२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

साउन २२,
काठमाण्डौं । बर्षाका कारण ग्लोबल टी–२० मा नेपाली बलर सोमपाल कामीको टिम विनीपेग हक्स र भ्यानकुभर नाइट्स विचको खेल रद्द भएको छ । जसका कारण दुबै टिमले एक एक अंक बाढेका छन ।

भारी बर्षा भएर पहिलो खेल रद्द हुँदा दोस्रो खेलपनि संभव भएन । जसका कारण अम्पायर लामो समयको पर्खाईपछि खेल नहुने निश्चित गरे । बर्षाका कारण मैदानको आउटफिल्ड खेल्न योग्य नभएको र पिच पनि केहि ओसिलो भएकाले रद्द भएको हो । यो खेलमा नेपाली बलर सोमपाल कामी खेल्ने नखेल्ने निश्चित भने थिएन । यो बराबरीले तेस्रो स्थानमा रहेको विनिपेग हक्सको ६ खेलबाट ५ अंक भएको छ ।

प्रतियोगितामा आज अर्का नेपाली खेलाडी सन्दिप लामिछानेको टिम टोरन्टो नेश्नल्सले मोन्ट्रेल टाइगर्ससँग खेल्नेछ । अहिलेसम्म खेलेका ५ खेलमा दुईमा मात्र जित निकालेको टोरन्टो लिगको चौथो स्थानमा रहेको छ । प्रतियोगितामा नेपाली बलर सन्दिपले दुई खेलमा दुई विकेट हात पारेका छन । जसमा उनले पहिलो खेलमा एक र दोस्रो खेलमा एक विकेट लिएका थिए । पहिलो खेलमा केहि महंगो बनेका उनी दोस्रो खेलमा राम्रो प्रदर्शन गरेका थिए । आज पनि उनी टिममा पर्ने संभावना बलियो बनेको छ ।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

गाउँघरमा सुनिन छाड्यो नगराको धुन भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर