायतले सहजीकरण गरेका थिए । कार्यक्रममा ब्यवायिक दक्षता, गुणस्तरीय उत्पादन तथा सम्पादन, उद्योग र ग्लोवल विचको सहकार्य, प्राविधिक सहयोग, सामाजिक उत्तरदायित्व र उद्योग र मजदुरविचको सहकार्य तथा अपनत्वका बारेमा छलफल भएको ग्लोवलका प्रोग्राम म्यानेजर पुर्णिमा सिंह क्षेत्रीले जानकारी दिए ।

कार्यशालामा बिविएन परियोजना संचालन भएकारुपन्देही र कपिलबस्तुका झण्डै दुई दर्जन ईट्टा उद्योग संचालकहरुको सहभागिता रहेको थियो ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवीन्द्र मिश्रले गरे काठमाडौं-१ बाट उम्मेदवारी घोषणा नवौं राष्ट्रिय खेलकुद: महिला क्रिकेटको खेल तालिका सार्वजनिक नगरवासीका गुनासो सुन्न ‘हेल्लो तिलोत्तमा’ गुल्मीको ‘लितुङ्गकोट’ भाकलसँगै लाहुरेहरुको गाउँ ‘फोक्सिङ्ग’ सातै प्रदेशका नीति आयाेगका उपाध्यक्षको सरकारलाई आग्रहः आयोग चलाउने छुट्टै ऐन चाहियो मेलम्ची र इन्द्रावतीमा अस्थायी पुल नक्कली नोटसहित पक्राउ जबरजस्ती करणी गरेको अभियोगमा पक्राउ पोखरामा बेच्न राखिएका भेडाच्यांग्रामा पीपीआर, स्वस्थ छानेर किन्न पशु विज्ञको सुझाव पत्रकारप्रति जनप्रतिनिधिको व्यबहार ‘अपमानजनक’, दृष्टिकोण परिवर्तन गर्न आवश्यक फोहर फाल्ने स्थान पहिचान गर्दै काठमाडौं महानगर फेरि बढ्यो सुनको मूल्य पार्टीभित्र विद्रोह गर्नुपर्ने बेला आएको छ: गगन थापा खाद्यले माग्यो विभिन्न पदमा १०६ कर्मचारी नेप्सेमा नेपाल ल्यूव आयलको शेयरमूल्य समायोजन मोटरसाइकल अनियन्त्रित भई खसेका व्यक्तिलाई ट्रकले कुल्चिदा घटनास्थलमै मृत्यु एक किमीको भाडा २५ रुपैयाँ! गोठाटार गोलीकाण्डः एक महिलासहित ३ जना पक्राउ कर्णालीमा पाँच सय ४१ जनालाई डेङ्गु पश्चिम नवलपरासीमा चाडपर्वसँगै बजार अनुगमन तिब्र