२३ असार २०७९, बिहीबार

Jul 7, 2022

वैशाख १४,

ग्लोबल आवाज
बुटवल । विश्व सम्पदा दिवशको अवसर पारेर एन.एम.बि बैंक लिमिटेडले सातवटै प्रदेशमा ‘आठौं सम्पदा जोगाऔं’अभियान सम्पन्न गरेको छ । ऐतिहासिक, पुरातात्विक, धार्मिक एवम् साँस्कृतिक क्षेत्रको संरक्षण र प्रवद्र्धन टेवा पुराउने उद्देश्य सहित एनएमबि बैंकले बिगतदेखि सम्पदा यात्रा कार्यक्रम संचालन गर्दै आएको छ । आज बुटवलमा आयोजित प्रदेश पाँच स्तरीय एनएमबि सम्पदायात्रा कार्यक्रमका अवसरमा ट्राफिक चौकदेखि सिद्धबाबा धामसम्म जनचेतनामूूलक प्रभातफेरी कार्यक्रमको आयोजनागरेको छ । सम्पदाको संरक्षणमा सरसफाई पनि एक महत्वपूूर्ण पक्ष भएको भन्दै प्रभातफेरीमा सहभागिहरुले सिद्धबाबा धाम परिसरमा सरसफाई कार्यक्रमपनि सम्पन्न गरेकाथिए ।


सो अवसरमा एनएमबि बैंकका प्रदेश ५ प्रमुखसुरेन्द्र महर्जनले सिद्धबाबा धामको सरसफाईमा सहयोग पुराउने उद्देश्यले धामका सचिव लक्ष्मण पोखरेललाई केही थान डस्टविन, कुर्ची र झाडु हस्तान्तरण गरेका थिए । कार्यक्रममा बोल्दै बैंकका प्रदेश प्रबन्धक महर्जनले ऐतिहासिक धार्मिक एवम् पुरातात्विक महत्वका सम्पदास्थलहरु अमुल्य सम्पत्ती भएकोले संरक्षण, विकास, प्रचार प्रसार र सम्वद्र्धनमा टेवा पुराउने उद्देश्यले एनएमबि हेरिटेज वाक कार्यक्रम संचालन गरिएको बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा भोलिदेखि सुरु हुँदै प्रदेश स्तरीय राष्ट्रपति रनिङ शिल्ड कपिलवस्तुमा करेन्ट लागेर २२ वर्षीय तेलीको मृत्यु प्रहरी समायोजन ऐन कार्यान्वयन नभए आन्दोलनमा उत्रिने ६ वटा प्रदेशको चेतावनी माओवादीको पोलिट्ब्यूरो १५६ सदस्यीय, ३१ वैकल्पिक सदस्य थप उपराष्ट्रपतिले भारतीय राजदूतसँग भने– नेपाल, भारत र चीनबीच त्रीपक्षीय सहकार्य गर्नुपर्छ एम्बुलेन्स दुर्घटना हुँदा तीन महिने शिशुको मृत्यु मिस्टर एण्ड मिस नवलपरासीको उपाधि रवि र श्रुतिलाई लुम्बिनीको दाङमै उत्पादन हुन्छ डिएपी मल माओवादी पोलिटव्युरो १२५ सदस्यीय, प्रचण्डको परिवारबाट चार जना (नामसहित) नेप्से १६ अंकले घट्यो माओवादी केन्द्रको माग- एसपीपीमा सहभागी नहुने पत्र अविलम्ब अमेरिकालाई पठाइयोस् कारागारमा क्षमताभन्दा तीन गुना बढी कैदीबन्दी, सुत्न र शौचालय जान समस्या प्रचण्डको प्रतिवेदन केन्द्रीय समितिबाट सर्वसम्मतिले पारित स्कुल बस दुर्घटना हुँदा ८ जना घाइते बुढीगंगाको मतदान केन्द्रमा तनाव, प्रहरीद्वारा हवाइ फायर तिनाउ करिडोरमा काम गर्ने एक मजदुर बुटवलको देविनगरमा मृत फेला आधारभुत विद्यालय : कोठा एक, कक्षा चार रुपन्देहीमा अवैध रूपमा ल्याउँदै गरेको सुनसहित भारतीय पक्राउ १५ वर्षीया किशोरी बलात्कृत पदाधिकारी आजै टुंगिन्छः वर्षमान पुन