१७ असार २०७९, शुक्रबार

Jul 1, 2022

Advertisement

वैशाख ६,
तिलोत्तमा । मणिग्राम स्थित क्रिमसन अस्पताल र काठमाडौंमा प्रधान कार्यालय रहेको जनता बैंक नेपाल लिमिटेडबीच आपसी सहकार्यको समझदारी भएको छ । अस्पतालमा आयोजित एक कार्यक्रमबीच अस्पतालका निर्देशक डा. शेखर प्रसाद पोखरेल र बैंकका सहायक प्रबन्धक विष्णु कुँवरले समझदारी पत्रमा हस्ताक्षर गरेका छन् ।

समझदारीअनुसार बैंकका डेभिट र क्रेटिड कार्ड होल्डर तथा कर्मचारीहरुलाई स्वास्थ्य सुविधाका लागि अस्पतालले तोकिएको शीर्षकमा दश प्रतिशत छुट उपलब्ध गराउने छ । सम्झौता अनुसार २०७६ वैशाख ४ देखि २०७८ वैशाख ३ गतेसम्म सो सहमति लागू हुनेछ ।


समझदारीअनुसार अस्पतालले उपलब्ध गराउने छुटका सन्दर्भमा बैंकले आफ्ना सेवाग्राही तथा कर्मचारीहरुलाई आवश्यक जानकारी गराउने छ । अस्पतालकोतर्फबाट मनमोहन भट्टराई र बैंकको तर्फबाट करुणा जोशीको उपस्थितिमा समझदारी कायम भएको हो । यसअघि क्रिमसन अस्पतालले अन्य विभिन्न संघ–संस्थाहरुसँग पनि यस्तै प्रकारको समझदारी गरेको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

पाँच दिनपछि अबरुद्ध हवाई सेवा सुचारु सप्तकोसी नदी कटानले दर्जनौं बस्तीका चार हजार घरपरिवार उच्च जोखिममा अखिल र नेविसंघ स्ववियू निर्वाचनबाट भागेः पञ्चा सिंह ३ वर्षमा ५२ सुत्केरीको एयर लिफ्टिङमार्फत उद्धार, आगामी वर्ष ४५ लाख विनियोजन लुम्बिनी सरकारलाई अर्को चुनौती, अस्पताल विकास समितिलाई पुनर्वहाली गर्न सर्वोच्चको आदेश घुस रकमसहित अदालका कर्मचारी अख्तियारको फन्दामा लुम्बिनी प्रदेशमा २७८ मृगौला रोगी तथा १४७३ दमका विरामीलाई उपचारमा आर्थिक सहयाेग काँग्रेसमा संस्थापन इतरको बैठक आज पनि बस्ने यस्तो छ ३ दिनसम्ममको मौसमी आंकलन बनेपामा अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते विश्वका ११० देशमा पुनः कोरोनाको सङ्क्रमण वृद्धि लुम्बिनीको दाङमा सवारी दुर्घटना : दुई जनाको मृत्यु, दुई घाइते जुम्लामा जिल्ला स्तरीय कृषि मेला : चिनोदेखि भाँगोसम्म प्रदर्शनी अस्पतालका कर्मचारी बोकेको बस दुर्घटना : एकको मृत्यु, ४३ जना घाइते दाङमा सिकलसेलको स्क्रिनीङ परिक्षण गाई-गोरु बाँध्ने गोठमै नवजात शिशुसहित सुत्केरीको बास ५ वर्षीया बालिका बलात्कृत, १६ वर्षीय किशोर पक्राउ धान दिवसमा रोपाइँसँगै विविध सांस्कृतिक कार्यक्रम लुम्बिनीका ६ जिल्लामा सिकलसेल एनिमियाका बिरामी, परीक्षणमै समस्या इस्माले दुना–टपरी उद्योग सञ्चालन गर्ने