२ भाद्र २०७९, बिहीबार

Aug 18, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैना नगरपालिकाले खेलकूद क्षेत्रको विकासका लागि नगर खेलकूद विकास मन्वय ससमिति गठन गरेको छ । नगरमा खेलको विकास तथा व्यवस्थित गर्नका लागि किशोर रानाको संयोजकत्वमा ८ सदस्यीय समिति गठन गरिएको हो ।

नगरपालिकाको कार्यविधि २०७७ को दफा ३ को उपदफा १ बमोजिम गठित समितिको सदस्यहरुमा सुरज बराल, नेत्रलाल पुरी, तिलक के.सी, प्रेम श्रीस, श्री दर्लामी, रेजिन श्रेष्ठ र मदन थापा रहेका छन् । नवगठित समितिलाई सैनामैनाका नगर प्रमुख चित्र बहादुर कार्कीले मनोनयन पत्र प्रदान गर्दै खेलकूदको विकासमा लाग्न आह्वान गरे । बधाई तथा शुभकामना व्यक्त गर्दै उनले सैनामैनामा खेल गतिविधिलाई वृद्धि गर्दै खेलाडीहरुको व्यवसायीक रुपमा उत्पादनमा सहयोग पुग्ने अपेक्षा व्यक्त गरे ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पूर्व-पश्चिम राजमार्गमा बसको ठक्करबाट अटो रिक्सामा सवार ३ जनाको मृत्यु, एक घाइते मौसम : लुम्बिनीका केहि स्थानमा मेघ गर्जनसहित मध्यम वर्षाको सम्भावना कलंकीको खसीबजार हटाउन काठमाडौं महानगरको १५ दिने अल्टिमेटम प्रतिनिधिसभा बैठक : नागरिकता विधेयक संसोधन नगरी आजै पारित गर्ने तयारी यस्ता छन् धरानका मेयर हर्क साम्पाङका १०० दिनका १३ काम काठमाडौंको फोहोर व्यवस्थापनमा चारबुँदे सहमति पशुआहारका लागि गाउँकै उद्योगमा उत्पादन भएको ‘साइलेज’ प्रयोग ‘भारत गौरव पर्यटक रेल’ दोस्रो पटक जनकपुरधाम आउँदै लुम्बिनी प्रादेशिक अस्पतालमा १५० शैय्याको नयाँ भवनबाट प्रसूति सेवा बन्दीलाई कारागारभित्रै अस्पताल मुख्यमन्त्री केजरीवालद्वारा ‘भारतलाई पहिलो बनाऔँ’ अभियान सुरु ‘पत्रकार कुट्ने’ परासीको पाल्हीनन्दन प्रमुखलाई कारवाहीको माग निर्वाचन सुरक्षा योजना बनाउन आयोगको निर्देशन अर्थमा चुक्यो लुम्बिनी सरकार नवलपरासीको विभिन्न स्थानबाट फरार ७ जना प्रतिवादी पक्राउ दार्चुलामा जीप दुर्घटना : पाँच जनाको मृत्यु, छ घाइते लुम्बिनी फोटो ग्राफर संघको सप्ताहव्यापी कार्यक्रम , ५० जनाले गरे रक्तदान लुम्बिनी सरकारले आफ्नाे सेवा सुविधा वृद्धिका लागि खुलायाे बाटाे, थप नियुक्तिका लागि अनुसूची हेरफेर चार महिनामा विपद्का घटनाले लियो १५७ जनाको ज्यान, ८५ करोडभन्दा बढीको आर्थिक क्षति लुम्बिनी अस्पतालको टेण्डर घोटाला : कागजातसहित ७ दिन भित्र उपस्थित हुन प्राधिकरणलाई निर्देशन