१७ माघ २०७९, मंगलवार

Jan 31, 2023

पाल्पा । तिनाउ गाउँपालिकाका जनप्रतिनिधि, स्वास्थ्य ईन्चार्ज र स्थानीय सामाजिक व्यक्तित्वहरुकाे टाेली तिनाउ गाउँपालिकाकाे वडा नम्बर ५ मा पर्ने पाताल पुगेकाे छ । साे टाेलीकाे नेतृत्व पालिका अध्यक्ष ओमबहादुर घर्तिमगरले गरेका थिए ।

टाेलीले स्थानीय नागरिकहरुसँग काेराेना बारे सचेतना, राेकथामका उपायहरु साे सम्बन्धि पालिकाले गर्दै आएकाे पहलका साथै राहत प्याकेजका बारेमा समेत छलफल गर्याे ।गाउँमा नयाँ मानिसहरु भए अनिवार्यरुपमा क्वारिन्टनमा बस्नु पर्ने र लकडाउनका बेला काेहीपनि घरबाहिर ननिस्कन समेत टाेलीले स्थानीयहरुलाई अनुराेध गरेकाे पालिका अध्यक्ष घर्तिमगरले श्रीनगर अनलाईनलाई जानकारी गराएका छन् साथै टाेली वडा नम्बर २ काे कुसुमडाँडा समेत पुगेर नागरिककाे स्वास्थ्य र सुरक्षाका बारेमा छलफल गरेकाे प्रबक्ता राजेश श्रेष्ठले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दाङमा कारागारमा रहेकी महिलामाथि करणी आरोपमा एक पक्राउ अश्लील भिडियो बनाई महिलाकाे चरित्रहत्या गर्ने पक्राउ सेयर बजार ४१ अंकले घट्यो माओवादी स्थायी समिति बैठक बुधबार, गृहमन्त्रीबारे छलफल हुने कर्नाटक कन्सर्टमा कैलाश खेरमाथि आक्रमण चन्दा आतंक गर्ने जनतान्त्रिक मुक्ति मोर्चाका संयोजकसहित ४ जना कपिलवस्तुमा पक्राउ नेपाली सिनेमा फेस्ट २०२३ मा अनुमतिविना महापुरुष समावेश गरेपछि षट्कोण आर्ट्सको आपत्ति फागुन २५ मा राष्ट्रपतिको निर्वाचन लाफा बी लेबल भलिबलको उपाधी न्यू होराईजनललाई, आयोजक दोस्रो राष्ट्रिय सहमतिको स्वप्निल राजनीति भोटेकोशीको बगाममा टेलिकमको टावर, पहिलोपटक फोन र इन्टरनेटको सेवा अभियुक्त लक्ष्मी महतो कोइरीको बचाउमा उत्रियो एमाले र कोइरी समाज अमेरिकी उपविदेश मन्त्रीले भेटिन् प्रधानमन्त्री प्रचण्डलाई बुटवलको बुद्धनगरदेखि नहरपूर जोड्ने सडक निर्माणको काम शुरु सुकुम्बासी बस्ती हटाउन मेयर बालेनले मागे प्रधानमन्त्रीसँग सहयोग सहिदहरूको सपना पूरा गर्न सबै एकजुट होऔँ : प्रधानमन्त्री पेट्रोल छर्केर आगो लगाउँदा श्रीमती गम्भीर घाइते, छोराको मृत्यु सूचनाको हकसम्बन्धी विषयमा प्रधानमन्त्रीले छलफल गर्दै बन्दीपुर क्षेत्रका होर्डिङबोर्ड हटाइँदै कार र ट्याक्सी ठोक्किँदा दुई जनाको मृत्यु