२१ माघ २०७९, शनिबार

Feb 4, 2023

बुटवल। सामाजिक कार्यहरुमा अग्रसर रहेको रोट्रयाक्ट क्लब अफ बुटवल डाउनटाउनले कपिलबस्तु विजयनगरको गुगौलीमा आगलागीबाट पिडित भएकालाई राहात वितरण गरेको छ । चैत्र २१ गते राति कपिलबस्तु गुगौलीमा लागेको आगोबाट करीव ३० घर जलेर नस्ट भएको छ ।

Advertisement

आगलागीबाट घर जलेर घर विहिन भएका लाई क्लबले अत्यआवश्यक खाद्यान्न, सिरक, डसना लागाएतको सामाग्रि सहयोग गरेको क्लबका अध्यक्ष मधु भट्टराईले जानकारी गराएका थिए । साथै मानवताको र समाजका लागि हरेक क्षण क्लब तयार र अग्रसर रहेको बताए । कार्यक्रममा बिजयनगर गाउपालिकाका प्रमुख गोपाल थापा मगरले करीव १०० कि.मी टाढा बुटवलबाट पिडितहरुको दुःखमा मलम लगाउन र सहयोग गर्न आएकामा खुसी व्यक्त गरे ।

क्लबका पुर्व अध्यक्ष विमलराज पुरीले समाजमा परेका हरेक समस्याहरुमा रोटरी र रोट्रयाक्ट डाउनटाउन सधै तयार रहि सहयोग गर्दै आएको बताए । कार्यक्रममा पसुपति टेन्ट हाउसका प्रोप्राइटर एवम समाजसेबि पसुपतिज्यूले यो माहान अभियानमा सहभागि भई सहयोग गर्न पाउदा आफु खुसी भएको बताए । साथै मेरी गोल्ड होटलका प्रोप्राइटर टेकु पौडेलले क्लबले अति महत्वपुर्ण कार्यक्रम गरेको र आफुले पनि सहयोग गर्न पाउदा खुसी भएको बताए ।

उक्त कार्यक्रमको सहजिकरण गाउपालिकाका खानेपानि तथा सरसफाई विभागका प्रमुख अर्जुन बेल्बासेले गरेका थिए । साथै क्लबले भोली बुटवलको सुकुम्बासी एरीयमा रोटरी र रोट्रयाक्ट डाउनटाउनद्धारा कोरोनाको माहमारीबाट समस्यामा परेका दैनिकि गरी खनने मजदुर तथा पिछडिएका वर्गमा अति आवश्यक खाद्यन्न तथा औषधि वितरण गरीने क्बवका अध्यक्ष मधु भट्टराईले जानकारी गराएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

संघीयताको मर्म अनुसार काम गर्छु: मुख्यमन्त्री गिरी गुल्मी जिल्ला समाज युकेद्वारा अपाङ्ग असहायहरुलाई सहयोग बुटवलमा उपमहानगरहरुको राष्ट्रिय सम्मेलनको तयारी पुरा अर्थमन्त्री पौडेललाई नगर प्रमुख यादवको ध्यानाकर्षण, रामग्राम स्तुपको गुरुयोजना कार्यान्वयनमा ल्याउने प्रतिवद्धता सामुदायिक विद्यालयमा विद्यार्थी उपस्थिती बढाउन प्रति विद्यार्थी दैनिक दश रुपैयाँ रास्वपालाई गृह मन्त्रालय दिने नदिने वारेमा माओवादीले निर्णय लिदैँ गठबन्धनमा समस्या पछि बिपक्षी दल बोल्न थाले, माधव नेपालले प्रचण्ड सरकारको भविश्यमा प्रश्न उठाए राष्ट्रिय सहमतिबाट मात्र चुनौतीपूर्ण अवस्थालाई अवसरमा बदल्न सकिन्छः प्रधानमन्त्री बिपक्षी दलवाट राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष उम्मेदवार टुंगो लागेन, बैठक भोली पनि बस्ने जनताले महसुस गर्नेगरी स्वास्थ्य क्षेत्रमा सुधार हुनेछः स्वास्थ्य मन्त्री पाल्पामा सडक दुर्घटनामा परी आमा छोराको मृत्यु राष्ट्रियसभा उपाध्यक्ष चयनः बिपक्षी दलको बैठकवाट माधव नेपाल निस्किए प्रधानमन्त्री र एमाले अध्यक्ष ओलीबिच भेटवार्ता, उच्चस्तरीय संयन्त्रको बैठक अझै अनिर्णित लहिया, आइसीपी निर्माणको काम छिटो अगाडि बढाउने अर्थमन्त्री पौडेलको भनाई किसानले तरकारी फालेको घटनाप्रति प्रधानमन्त्रीको ध्यानाकर्षण एक दिन एउटा प्रकाशसँग अर्को दिन अर्को प्रकाशसँग विवाह भएपछि… वडाले जग्गा लिजमा लिएर किसानलाई दिने लुम्बिनी प्रदेश सभाको छैठौं स्थापना दिवस आज मनाइँदै रुपन्देहीमा पूर्वाधार निर्माणसँगै दुर्घटना पनि बढ्यो, तिलोत्तमा सडकमा बढी दुर्घटना पटक-पटक स्थगित दुँदै आएको माओवादी स्थायी समिति बैठक अपरान्ह १ बजे बस्दै