१३ माघ २०७९, शुक्रबार

Jan 27, 2023

दाङ। दाङकाे बेलझुण्डीस्थित कोरोना विशेष अस्पतालमा अहिले ९ जनाकाे आइसोलेसनमा राखेर उपचार भइरहेकाे छ ।

Advertisement

वीरगञ्जबाट कैलाली पुगेकी संक्रमित महिलासँगै आएकी दाङकी एक महिला र उनका ५ परिवार तथा अन्य ३ जनालाई आइसोलेसनमा राखेर उपचार भइरहेकाे दाङका प्रमुख जिल्ला अधिकारी गाेविन्दप्रसाद रिजालले जानकारी दिए । उनले भने, ‘ वीरगंजबाट आउनेमा दाङकी एक महिला भएकाे थाहा पाउना साथ हामीले साेमबार बेलुकी खाेज गरी उनी र उनकाे परिवारलाई आइसाेलेनमा पठाइसकेका छाैं ।’ अहिले उनीहरूमाथि उच्च निगरानी बढाइएकाे प्रमुख जिल्ला अधिकारी रिजालले बताए ।

अहिले आइसाेलेनमा रहेकाहरूमा घाेराही उपमहानगर वडा नम्बर १४ का ६ जना, एक जना सिमेन्ट कारखानामा कार्यरत रहेकाे र अरू २ जना राजपुर गाउँपालिकाकाे रहेका जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय काेभिड १९ फाेकल पर्सन कमल चन्दले जानकारी दिए ।यस्तै, आइसाेलेसनमा रहेका ९ जनाकाे स्वाब संकलन गरी काेराेना भए नभएकाे जाँचका लागि पठाउने तयारी भइरहेकाे फाेकल पर्सन चन्दले बताए ।

यसअघि काेराेनाकाे आशंकामा आइसाेलेसनमा राखिएका ४० जनाकाे स्वाब परिक्षण गर्दा रिपार्ट नेगेटिभ आएपछि हाम क्वारेन्टाइनमा बस्ने गरी डिस्चार्ज गरिएकाे छ । यस्तै, दाङमा ३ सय ४२ वटा क्वारेन्टाइन बेड रहे पनि भारतलगायत तेश्राे मुलुकबाट आएका वा आफुलाई शंका लागेकाहरू त्यहाँ गएर बस्नेकाे संख्या अत्यन्तै न्यून रहेकाे छ । जिल्ला विभिन्न पालिकाहरूका अहिले ३९ जना मात्रै क्वारेन्टाइनमा बसिरहेका छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

रवि लामिछानेले प्रधानमन्त्रीसमक्ष बुझाए राजीनामा सर्वोच्चको फैसलालाई स्वीकार्दै रविले भने : म अनागरिक भए ठेकेदारको ढिला सुस्ती विरुद्ध सोच्नै पर्ने भयो : गोकर्ण बिष्ट रवि लामिछानेको सांसद पद खारेज लमजुङमा बालबालिकाले विद्यालयमै च्याउ उत्पादन गरे राष्ट्रपतिमा राष्ट्रिय सहमतिको पहल गर्ने माओवादीको निर्णय बुटवलको इन्टलेक्चुअल स्कुलमा खेलकुदको पुरस्कार वितरण बुटवलमा अक्सिजन सुविधासहितका दुई स्वास्थ्य केन्द्रको निर्माण शुरु निर्वाचन समिक्षा प्रतिवेदन बुझाउन कांग्रेस रुपन्देहीको परिपत्र सर्वोच्च परिसरमा सुरक्षा बढाइयो रवि लामिछानेको नागरिकता विवाद- न्यायाधीशहरु फैसलाको तयारीमा जुटे केपी ओली कप फुटबल प्रतियोगिता हुने, विजेताले १० लाख रुपैयाँ पाउने लुम्बिनी प्रदेशका ४ सहित १६ जिल्लामा कुष्ठरोगीहरुको संख्या उच्च बेलहिया माविमा आधुनिक बाल कक्षा अनिवार्य मार्जिन र आयातमा प्रतिबन्ध लगाउँदा राजश्व संकलनमा असर दिप बोर्डिङमा खाना महोत्सब पर्दामा फर्कंदै मुन्नाभाइ र सर्किटको जोडी नरेन्द्र मोदीलाई ग्रेटर नेपालको ज्ञापनपत्र- गुन्जी नेपालको हो, गतिविधि अन्त्य गर्नू रवि लामिछानेविरुद्धको मुद्दामा बहस सकियो पठानले राखेका यी १० रेकर्ड