२० माघ २०७९, शुक्रबार

Feb 3, 2023

वैशाख १४,

ग्लोबल आवाज
बुटवल । विश्व सम्पदा दिवशको अवसर पारेर एन.एम.बि बैंक लिमिटेडले सातवटै प्रदेशमा ‘आठौं सम्पदा जोगाऔं’अभियान सम्पन्न गरेको छ । ऐतिहासिक, पुरातात्विक, धार्मिक एवम् साँस्कृतिक क्षेत्रको संरक्षण र प्रवद्र्धन टेवा पुराउने उद्देश्य सहित एनएमबि बैंकले बिगतदेखि सम्पदा यात्रा कार्यक्रम संचालन गर्दै आएको छ । आज बुटवलमा आयोजित प्रदेश पाँच स्तरीय एनएमबि सम्पदायात्रा कार्यक्रमका अवसरमा ट्राफिक चौकदेखि सिद्धबाबा धामसम्म जनचेतनामूूलक प्रभातफेरी कार्यक्रमको आयोजनागरेको छ । सम्पदाको संरक्षणमा सरसफाई पनि एक महत्वपूूर्ण पक्ष भएको भन्दै प्रभातफेरीमा सहभागिहरुले सिद्धबाबा धाम परिसरमा सरसफाई कार्यक्रमपनि सम्पन्न गरेकाथिए ।


सो अवसरमा एनएमबि बैंकका प्रदेश ५ प्रमुखसुरेन्द्र महर्जनले सिद्धबाबा धामको सरसफाईमा सहयोग पुराउने उद्देश्यले धामका सचिव लक्ष्मण पोखरेललाई केही थान डस्टविन, कुर्ची र झाडु हस्तान्तरण गरेका थिए । कार्यक्रममा बोल्दै बैंकका प्रदेश प्रबन्धक महर्जनले ऐतिहासिक धार्मिक एवम् पुरातात्विक महत्वका सम्पदास्थलहरु अमुल्य सम्पत्ती भएकोले संरक्षण, विकास, प्रचार प्रसार र सम्वद्र्धनमा टेवा पुराउने उद्देश्यले एनएमबि हेरिटेज वाक कार्यक्रम संचालन गरिएको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एभरेष्ट बैंक र सिद्धार्थनगर सिटी अस्पताल बीच सम्झौता रास्वपाको २ दिने अल्टिमेटम, गृहमन्त्री नपाए सरकारबाट बाहिरिने आगजनी मुद्दामा पक्राउ परेका अरुणकुमारलाई रिहा गर्न २४ घण्टे अल्टिमेटम रवि लामिछाने बारे! मिलीजुलीले तिनाउमा दियो सहकारी शिक्षा नेपाल प्रहरीमा ९५ जना एसपीको सरुवा रास्वपाले समर्थन फिर्ता लिँदैन, सत्ता समीकरण यथावत रहन्छ : प्रधानमन्त्री चाइनिज पेस्तोल र ६ राउण्ड गोलीसहित दुई जना पक्राउ एक बालिका र युवतीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा दुईजना पक्राउ रविलाई फेरि गृहमन्त्री बनाउनुपर्ने माग गर्दै जुम्लामा एक जनाले गरे आत्मदाह प्रयास सेयर बजार २२.१२ अंकले घट्याे बालविवाह राेक्न मर्चवारीमा बिमा कार्यक्रम सांसद अरुणकुमार चौधरी पक्राउ कालिन्चोक दर्शनको आईपीओ बाँडफाँट रारा आउने पर्यटक चालिस प्रतिशतले घटे रास्वपाको केन्द्रीय समिति र संसदीय दलको संयुक्त बैठक आह्वान एकीकृत समाजवादीको बैठकमा घनश्याम भुसाल तिलोत्तमाको भूपु सैनिक आधारभुत विद्यालयमा चित्रकला प्रतियोगिता मेरो मौनता आजसम्मका लागि मात्रै हो, म अभिमन्यु होइन : रवि लामिछाने बलिउडको फ्लप कमब्याक