२१ आश्विन २०७९, शुक्रबार

Oct 7, 2022

बुटवल । पाल्पाको तिनाउ गाउँपालिका वडा नं १ का मुर्थुङ,आरखुदी,ओर्लाेफान र हात्तीमारा लगाएतका गाउँहरुबाट काँग्रेस र एमाले परित्याग गरि ६९ जना युवाहरु माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका छन् । बुधबार पार्टी प्रवेश कार्यक्रमको आयोजना गरि माओवादी केन्द्रका केन्द्रीय सदस्य,पाल्पा जिल्ला ईन्चार्ज ,लुम्बिनी प्रदेशका सांसद तुलाराम घर्तीले काम नगर्ने, बढी गफ गर्ने ब्यक्ति भन्दा काम गर्ने ब्यक्ति रोज्न जनताहरु सक्रिय भएको बेला आएको बताए । उनले यहाँका युवाहरुको सक्रियतामा यो आयोजना गरि हामीलाई समेत आमन्त्रण गरेकोमा बधाई दिँदै जनताले अब फेरि माओवादीलाई विश्वास गर्न लागेको सन्देश यो पार्टी प्रवेश कार्यक्रमले दिएको बताए।

कार्यक्रममा पार्टीका प्रदेश सदस्य चक्रब्यूह थापाले भने ‘जनताहरु परिवर्तन चाहन्छन्, माओवादीले परिवर्तनको एजेन्डा अघि सार्दै जनताको हितमा सधैं काम गर्ने हुदा यहीँ पार्टीलाई सबैले मन पराईरहेको सन्दर्भमा तिनाउका आरखुदीका सबै जनताले हिम्मतका साथ पार्टी प्रवेश गर्ने आँट गरेकोमा बधाईसहित शुभकामना छ ।’

तिनाउ गाउँपालिकाका प्रवक्ता तथा पार्टीका अध्यक्ष राजेश श्रेष्ठले अब तिनाउबाट माओवादीको विजय सुरु भएको बताउदै सधैं जनताको पक्षमा काम गर्ने पार्टी नै माओवादी केन्द्र भएकोले जनताको विश्वास बढेको दावी गरे। पार्टी प्रवेश तथा सवगत कार्यक्रममा स्थानीय धन बहादुर घर्ती, पिताम्वर घर्ती, अमर सुनारी, ज्ञान बहादुर थापा, दुर्गा सुनारी, खड्क पुन, मोहन सिंह पुन, लोक बहादुर पुन, कौशिला लम्तरी,जिव कुमारी लगायत ६९ जना नवप्रवेशीलाई अबिर र खादाले स्वागत गरिएको थियो।

Advertisement

प्रतिकृया दिनुहोस्

Flash News

भेरी नदीमा खतराको तह पार उम्मेदवारी दर्ता गराउनु पर्ने भन्दै कांग्रेसको चियापान स्थगित झाडापखाला, हैंजा र डेंगुबाट बच्न आग्रह नारायणी नदीको बाढी सुस्ता बस्तीमा पस्न सुरु नेपाल प्रहरीका असई भारतीय भूमिमा मृत फेला बारा बस दुर्घटनाः मृतकको संख्या १८ पुग्यो, सबैको सनाखत दशैं मनाउन बुटवल लगाएतबाट गएका गाउँमै रोकिए वर्षाले दाङमा घर भत्कियो अब चन्द्रमामा बिरुवा उब्जनी गर्ने बुटवल-पाल्पा सडक अवरुद्ध, पुर्व-पश्चिम राजमार्ग विद्युत पोल ढलेर रोकियो काठमाडौंको चन्द्रागिरिमा पहिरो : एकै परिवारका तीनजनाको मृत्यु आज पनि लुम्बिनीसहित चार प्रदेशमा भारी वर्षा अम्बानी परिवारलाई मार्ने धम्की दिने व्यक्ति पक्राउ राप्तीको बाढीले तीन सयभन्दा बढी घर डुबायो अक्षर चिन्दै आमाहरु, अब कसैको सहारा लिनु पर्दैैन १६ जनाको मृत्यु , ३३ घाइते भएको बारा बस दुर्घटना: बसको ब्रेक फेल भएपछि चालक हाम फालेका थिए बलात्कार आरोपी प्रहरी निरीक्षकलाई छुटाउन भरत शाहसहित कांग्रेस नेता सक्रिय बारा बस दुर्घटना : मृतक १६ मध्ये १४ को पहिचान खुल्यो (नामावलीसहित) ४० प्रतिशत हिस्सा दिनु पर्ने कोइराला समुहको ठहर गण्डक ब्यारेजका ३६ वटै ढोका खोलियो, सतर्क रहन आग्रह