५ कार्तिक २०७८, शुक्रबार

Oct 22, 2021

फाइल तस्वीर

Advertisement

बुटवल ।अबिरल वर्षाका कारणले बुटवल पाल्पा सडकखण्ड अवरुद्ध बनेकाे छ । सडकखण्डका बीच–बीचमा पहिराे खस्दा सडक अवरुद्ध भएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएको छ । ​तिनाउ ३ सिद्दबाबा, तिनाउ-३ सिसुवा ,तिनाउ ५ हिँउदेखोला, तिनाउ ५ केराबारी, तिनाउ ५ जरेपिपलमा पहिराे खस्दा सिद्दार्थ राजमार्ग अवरुद्ध बनेकाे छ। यस्तै बगनासकाली ४ सेरा, रम्भा ३ सितापहाडमा पहिराे जाँदा सडकखणंड अवरुद्ध बनेकाे र सूचारु गर्ने प्रयास जारी रहेकाे प्रहरीले जनाएकाे छ।

रातभरकाे पानीले अवरुद्ध बनेका सडक मध्य ३ वटा सुचारु भपनि भएका छनन। नसेन नगरपालिका ७ बर्तुङ चोक नजिक खसेकाे पहिराे हटाईएकाे प्रहरीले जनाएकाे छ । बिहान करिब ७ बजेतिर पहिराे हटाई सिद्दार्थ राजमार्ग अन्तरगतकाे सडकखण्ड सुचारु भएकाे हाे।

यस्तै तानसेन ११ सम्मोबारी स्थित तानसेन-रिडी सडक खण्डमा पहिराे गई अवरुद्ध बनेकाे थियाे। त्यहा बिहान साढे ८ बजे पहिराे हटाई सडक सुचारु गरिएकाे जिल्ला प्रहरी कार्यालय पाल्पाले जनाएकाे छ।

बगनासकाली गाउपालिका धैरेनीमा पहिराे जाँदा सिद्दार्थ राजमार्गकाे उक्त खण्ड अबरुद्ध बनेपनि साढे ८ बजेकाे समयमा पहिराे हटाइ बाटाे सुचाररु गरिएकाे प्रहरीले जनाएकाे छ ।

Follow Us

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

एमाले स्थायी कमिटीमा १० बुँदे कार्यदलले सुझाव प्रस्तुत गर्दै मन मोतीपुर घटनामा मारिएकालाई क्षतिपूर्तिको माग आफ्ना र पहुँचवाला सञ्चार गृहलाई मात्रै बजेट वितरण गरेकोप्रति प्रकाशन समाजद्वारा लुम्बिनी प्रदेश सरकारलाई ध्यानाकर्षण किसानको आँशु रोक, पीडामा मल्हम लगाऊ नेपालकै तेस्रो ठूलो विद्युत सवस्टेशनको परीक्षण सफल रुपन्देहीमा लाखौँको अबैध काठ बरामद चितवन घटनाले उब्जिएका प्रश्नहरु अदालती मिलापत्रमा विश्वास घट्यो कोभिडबाट १ लाख २० हजार स्वास्थ्यकर्मीको मृत्यु रामपुरको छाङ्दी झरनामा पर्यटकको आकर्षण सडक विस्तारः तनहुँ खण्डमा सात हजार रुख काटिने माटाका भाँडा बनाउने कुमालेलाई भ्याइनभ्याइ स्वास्थ्यकर्मीलाई कोभिडको खोप उपलब्ध गराउन विश्व स्वास्थ्य सगठनको आग्रह लयमा फर्किँदै बागलुङका पर्यटन व्यवसाय जुवाखालबाट पक्राउ परेका वडाअध्यक्ष छुटे दसैं सकियो, गाउँ रित्तियो विकास आयोजनाको प्राविधिक परीक्षणमा कर्मचारी र बजेटको अभाव चीनले आक्रमण गरे ताइवानको रक्षा गछौंः अमेरिका बाढीपहिरो पीडितका लागि तत्कालीन र दीर्घकालीन योजना बनाएर अघि बढ्छौँः प्रधानमन्त्री देउवा