७ जेष्ठ २०७९, शनिबार

May 21, 2022

फाइल तस्वीर

Advertisement

बुटवल ।अबिरल वर्षाका कारणले बुटवल पाल्पा सडकखण्ड अवरुद्ध बनेकाे छ । सडकखण्डका बीच–बीचमा पहिराे खस्दा सडक अवरुद्ध भएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएको छ । ​तिनाउ ३ सिद्दबाबा, तिनाउ-३ सिसुवा ,तिनाउ ५ हिँउदेखोला, तिनाउ ५ केराबारी, तिनाउ ५ जरेपिपलमा पहिराे खस्दा सिद्दार्थ राजमार्ग अवरुद्ध बनेकाे छ। यस्तै बगनासकाली ४ सेरा, रम्भा ३ सितापहाडमा पहिराे जाँदा सडकखणंड अवरुद्ध बनेकाे र सूचारु गर्ने प्रयास जारी रहेकाे प्रहरीले जनाएकाे छ।

रातभरकाे पानीले अवरुद्ध बनेका सडक मध्य ३ वटा सुचारु भपनि भएका छनन। नसेन नगरपालिका ७ बर्तुङ चोक नजिक खसेकाे पहिराे हटाईएकाे प्रहरीले जनाएकाे छ । बिहान करिब ७ बजेतिर पहिराे हटाई सिद्दार्थ राजमार्ग अन्तरगतकाे सडकखण्ड सुचारु भएकाे हाे।

यस्तै तानसेन ११ सम्मोबारी स्थित तानसेन-रिडी सडक खण्डमा पहिराे गई अवरुद्ध बनेकाे थियाे। त्यहा बिहान साढे ८ बजे पहिराे हटाई सडक सुचारु गरिएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएकाे छ।

बगनासकाली गाउपालिका धैरेनीमा पहिराे जाँदा सिद्दार्थ राजमार्गकाे उक्त खण्ड अबरुद्ध बनेपनि साढे ८ बजेकाे समयमा पहिराे हटाइ बाटाे सुचाररु गरिएकाे प्रहरीले जनाएकाे छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

मकवानपुर दुर्घटना अपडेट : मृतक संख्या चार पुग्यो भरतपुरमा रेनुले लिइन् ६६६६ मतान्तरको अग्रता मकवानपुरमा जिप दुर्घटना : तीन जनाको मृत्यु, पाँच जना घाइते भलवारी जेसीजद्वारा मुस्ताङको जन-नर्मल माध्यमिक विद्यालयलाई आर्थिक सहयोग पश्चिम नवलपरासीको बर्दघाटमा बस दुर्घटना, ३१ जना घाईते स्थापितलाई उछिनेर सिर्जना दोस्रो स्थानमा, बालेन अग्रस्थानमा नै ८ वर्ष अघि सौन्दर्य प्रतियोगीलाई बलात्कार गरेको आरोपमा मनोज पाण्डे पक्राउ जिल्ला समन्वय समिति गठनका लागि अर्घाखाँचीमा एमालेकाे स्पष्ट बहुमत रुपन्देहीको भैरहवाबाटै श्रम स्विकृति दिने तयारी काठमाडौंमा ५१ प्रतिशत मतगणना गर्न बाँकी, बालेनको निरन्तर अग्रता बुटवलको प्रमुखमा गठबन्धनबाट पाण्डे, उपप्रमुखमा एमालेकी अर्याल मनास्लु हिमालको वेसक्याम्पमा सेनाद्वारा सफाई अभियान शुरु, ४ हजार किलो बढी फोहर संकलन पदबहालीसँगै जनतालाई राहत भन्दै विद्युत महसुलमा छुट बालेन शाहले कटाए ३४ हजार मत, स्थापितसँगको मतान्तर १५ हजार बढी अमेरिकाको शिकागोमा बन्दुक हमला, कम्तीमा २ जनाको मृत्यु बलात्कारीलाई तत्काल कारबाही गर्न माग गर्दै काठमाडौंमा विरोध प्रदर्शन हेटौंडा उपमहानगरपालिका : एमाले ९, कांग्रेस ८, एस र माओवादी एक/एक वडामा विजयी डोटी बस दुर्घटना : १२ जना घाइते, ५ को अवस्था गम्भीर, बालक बेपत्ता उपमहानगरको पहिलो महिला मेयरमा इतिहास रचेकी लामा विद्यार्थीलाई यौन दुब्र्यवहार गर्ने गुल्मीका २ शिक्षक पक्राउ