१८ आश्विन २०७९, मंगलवार

Oct 4, 2022

साउन २४,
काठमाण्डौं । नेपाली युवा बलर सन्दिप लामिछानेले ग्लोबल टी–२० क्रिकेट लिग अन्तर्गत विनिपेग हक्स विरुद्धको इलिमिनेटर खेलमा दुई विकेट लिए । उनले चार ओभरमा चौतिस रन दिएर दुई विकेट लिए । सन्दिपले आफ्नो पहिलो ओभरको पहिलो बलमा नै विकेट लिन सफल भए ।

टिमको तेस्रो तथा ब्यक्तिगत पहिलो ओभर लिएर आएका उनले पहिलो बलमा उमर अकमाललाई एक रनमा आउट गर्न सफल भए । तर त्यसपछि उनले तीन चौका खान पुगे । जसका कारण उनले पहिलो ओभरमा १३ रन खर्चिदै एक विकेट लिए । त्यसपछि ब्यक्तिगत दोस्रो ओभरमा सन्दिपले राम्रो बलिङ गरे उनले सो ओभरमा मात्र सात रन खाए । सुरुवाती चार बलमा तीन रन दिएका उनले पाँचौ बलमा चौका खाए भने छैटो बलमा एक रन खर्चिए । जसका कारण उनले दुई ओभरमा २१ रन दिएर एक विकेट लिए ।

सन्दिपले ब्यक्तिगत तेस्रो ओभरमा नौ रन दिए । पहिलो बल डट फालेका उनले दोस्रो, तेस्रो बलमा एक एक रन दिए । त्यसपछि चौथो बल फेरी उनले डट फाले । पाँचौ बलमा एक रन दिएको सन्दिपले अन्तिम बलमा छक्का खान पुगे । ब्यक्तिगत चौथो तथा अन्तिम ओभरमा सन्दिपले उत्कृष्ट बलिङ गरे । उनले सो ओभरमा मात्र चार रन दिएर एक विकेट लिन सफल भए । जसमा सन्दिपले पहिलो बल डट फाले भने दोस्रो बलमा दुई रन दिए । तेस्रो बल फेरी डट फालेका उनले चोथो बलमा साहेलको विकेट लिन सफल भए । उनले सोहेललाई ३६ रनमा पेभेलियनको बाटो देखाए । त्यसपछि बाँकी दुई बलमा दुई रन दिए ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

दशैंमा किन घुम्ने कर्णाली ? जित सुनिश्चित नदेखेपछि प्रचण्ड चितवन छाडेर गोरखा जाने ! जेलमा भएको दङ्गामा कम्तीमा पन्ध्रको मृत्यु जुवाको खालबाट वडाध्यक्ष सहित १९ जना पक्राउ बेपत्ता भएको ३८ दिनपछि वडा सदस्यको शव भेटियो कोरोना महामारीपछि पर्यटन क्षेत्रमा सुधार लुम्बिनीको बर्दियामा भ्यानको ठक्करबाट युवतीको मृत्यु दशैंमा धामीझाँक्रीद्वारा ब्रहमलुट, स्थानीय प्रशासन मौन प्रत्यक्षतर्फको उम्मेदवारी दर्ता २३ असोजमा घाँटीमा मासुको हड्डी अड्किएर ४५ वर्षीय पुरुषको मृत्यु पाल्पामा पञ्चबली लिएर मन्दिर हिँडेको जिप दुर्घटना : ४ जना घाइते, २ को अवस्था गम्भिर एसियन प्रोफेसनल अचिभमेन्ट अवार्ड दुवईमा सम्पन्न सिट बाँडफाट टुंगो लगाउन बैठक ३ बजे बस्ने दशैंमा रुकुमका बादी बस्तीलाई छैन कुनै रौनक दशैमा यसरी बनाउनुहोस मटन ग्रेभी, चिकेन रोस्ट र पनिर ग्रेभी खोला किनारमा गाडी राखेर नुहाउन गएका बाबुछोरा बेपत्ता न्यून आय भएका परिवारका लागि सरकारले दुई हजार घर निर्माण गर्ने उत्तर कोरियाद्वारा जापानतर्फ ब्यालेस्टिक क्षेप्यास्त्र प्रहार पत्रकार उपचार कोषमा ६० लाख, करोड लक्ष्य विश्व पशु दिवस : पशु संरक्षणमा चूनौती