१० आश्विन २०८०, बुधबार

Sep 27, 2023

बुटवल । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभाग नेकपा (एमाले) रूपन्देहीले शनिबार जिल्लाको रोहणीमा निःशुल्क स्वास्थ्य शिविर सम्पन्न गरेको छ । आधारभूत स्वास्थ्यको पहुँचबाट टाढा रहेका नागरिकले स्वाथ्य सेवा दिने उद्देश्यले विभागले देवदह मेडिकल कलेज एण्ड रिसर्च इन्ष्टिच्यूट भलूहीको प्राविधिक सहयोगमा ‘हेल्थ क्याम्प’ गरेको हो ।

Advertisement

रूपन्देहीको क्षेत्र नम्बर १ अन्तर्गत पर्ने श्रीराम नरेश यादव आदर्श मावि स्वामीनगर रोहिणी वडा नम्बर ३ मा आयोजित शिविरको एमाले रूपन्देहीका अध्यक्ष तेजेन्द्र केसीले जेष्ठ नागरिकलाई औषधि दिएर उद्घाटन गरे । सो अवसरमा बोल्दै अध्यक्ष केसीले एमाले हरेक नागरिकको सुख दुःखको साथी भएको बताउँदै जनता समस्या बढी भएको ठाउँमा काम गर्ने बताए ।

सो अवसरमा बोल्दै कार्यक्रमका अध्यक्ष तथा स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभाग नेकपा (एमाले) रूपन्देहीका प्रमुख सुनील श्रेष्ठले आम नागरिकलाई प्रत्यक्ष स्वास्थ्य सेवा दिन शिविर गरिएको बताए । आगामी दिनहरू पनि जिल्लामा विभिन्न क्षेत्रमा यस्ता शिविरहरू गर्ने योजना रहेको श्रेष्ठको भनाइ छ । सो अवसरमा ५०० जनाले निःशुल्क सेवा लिएका छन् । शिविरमा फिजिसियन, अर्थो, गाइनो र साइकीहाइट्रिक रोगको विषशज्ञहरूले चेकजाँच गरी ३ लाख रूपैयाँ बराबरको निःशुल्क विरामीलाई औषधि पनि वितरण गरिएको थियो ।

कार्यक्रममा रोहिणी गाउँपालिकाका अध्यक्ष विद्या प्रसाद यादव, एमाले लुम्बिनी प्रदेश कमिटी सदस्य सञ्जय गुप्ता, वडा नम्बर ३ को वडा अध्यक्ष वीर बहादुर क्षेत्री, राप्रपा नेता ताहिर अली, एमाले गाउँपालिका अध्यक्ष सुनील कौषल लगायतले बोलेका थिए । कार्यक्रमको सञ्चालन । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या विभाग नेकपा (एमाले) रूपन्देहीका सचिव केदार नेपालले गरेका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

साफ यू-१९ च्याम्पियनसिप फुटबल : भारतसँग नेपाल स्तब्ध बुटवलमा मिस डायमण्ड-२०२३ आयोजना बिहान कार्यालय पुगेपछि अनिवार्य योग–ध्यान गर्न कर्मचारीलाई गृहको निर्देशन बाँकेमा पाटेबाघ मृत फेला राष्ट्रियव्यापी पावरलिफ्टिङ्ग प्रतियोगिता एनवाईएफसी क्लासिक-२०२३ सम्पन्न संखुवासभाका कांग्रेस जिल्ला सभापति दिपक खड्काले दिए राजीनामा सेयर बजार १८.६० अंकले घट्यो सुन किन्ने बहानामा चोरी गर्ने चारजना पक्राउ चलचित्र परदेशी-२ को शिर्ष गीत ‘परदेशी छुकछुके रेलैमा..’ सार्वजनिक हत्या आराेपमा एकजना पक्राउ पर्यटन प्रर्वद्धनमा नीजि र सरकारी क्षेत्रको सहकार्य आवश्यक लागूऔषधसहित ९ जना पक्राउ रुपन्देहीका ३ सय ६० विद्यार्थीलाई शान्ती र सद्भावका लागि संबाद शिक्षा जुवा खेलिरहेको अवस्थामा १८ जना पक्राउ सालकको खपेटासहित चारजना पक्राउ बालिका बलात्कार आराेपमा एकजना पक्राउ उपचार छाडेर चिकित्सक आन्दोलनमा, सुरक्षाको जिम्मा सरकारले लिन्छ : स्वास्थ्यमन्त्री बस्नेत नयाँ खिम्ती २२० केभी सबस्टेसनको क्षमता बृद्धि : विद्युत् खेर नजाने, निर्यात परिमाण बढ्ने प्रधानमन्त्री प्रचण्ड ल्हासामा घट्यो सुनचाँदीको मूल्य