११ मंसिर २०७९, आईतवार

Nov 27, 2022

बुटवल । रुपन्देहीको सैनामैना नगरपालिकाले दोस्रो चरण अन्तरगत गाउँ ब्लकका जग्गाधनिलाई लालपूर्जा उपलब्ध गराउन नापी कार्य सुरु गरेको छ । २ महिना भित्र दोस्रो चरणमा परेका नागरिकहरुलाई पूर्जा उपलब्ध गराइने नगर प्रमुख चित्रबहादुर कार्कीले बताए ।

पुर्व-पश्चिम राजमार्गदेखि उत्तरमा रहेका वडा नम्बर ५, ६, ८ र ९ गाउँ ब्लक जग्गाको लगत संकलन तथा नापचाँजको काम सम्पन्न गरी पुर्जा वितरण गरिने भएको छ । साबिक दुधराक्षको २७ वटा ब्लकमा रहेको ३७ बिगाह १२ कठ्ठा ६ धुर जग्गाको पुर्जा वितरणको लागि आवश्यक नापी गर्न सुरु गरिएको हो । निर्धारित समयमा नै जग्गा नापी पूर्जा उपलब्ध गराइने नापी कार्यालय रुपन्देहीका प्रमुख अजित कुंवरले बताए ।

यसअघि साबिक पर्राेहा र सालझण्डीमा रहेको करिब ६०० घर परिवारलाई पूर्जा उपलब्ध गराइएको थियो । राजमार्ग उत्तरमा रहेका जग्गाको पूर्जा वितरण सकिएपछि तेस्रो चरणमा राजमार्गदेखि दक्षिणमा रहेका जग्गाको नापी गरी पूर्जा वितरण गरिने नगरपालिकाले जनाएको छ । निर्धारित समयमै पूर्जा वितरणको काम सक्नका लागि सबै क्षेत्रबाट सहयोगको आवश्यकता रहेको सैनामैना प्रमुख केसीले बताए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

लागुऔषधसहित ६ जना पक्राउ प्रतिनिधि र प्रदेशसभामा प्रत्यक्षतर्फ कर्णालीमा महिलाकाे उपस्थिति शून्य किमले पुनः सार्वजनिक गरे छोरीसँगको तस्वीर, उत्तराधिकारी बनाउने तयारी ? तीन जिल्ला बाहेकको मतपरिणाम मङ्सिर १३ गतेसम्म आइसक्ने रुस र युक्रेनद्वारा युद्धबन्दी आदानप्रदान इरानमा पक्राउ परेका र्‍यापरको परिवार जोखिममा इलाम १ र सुनसरी ४ मा रोकिएको मतगणना सुरु मोटरसाइकल दुर्घटनामा चालकको मृत्यु क्युएफएक्स बुटवलले तेस्रो वार्षिकत्सोवको अवसरमा टिकटमा छुट दिने लुम्बिनी बौद्ध विश्वविद्यालयले १८ औं स्थापना दिवस सप्ताहव्यापी मनाउँदै देउवाका ६ मन्त्री पराजित आमनिर्वाचनमा राप्रपाको फड्को लुम्बिनी प्रदेशमा एमाले बन्यो ठूलो दल यी तीन उम्मेदवार, जसले अर्घाखाँचीमा सबैभन्दा कम मत प्राप्त गरे उत्तर कोरियाको लक्ष्य विश्वको बलियो आणविक शक्ति प्राप्त गर्नु होः किम जोङ उन चितवनमा गैंडा मृत्यु प्रकरणमा मुछिएका ठेकेदारलाई लुम्बिनीमा ३ अर्बको ठेक्का ! १५७ क्षेत्रको मतपरिणाम सार्वजनिक, कुन पार्टीले कति सिट जित्यो ? अमेरिकामा हुवावे र जेडटीइले उत्पादन गरेका दूरसञ्चार उपकरण विक्रीमा प्रतिबन्ध रेल्वे कम्पनीले कर्मचारी भर्ना खुलायो, चालकदेखि टेक्निसियनसम्म १० जना माग प्रत्यक्षतर्फ १५४ सिटको टुङ्गो लाग्दा यी ११ स्थानमा बाँकी